hyundai club
CARtaUA - сервис поиска АЗС, СТО, шиномонтажа, автомоек на карте Украины

Вернуться   Хюндай - Украинский автоклуб HYUNDAI > Модельный ряд > Hyundai Accent > Accent X3, LC, MC (1994-2010) > Ходовая и трансмиссия

Ответ
 
Опции темы
Старый 10.01.2012, 00:51   #941
NicolasG
Пользователь
 
Аватар для NicolasG
 
Регистрация: 21.11.2008
Адрес: Харків
Сообщений: 213
Дополнительная информация
По умолчанию Re: Амортизаторы на Accent 2006-2010 (ЧАСТЬ 3)

Навряд чи можна говорити про передні амортизаторі "в порядку", якщо мова йде про явно підробні китайські амортизатори, взяті у шарашкіній конторі автодокторі.
NicolasG вне форума   Ответить с цитированием
   
Доброжелатель
 
Скажи форуму спасибо :))
Старый 10.01.2012, 22:57   #942
Ураган
Пользователь
 
Аватар для Ураган
 
Регистрация: 23.08.2011
Сообщений: 36
Дополнительная информация
По умолчанию Re: Амортизаторы на Accent 2006-2010 (ЧАСТЬ 3)

І все таки більше вього амортизатори стукають.І головне чималі ямки відпрацьовують тихо і так як потрібно, а на маленьких нерівностях стукають. І чутно це тільки на швидкості до 20-30 км/год.Сьогодні ще раз зняв стійки стаба і проїхав без них - картина таж, кулачки стійок стабілізатора туго поворочуються - не розбиті, робочі.Рульова рейка теж відпадає - люфт відсутній тай стуки від рейки інші, більш дають ввизу ніг та в руль.Зняв стійки, прокачав. При прокачці робота повністю нових робочих амо.Але й задні при ручній перевірці сумнівів не викликають, а на машині стукають.Видно таж хвороба і в передніх, тим більше, що вибитЇ мітки KYB не має,написано що газ і цифри і ще щось ,а лейба каяба тільки на наклейці.Завтра проїдусь і якщо після прокачки(прокачував згідно інструкції, яка є в темі та в неті) звуки залишились то пока буду їздити з магнітолою, а потім поміняю і схиляюсь в бік амо від КІА РІО.Поставив би Коні, але живу в райцентрі а їхата до Київа чи Житомира, ставити з гарантією і якщо якесь диво знову вилізе їздити туди сюди - дороге задоволення.Коні теж попадаються з проблемами...
Добре що радує робота задньої підвіски, а то із-за стуків ззаді не помічав передніх.Завтра тільки збільшу довжину - поставлю пепероблені від ВАЗ 08-10 доміки під амортизатори або відріжу нижній салінблок від стокових амо і приварю.А так ззаді абсолютна тиша ніщо те рипить не стукає, мягенько обробляються нерівності, досягти б цього ще спереді.
Ураган вне форума   Ответить с цитированием
Старый 11.01.2012, 10:01   #943
MIK
Член клуба
 
Аватар для MIK
 
Регистрация: 23.12.2008
Адрес: Киев,м.Черниговская
Сообщений: 1,065
Дополнительная информация
По умолчанию Re: Амортизаторы на Accent 2006-2010 (ЧАСТЬ 3)

Ураган, проверь шаровые опоры, именно они на малых скоростях могут стучать.
MIK вне форума   Ответить с цитированием
Старый 13.01.2012, 01:09   #944
Ураган
Пользователь
 
Аватар для Ураган
 
Регистрация: 23.08.2011
Сообщений: 36
Дополнительная информация
По умолчанию Re: Амортизаторы на Accent 2006-2010 (ЧАСТЬ 3)

