hyundai club
CARtaUA - сервис поиска АЗС, СТО, шиномонтажа, автомоек на карте Украины

Вернуться   Хюндай - Украинский автоклуб HYUNDAI > Регионы > Полтава

Ответ
 
Опции темы
Старый 24.07.2009, 12:40   #31
Dr.Feelgood
Член клуба
 
Аватар для Dr.Feelgood
 
Регистрация: 04.04.2009
Адрес: родной и любимый город Полтава
Сообщений: 1,474
Дополнительная информация
По умолчанию Re: Где мы только не были, чего мы только не видали…

Обалденно красиво, обязательно туда поеду, а это в самом Краснокутске?
__________________
Poculum, mane haustum, restaurat naturam exhaustam
Dr.Feelgood вне форума   Ответить с цитированием
   
Доброжелатель
 
Скажи форуму спасибо :))
Старый 24.07.2009, 13:24   #32
Vetal`
Член клуба
 
Аватар для Vetal`
 
Регистрация: 15.03.2008
Адрес: Полтава
Сообщений: 525
Дополнительная информация
По умолчанию Re: Где мы только не были, чего мы только не видали…

Друге

Наступне місце нашої зупинки село Городне. От де ми були безмежно вражені природою і людським смаком.

Це невеличке село розташоване в 4-х кілометрах від Краснокутська. А відоме воно (або буде відоме найближчим часом) Співочими Терасами (друга назва Садові Тераси – на фото побачите чому).

Довго блукаючи дорогами села довелось питати у місцевих аборигенів дорогу. Були сумніви щодо того чи взагалі місцеві в курсі що у них є така краса. Перший мужик з НЕРЕАЛЬНИМ перегаром (Лєна після спілкування з ним майже охміліла ) повідав, що дивитися там нічого, лише час свій втрачаємо. Його слова «Не вірте ви людям, вони брешуть» ми так і не змогли розшифрувати.

Спустившись з крутої гірки перед нами відкрився вид немаленького озерця серед лісу. Озеро тягнуло до себе, хотілося розбігтися і занирнути в прохолодну воду, ховаючись від спеки. Але стримувало ще непізнане – Тераси.

Знову довелося виловлювати місцевих. Повезло з ТВЕРЕЗИМИ молодими і привітними людьми, які якраз поверталися з рибалки. Пояснивши майже до метра нашу дорогу до Терас, хлопці повідали великі таємниці:
1) особливо нінащо дивитися але є що послухати;
2) секретне місце з якого найкраще відчувається ефект терас;
3) ввечері там люблять поспівати підвипивши мужики;
4) там збираються в цьому році організувати якийсь фестиваль.

На цьому ми і розпрощалися.

І ось тераси… Аля амфітеатр… Виглядає як сцена з цегляними кладками напівколом з різним рівнем по висоті (див.фото). Кладці років з 200. Цінність цього місця в звукових ефектах (а секрет в глині, з якої зроблені цегли). Їдучи туди я уявляв, які ті ефекти, якби не одне «але».
Прибувши на «сцену» ми там побачили ще одну компанію із 4-х молодих людей. Теж такі самі зіваки, як і ми. Разом походили по території, позаглядали, поаукали, пошукали місце найкращого звучання… І справді, коли знайшли оте чарівне місце, з якого найкраще чути співбесідника, така уява ніби він з тобою розмовляє у мікрофон Вражає Доречі, навіть сам Шаляпін, дізнавшись про чудове місце, приїжджав у це село просто так поспівати. Звичайно «просто так» не вийшло – співав для прибувших на «концерт»
Так от… Наші випадкові попутчики (я про 4-х хлопців) стають рядком в «спеціальному» місці і…. починають співати квартетом… АААФІІІГЄТЬ!!! Це тобі не просто поаукати, покашляти, похіхіхкати… Ось коли проявився весь ефект цих терас! А тим більше коли співають гарно поставленими голосами! У нас аж роти порозкривалися
Після розмов з хлопцями вияснилось: самі вони з Харкова, співають квартетом в основному на духовну тематику (церкви, вечоринки, а також весілля і т.п.). Вони почули від когось про Співочі Тераси і вирішили їх «протестувати» своїм співом. А от коли вони заспівали пісню про моє рідне місто (Харків) у мене чуть душа не розплилася по тим терасам!!! Я майже ридав, коли при спробі записати цю пісню на фотік, вияснилось, що місця на картці вже нема
Після четвертої пісні до нас підійшли молодий чоловік та жінка. Вони похлопали і чоловік одразу простягнув руку «Здравствуйте! Я организатор фестиваля.» Вказуючи на свою попутницю «А это наш PR-директор.» «Кто вы?».... «Откуда?».... «Неужели просто так приехали попеть?»... «Про фестиваль слышали?» "Приглашаем"... Ну і так далі. Обмінялися ми телефонами і всі дружно розійшлися.

