hyundai club
CARtaUA - сервис поиска АЗС, СТО, шиномонтажа, автомоек на карте Украины

Вернуться   Хюндай - Украинский автоклуб HYUNDAI > Модельный ряд > Hyundai Sonata > Регистрация пользователей

Ответ
 
Опции темы
Старый 26.07.2008, 00:54   #231
NANT
Пользователь
 
Аватар для NANT
 
Регистрация: 21.12.2007
Адрес: Киев
Сообщений: 844
Дополнительная информация
По умолчанию Ответ: Можна до вас?

Ага, друже, з ходу пішла сегрегація Тобі нас "джентельменами" обзивати можна, а нам тебе "паном" - зась?
__________________
Законы природы не нуждаются в нашем одобрении.
NANT вне форума   Ответить с цитированием
   
Доброжелатель
 
Скажи форуму спасибо :))
Старый 26.07.2008, 02:27   #232
marik
Гость
 
Аватар для marik
 
Сообщений: n/a
Дополнительная информация
По умолчанию Ответ: Можна до вас?

Цитата:
Сообщение от NANT Посмотреть сообщение
Ага, друже, з ходу пішла сегрегація Тобі нас "джентельменами" обзивати можна, а нам тебе "паном" - зась?

Так це все жарти ж... Людина чекає на авто, ще й попало з перерахунком на пятницю, а кортить то ж як, по собі знаю.... Треба її підтримати, до понеділка
  Ответить с цитированием
Старый 26.07.2008, 12:14   #233
Sonator
Пользователь
 
Аватар для Sonator
 
Регистрация: 25.07.2008
Сообщений: 79
Дополнительная информация
По умолчанию Ответ: Можна до вас?

Цитата:
Сообщение от NANT Посмотреть сообщение
Ага, друже, з ходу пішла сегрегація Тобі нас "джентельменами" обзивати можна, а нам тебе "паном" - зась?

Колись давно, ще до епохи історичного матеріалізму (як висловився якось Остап Бендер), будучи тоді офіцером-викладачем кафедри права Львівського військового інституту, я під час лекцій нерідко саме так звертався до курсантів. Причому робив це без найменшої злої іронії, просто з гумором. І це абсолютно нормально сприймалося. Точніше так: "леді і джентльмени" (бо в групах завжди були присутні і курсанти-дівчата).
А то в армії за совковим традиціями (а я маю деяку уяву пр армію після 30 календарних років служби, правда тепер працюю на державній службі в цивільній сфері) військових традиційно привчали до того, що їх номер - шашнадцатий і положено сопіти в тряпочку. Я потихеньку їх привчав, що вони - такі ж люди (з такими пріоритетами, які тисячами років існували: насамперед ти маєш бути - Людиною, а потім вже - громадянин, потім - військовий, потім - начальник і т.д., а не навпаки) і повинні звикати жити серед людей і в армії і якщо хтось з бугрів цього не визнає, то і бугрів переконувати у протилежному.
А щодо мови... Мої курсанти були з усієї України. І з Криму зокрема. І на перших порах декого це питання ДЕМОНСТРАТИВНО НАПРЯГАЛО. Поки не усвідомили (а це досить швидко відбувається), що мова - це інструмент а не самоціль. І ахінею (як і суть) можна нести як українською так і російською.
Ну то що, будемо жити? Чи робити вигляд?

Marik, дякую і Тобі за підтримку. А двоє нас буде і поза форумом. Бо і я у Львові живу. Так що в нашому специфічному міському трафіку в час пік є шанс познайомитися ближче
Ще би дочекатися, поки наші львівські дороги перестануть латати, а таки зроблять по людському...

Последний раз редактировалось Sonator; 26.07.2008 в 12:31.
Sonator вне форума   Ответить с цитированием
Старый 27.07.2008, 16:35   #234
Denchik
Гость
 
Аватар для Denchik
 
Сообщений: n/a
Дополнительная информация
По умолчанию Ответ: Re: Принимайте новенького

Заказал новую сонату 3.3... не могу дождаться. Должна быть в первых числах августа.
  Ответить с цитированием
Старый 27.07.2008, 23:50   #235
LeXXX
Пользователь
 
Аватар для LeXXX
 
Регистрация: 26.07.2008
Адрес: г.Киев
Сообщений: 9
Дополнительная информация
По умолчанию Ответ: Re: Принимайте новенького

И я себе заказал сонату 2.0 АТ, цвет - Prestige Dark Red.У кого есть такая сонька, скиньте плиз фотки, ОЧЕНЬ ХОЧЕТЬСЯ помотреть на цвет!!!!
LeXXX вне форума   Ответить с цитированием
Старый 28.07.2008, 00:10   #236
LeXXX
Пользователь
 
Аватар для LeXXX
 
Регистрация: 26.07.2008
Адрес: г.Киев
Сообщений: 9
Дополнительная информация
По умолчанию Ответ: Принимайте новенького

Цитата:
Сообщение от Husein Посмотреть сообщение
Забрал сегодня из салона свою Сонату 3,3 в максимальной комплектации цвет - dark red

Цитата:
Сообщение от Husein Посмотреть сообщение
Забрал сегодня из салона свою Сонату 3,3 в максимальной комплектации цвет - dark red

А можеш скинуть фотки,я себе тоже такого цвета заказал,хотел бы посмотреть как он смотрится!
LeXXX вне форума   Ответить с цитированием
Старый 29.07.2008, 00:53   #237
Sonator
Пользователь
 
Аватар для Sonator
 
Регистрация: 25.07.2008
Сообщений: 79
Дополнительная информация
По умолчанию Ответ: Можна до вас?