Прочитав на форумі Кіа ріо, що в них тіж проблеми зі стуками щой в нас, що ж ходова однакова той хвороби похожі. Що до амо від Кіа Ріо то я вище робивши ставку на них, виходить погарячкував...Після прокачки своїх ледь, чутний стукіт на швидкості до 20 км/год залишився.Перевірю більш ретельно шарові, при допомозі монтіровки, але я дьоргав при піднятій машині за колеса : ні шату ані люфту в різних площинах немає, ну все в ходовці робоче....Більш всього це амо.В принципі це й стуками важко назвати, так сказати: чутно роботу амо коли повільно рухаєшся із-за слабої шумки.А задні амо від ланоса я подовжив поставивши доміки від ваза переробивши ії під акцент, тепер пробої як до низу так і доверху неможливі.Результатом задоволений.Кому цікаво пишить відповім.Пуста і на стокових амо держала дорогу без питань, а завантажена мала невелику подовжню розкачку, на цих амо і завантажена і по ХВИЛЯСТІЙ дорозі йде на відмінно.Вцілому зараз автом я задоволений,і накінець отримую задоволення від перебування та їзди в ньому, чого бажаю всім АКЦЕНТОВОДАМ.Все таки машинка стоюча.Удачі!!!
Ураган вне форума   Ответить с цитированием
Старый 13.01.2012, 11:10   #945
MIK
Член клуба
 
Аватар для MIK
 
Регистрация: 23.12.2008
Адрес: Киев,м.Черниговская
Сообщений: 1,065
Дополнительная информация
По умолчанию Re: Амортизаторы на Accent 2006-2010 (ЧАСТЬ 3)

Якщо стук проявляється на початку руху навіть на рівній дорозі, а при наборі швидкості зникає, то це однозначно-шарові, в мене таке було. Маєш гарантію- швидко до офіціалів, нехай міняють.

Последний раз редактировалось MIK; 13.01.2012 в 15:41.
MIK вне форума   Ответить с цитированием
Старый 13.01.2012, 11:18   #946
Vitali
Пользователь
 
Аватар для Vitali
 
Регистрация: 06.08.2011
Адрес: Киев, Печерский р-н
Сообщений: 21
Дополнительная информация
По умолчанию Re: Амортизаторы на Accent 2006-2010 (ЧАСТЬ 3)

Цитата:
Сообщение от Ураган Посмотреть сообщение
Прочитав на форумі Кіа ріо, що в них тіж проблеми зі стуками щой в нас, що ж ходова однакова той хвороби похожі. Що до амо від Кіа Ріо то я вище робивши ставку на них, виходить погарячкував...Після прокачки своїх ледь, чутний стукіт на швидкості до 20 км/год залишився.Перевірю більш ретельно шарові, при допомозі монтіровки, але я дьоргав при піднятій машині за колеса : ні шату ані люфту в різних площинах немає, ну все в ходовці робоче....Більш всього це амо.В принципі це й стуками важко назвати, так сказати: чутно роботу амо коли повільно рухаєшся із-за слабої шумки.А задні амо від ланоса я подовжив поставивши доміки від ваза переробивши ії під акцент, тепер пробої як до низу так і доверху неможливі.Результатом задоволений.Кому цікаво пишить відповім.Пуста і на стокових амо держала дорогу без питань, а завантажена мала невелику подовжню розкачку, на цих амо і завантажена і по ХВИЛЯСТІЙ дорозі йде на відмінно.Вцілому зараз автом я задоволений,і накінець отримую задоволення від перебування та їзди в ньому, чого бажаю всім АКЦЕНТОВОДАМ.Все таки машинка стоюча.Удачі!!!

У меня был стук когда трогаешься с места и при вывороте руля, поменяли шаровые, рулевые наконечники, пошипники, тяги, гранату, но ничего не изменилось. А оказался опорный подшипник переднего амо.
Vitali вне форума   Ответить с цитированием
Старый 13.01.2012, 12:45   #947
Ураган
Пользователь
 
Аватар для Ураган
 
Регистрация: 23.08.2011
Сообщений: 36
Дополнительная информация
По умолчанию Re: Амортизаторы на Accent 2006-2010 (ЧАСТЬ 3)

Коли міняв передні амо( пройшли 4 тис) то разом міняв і опорні підшипники, хоча ті що стояли повністю робочі, але я купував амо разом з опорниками, стійок перед тим як поміняти не знімав не ревізував тому щой так знав що лікому передньому ж-а.Кому потрібні опорні можу вислати.Тож причина стуків із-за опорних підшипників відпадає.Може дійсно шарові, адже досконально їх не перевіряв.
Ураган вне форума   Ответить с цитированием
Старый 13.01.2012, 12:58   #948
Vitali
Пользователь
 
Аватар для Vitali
 
Регистрация: 06.08.2011
Адрес: Киев, Печерский р-н
Сообщений: 21
Дополнительная информация
По умолчанию Re: Амортизаторы на Accent 2006-2010 (ЧАСТЬ 3)

Цитата:
Сообщение от Ураган Посмотреть сообщение
Коли міняв передні амо( пройшли 4 тис) то разом міняв і опорні підшипники, хоча ті що стояли повністю робочі, але я купував амо разом з опорниками, стійок перед тим як поміняти не знімав не ревізував тому щой так знав що лікому передньому ж-а.Кому потрібні опорні можу вислати.Тож причина стуків із-за опорних підшипників відпадає.Може дійсно шарові, адже досконально їх не перевіряв.