Фото подивитесь нижче, а наразі у мене рекламна пауза.

ОДНОКЛУБНИКИ!!! Я не пропоную, я не прошу, я ЖОРСТКО НАПОЛЯГАЮ!!! Наполягаю на тому, що ми МУСИМО відвідати цей фестиваль!!! Це бажання виникло не після розмов з організатором і директором фестивалю. Це бажання винило одразу, як ми побачили той ліс, те озеро і відчули ефект терас. Це така КРАСА, яку можна лише відчути душею! Слова для цього просто відсутні. А як приманка – етно-фестиваль. А тепер про нього.

Цей фестиваль організовується вперше. Тематика (ясно) – етнос. Проводитись він буде 5-6 вересня. Буде організовано і автостоянку і палаткове містечко. Вже із запрошених співаків і т.п.: Олег Скрипка, співачка Росава, гурт АтмАсфера, легенда-гітарист Сергій Шматко та інші. Окрім того організатори тримають в секреті якусь зарубіжну зірку, яка буде висвітлена безпосередньо на етно-фестивалі.

Окрім того заодно буде організовано:
- ярмарку: витвори народних майстрів (гончарів) з Опішні, Донецька, Славянська та Львова; майстрів вишивки та бісеру;
- туристичні екскурсії по Краснокутському краю (а там є на що подивитися);
- плодово-ягідну дегустацію;
- відвідини кращого в Україні сільського музею, де зберігаються картини Шевченка, Репіна, Айвазовського, Пікасо.

А хто буде без авто, то для таких людей буде організовано транспорт від залізниці (15 хв їзди), проживання, здорова та натуральна їжа із дарів села та природи.

Також кажуть, що там дуже лікувальна місцевість: декілька людей, що там відпочивали, вилікувалися від раку. А один із закордонних магнатів в наступному році вирішив інвестувати ту місцевість і організувати все, що необхідно для туризму та відпочинку. А вирішив він це зробити після того, як його безплідна жінка змогла завагітніти після відпочинку в цих краях.

Ну що? Хто зі мною??? Як варіант можливо виїду туди і 4-го ввечері (наніч), щоб і побільше на природі побути, і ознайомитись з місцевістю, і спокійно оселитися в палатковому містечку.

І обовязково продивіться відео!!! Вірніше послухайте його!!!

Ну дивіться вже фотки, а то щось я розбалакався
Миниатюры
Нажмите на изображение для увеличения
Название: IMG_0632_resize.jpg
Просмотров: 15
Размер:	382.1 Кб
ID:	16380   Нажмите на изображение для увеличения
Название: IMG_0633_resize.jpg
Просмотров: 15
Размер:	263.7 Кб
ID:	16381   Нажмите на изображение для увеличения
Название: IMG_0635_resize.jpg
Просмотров: 12
Размер:	334.6 Кб
ID:	16382   Нажмите на изображение для увеличения
Название: IMG_0636_resize.jpg
Просмотров: 11
Размер:	363.1 Кб
ID:	16383   Нажмите на изображение для увеличения
Название: IMG_0637_resize.jpg
Просмотров: 17
Размер:	371.1 Кб
ID:	16384  