Урря! Заработало! (с)
Забрав сьогодні таки Сонату з СТО, що від салону.
Помиту, блискучу, морда нагла така (не у мене, звичайно ж, у машинки).
Інструктаж майстра був приблизно як в 1941-му: "взльот - посадка". Через пять-сім хвилин я вже сам сидів в майже Роллс-Ройсі (це по враженнях після Сенса). Хоча зразу успокоїв себе, що також на "С" починається, з корейським корінням, одним словом - де наша не пропадала.
Наша, до речі, трохи ризикувала. Бо Львів частково перекопаний (це явище взагалі то постійне, але тепер ще й політично обставлене: тіпа готуємось до Євро-2012"), їздити по бетонних плитах і протитанкових ровах не дуже хотілося але частково прийшлося. Одним словом, майже летів, але дуже низенько і піщоходи обганяли.
Парктронік дістав швидко. Мене, мається на увазі. Бо логіка підказала (мать її так), що треба ставити передній і задній парктронік (а шо там мєлочитися, гулять - так гулять!). І якщо задній підключається до стопів, точніше, до ліхтарів заднього ходу, то передній - до тормоза. А на автоматі у Львові в центрі в годину пік... пік-пік-пік....Постійно, зараза. Просто не заснеш за рулем. Кошмар. Одним словом, попрошу майстрів поставити тумблер "вкл.-викл." І вирублю це чудо техніки вд гріха подалі.
Зато як вже вирвався на оперативний простір (оперативний простір був організованй у виді автобану "Львів - Миколаїв"), то просто пісня. Соната, одним словом. До цього їздив Сенсом і зрідка Фіатом Гранд - Пунто. Тобто - вагова категорія пера (у боксі), а тут вже сурйозна вага. Ну не лінкор, але вже щось схоже. Більше 3000 (не км/год., а обертів) старався не тримати, а швидкість 100 - 110 (обкатка...). Зато як легко, тихо, "іграючи" прошелестіла Соната по автобану. Заточена вона якраз під такі дороги. (І парктронік там став цілком нормальним).
Вечером дружину забрав з роботи НА НОВОМУ АВТО. Від неї мало током не било від вражень.
Отак. Як мало треба людині для щастя. Всього лише 140000 грн. Налічними. І щоб прокуратура не зцікавилась - де взяв. Де взяв, де взяв: купив...
Звиняйте, братани, що може не в тему і багатослівно. Це після пива. Треба ж було хоч так обмити своє Сонечко.
Sonator вне форума   Ответить с цитированием
Старый 29.07.2008, 01:18   #238
zolu
Пользователь
 
Аватар для zolu
 
Регистрация: 15.10.2007
Адрес: Старая Дарница
Сообщений: 540
Дополнительная информация
По умолчанию Ответ: Можна до вас?

Вітаю, "Сонечко", це неперевершено, у нас просто Соня , а Сонечко, дуже красиво, і індивідуально , ну, рівної дороги, наскільки це можливо у Львові , терпіння з обслуговуванням , не все так погано , і просто, приємних почуттів від свого Сонечка, будьмо
__________________
zolu вне форума   Ответить с цитированием
Старый 29.07.2008, 01:57   #239
NANT
Пользователь
 
Аватар для NANT
 
Регистрация: 21.12.2007
Адрес: Киев
Сообщений: 844
Дополнительная информация
По умолчанию Ответ: Можна до вас?

Щасливого польоту
__________________
Законы природы не нуждаются в нашем одобрении.
NANT вне форума   Ответить с цитированием
Старый 29.07.2008, 16:04   #240
Sonator
Пользователь
 
Аватар для Sonator
 
Регистрация: 25.07.2008
Сообщений: 79
Дополнительная информация
По умолчанию Ответ: Можна до вас?

Ліля і Володя, дякую. І вам удачі на дорогах і в житті в цілому!
Sonator вне форума   Ответить с цитированием
Ответ


Здесь присутствуют: 1 (пользователей: 0 , гостей: 1)
 

Похожие темы
Тема Автор Раздел Ответов Последнее сообщение
Принимайте пополнение Зирочка Регистрация пользователей 635 22.11.2016 00:24
Кто на новенького?)) Александрыч Новички - добро пожаловать... 7 06.05.2015 10:20
Принимайте в клуб Sky Новички - добро пожаловать... 3 21.11.2014 18:07
Принимайте новенького. francklin Флудилка 0 11.12.2008 04:28
Принимайте! SDimonn Отзывы, тесты, обзоры, советы 3 12.09.2008 11:55

Ваши права в разделе
Вы не можете создавать новые темы
Вы не можете отвечать в темах
Вы не можете прикреплять вложения
Вы не можете редактировать свои сообщения

BB коды Вкл.
Смайлы Вкл.
[IMG] код Вкл.
HTML код Выкл.




Текущее время: 17:38. Часовой пояс GMT +3.

Powered by vBulletin® Version 3.8.8 Beta 4
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions, Inc. Перевод: zCarot