Я с этим стуком объездил 4 СТО и был даже у оффов, все твердили в один голос, что все отлично. Перечитывал на форумах, что причин может быть уйма и даже у многих была причина в подогнутой защите и когда трогаешься идет вибрация от двигателя и оно стучит, оффы тоже не исключали этого и говорили, чтобы проверить это нужно просто снять защиту.
Vitali вне форума   Ответить с цитированием
Старый 13.01.2012, 13:50   #949
Ураган
Пользователь
 
Аватар для Ураган
 
Регистрация: 23.08.2011
Сообщений: 36
Дополнительная информация
По умолчанию Re: Амортизаторы на Accent 2006-2010 (ЧАСТЬ 3)

Є підозра щодо гранат.Коли шатаєш за полуосі то є шат і в продольному і в поперечному напрямках, причому чималий.Люфт в гранатах присутній в любому авто, але як на мене то тут завеликий.Може це вони видають стук при початку руху на невеличкій швидкості? Хоча граната, при виході з ладу, тріщить при поворотах, по прямій вона посторонніх звуків не видає. Прошу відповісти чи у всіх Акцентах такий завеликий люфт у шрусах?
Ураган вне форума   Ответить с цитированием
Старый 13.01.2012, 14:25   #950
Vitali
Пользователь
 
Аватар для Vitali
 
Регистрация: 06.08.2011
Адрес: Киев, Печерский р-н
Сообщений: 21
Дополнительная информация
По умолчанию Re: Амортизаторы на Accent 2006-2010 (ЧАСТЬ 3)

Цитата:
Сообщение от Ураган Посмотреть сообщение
Є підозра щодо гранат.Коли шатаєш за полуосі то є шат і в продольному і в поперечному напрямках, причому чималий.Люфт в гранатах присутній в любому авто, але як на мене то тут завеликий.Може це вони видають стук при початку руху на невеличкій швидкості? Хоча граната, при виході з ладу, тріщить при поворотах, по прямій вона посторонніх звуків не видає. Прошу відповісти чи у всіх Акцентах такий завеликий люфт у шрусах?

У меня нет. Если у тебя граната, то трудновато ее подобрать, так как на акцент оригинальная только полуось вся в сборе, а гранату нужно подбирать другую. У меня именно стук давал опорник, хотя сегодня думаю заберу машину у мастера и буду точно знать, что было и пропал ли стук. А как на счет защиты? нигде не подгинал ее случайно?
Vitali вне форума   Ответить с цитированием
Ответ


Здесь присутствуют: 1 (пользователей: 0 , гостей: 1)
 

Похожие темы
Тема Автор Раздел Ответов Последнее сообщение
Амортизаторы MANDO Hyundai Accent 2006 - 2010 vadimkaplaza Ходовая и трансмиссия 1 15.04.2015 11:46
[Продам] Амортизаторы (б/у) и детали переднего бампера (б/у) Hyundai Accent МС 1,4 2005-2010 Strelec Продам 0 03.10.2014 08:33
Отбойники на задние Амортизаторы Акцент 2006-2010 sasha777k Продам 4 17.07.2014 22:14
[Продам] Амортизаторы Kayaba на Hyundai Accent 2005-2010 vectorparts Продам 1 06.06.2012 17:03
Задние амортизаторы Hola на Accent 2006 (отзывы и впечатления) Dniper Ходовая и трансмиссия 11 17.10.2011 22:43

Ваши права в разделе
Вы не можете создавать новые темы
Вы не можете отвечать в темах
Вы не можете прикреплять вложения
Вы не можете редактировать свои сообщения

BB коды Вкл.
Смайлы Вкл.
[IMG] код Вкл.
HTML код Выкл.




Текущее время: 11:25. Часовой пояс GMT +3.

Powered by vBulletin® Version 3.8.8 Beta 4
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions, Inc. Перевод: zCarot