Нажмите на изображение для увеличения
Название: IMG_0638_resize.jpg
Просмотров: 13
Размер:	371.3 Кб
ID:	16385   Нажмите на изображение для увеличения
Название: IMG_0639_resize.jpg
Просмотров: 10
Размер:	354.5 Кб
ID:	16386   Нажмите на изображение для увеличения
Название: IMG_0642_resize.jpg
Просмотров: 13
Размер:	301.0 Кб
ID:	16387   Нажмите на изображение для увеличения
Название: IMG_0643_resize.jpg
Просмотров: 14
Размер:	292.9 Кб
ID:	16388   Нажмите на изображение для увеличения
Название: IMG_0644_resize.jpg
Просмотров: 17
Размер:	297.9 Кб
ID:	16389  

Нажмите на изображение для увеличения
Название: IMG_0645_resize.jpg
Просмотров: 12
Размер:	181.7 Кб
ID:	16390  
__________________
Vetal` вне форума   Ответить с цитированием
Старый 24.07.2009, 13:27   #33
Vetal`
Член клуба
 
Аватар для Vetal`
 
Регистрация: 15.03.2008
Адрес: Полтава
Сообщений: 525
Дополнительная информация
По умолчанию Re: Где мы только не были, чего мы только не видали…

Dr.Feelgood, да! Район "опитна станція" (дослідна станція). Місцеве населення в курсі куди вас направити
__________________
Vetal` вне форума   Ответить с цитированием
Старый 24.07.2009, 13:28   #34
Vetal`
Член клуба
 
Аватар для Vetal`
 
Регистрация: 15.03.2008
Адрес: Полтава
Сообщений: 525
Дополнительная информация
По умолчанию Re: Где мы только не были, чего мы только не видали…

А ось і відео:
1.mp4 на FileShare.in.ua
2.mp4 на FileShare.in.ua
Гарного прослуховування
__________________
Vetal` вне форума   Ответить с цитированием
Старый 24.07.2009, 14:34   #35
Dr.Feelgood
Член клуба
 
Аватар для Dr.Feelgood
 
Регистрация: 04.04.2009
Адрес: родной и любимый город Полтава
Сообщений: 1,474
Дополнительная информация
По умолчанию Re: Где мы только не были, чего мы только не видали…

Vetal,а историю этих "Співочих Терас" ты не знаешь? Очень интересное место,
впервые о них слышу.
__________________
Poculum, mane haustum, restaurat naturam exhaustam
Dr.Feelgood вне форума   Ответить с цитированием
Старый 24.07.2009, 15:12   #36
Vetal`
Член клуба
 
Аватар для Vetal`
 
Регистрация: 15.03.2008
Адрес: Полтава
Сообщений: 525
Дополнительная информация
По умолчанию Re: Где мы только не были, чего мы только не видали…

Чесно кажучи історію виникнення терас я не знаю... Можливо для співу їх і будував хтось але також читав одну із версій - укріплення яру.
Доречі, в стіни вмуровані труби і в гарний вітер природа там сама співає разом з шумом листя на деревах!
__________________
Vetal` вне форума   Ответить с цитированием
Старый 24.07.2009, 19:33   #37
wwa
Пользователь
 
Аватар для wwa
 
Регистрация: 10.05.2008
Адрес: красавица Полтава
Сообщений: 4,229
Дополнительная информация
По умолчанию Re: Где мы только не были, чего мы только не видали…

Я ЗА такое путешествие!
Цитата:
Сообщение от Vetal` Посмотреть сообщение
декілька людей, що там відпочивали, вилікувалися від раку.

У нас кумовья живут в Краснокутске.
Отец кумы умер от рака.
Отаке...
__________________
Фотоотчёт Майские праздники на Эльбрусе!
Удачи всем! Фотоальбом Полтава


wwa вне форума   Ответить с цитированием
Старый 24.07.2009, 19:38   #38
Барракуда
Пользователь
 
Аватар для Барракуда
 
Регистрация: 12.04.2007
Адрес: г.Кременчуг
Сообщений: 401
Дополнительная информация
По умолчанию Re: Где мы только не были, чего мы только не видали…

Если б вы читали внимательно, я про Краснокутск писала еще в июне И мало того, скажу больше ---Я ТАМ РОДИЛАСЬ
__________________
Мне всегда нравилось выражение "редкостная сука" но лучше всё-таки сказать "породистая женщина"....
Барракуда вне форума   Ответить с цитированием
Старый 24.07.2009, 19:48   #39
wwa
Пользователь
 
Аватар для wwa
 
Регистрация: 10.05.2008
Адрес: красавица Полтава
Сообщений: 4,229
Дополнительная информация
По умолчанию Re: Где мы только не были, чего мы только не видали…

Цитата:
Сообщение от Барракуда Посмотреть сообщение
Я ТАМ РОДИЛАСЬ

Всё!
Тала, берём тебя проводником...
__________________
Фотоотчёт Майские праздники на Эльбрусе!
Удачи всем! Фотоальбом Полтава


wwa вне форума   Ответить с цитированием
Старый 24.07.2009, 23:01   #40
Барракуда
Пользователь
 
Аватар для Барракуда
 
Регистрация: 12.04.2007
Адрес: г.Кременчуг
Сообщений: 401
Дополнительная информация
По умолчанию Re: Где мы только не были, чего мы только не видали…

Это я для Виталика повторяюсь, что я писала еще 9.06.09. Плавно перехожу с одной поездки в другую, куда меня занесло чисто по родственным обстоятельствам и хочу с Вами поделиться своим впечатлениями от увиденного
Была я, друзья мои, в поселке городского типа Краснокутск под Харьковом. И какое же было моё удивление када свадебный кортеж остановился у красивых ворот какого-то имения ( с виду так показалось) Скока там бываю и не знала что есть такое у них А называется это чудо имение " Гидропарк". Оказывается два брата Каразина и сотворили это имение с разными диковенными деревьями и кустарниками, с домиком на курьих ножках, с озером и лебедями в нем, монашеские кельи в горе, которые тянутся на километры, это все что осталось от мужского монастыря когда Екатерина приказала снести его, там и могилы покойных братьев наверху на кургане ( прошу прощения что фото мало, бо сами понимаете -свадьба), но фото и не потому что мало, а еще я там ела диковенные ягоды - жимолость, сами понимаете када фоткаться если рот забит вкуснятиной И мне очень жаль что такая достопримечательность приходит в упадок,что большие деньги вкладываются не понятно куда, а история гибнет, и единственный их заработок это свадебные процессии, час экскурсии и шоу с темным монахом в подземельи, и огромные дубовые столы возле озера где можно перекусить,пикничек устроить.

чаша любви в парке

деревья с разными птичками из дерева наверху

озеро с мостиком

И еще для садоводов любителей- рядом с парком есть испытательная станция где выращивают и селекционируют плодовые деревья и кустарники, а самое главное что они хранят саженцы в подземельях кельях где раньше молились монахи .
а самое интересное что ты не знаешь Виталик, что те самые кельи тянутся на много км. и в то село о котором ты пишешь. я собираюсь по осени туда за саженцами, так что можем совместить полезное с приятным.
__________________
Мне всегда нравилось выражение "редкостная сука" но лучше всё-таки сказать "породистая женщина"....

Последний раз редактировалось Барракуда; 24.07.2009 в 23:07.
Барракуда вне форума   Ответить с цитированием
Ответ


Здесь присутствуют: 1 (пользователей: 0 , гостей: 1)
 

Похожие темы
Тема Автор Раздел Ответов Последнее сообщение
[Продам] Запчасти на hyundai i-30 и не только djadja Продам 0 23.02.2012 12:46
Только взял, а пора на ТО! :) Джмел Прохождение ТО 8 23.10.2011 13:42
только на электронику? davidov_90 Электроника 1 12.09.2009 17:23
Где мы только не были. Чего мы только не видали!!! Cross Путешествия по СНГ и Украине 18 18.08.2008 09:57
Чедеса да и только... voice Юмор 4 23.07.2008 15:37

Ваши права в разделе
Вы не можете создавать новые темы
Вы не можете отвечать в темах
Вы не можете прикреплять вложения
Вы не можете редактировать свои сообщения

BB коды Вкл.
Смайлы Вкл.
[IMG] код Вкл.
HTML код Выкл.




Текущее время: 02:43. Часовой пояс GMT +3.

Powered by vBulletin® Version 3.8.8 Beta 4
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions, Inc. Перевод: zCarot