hyundai club
CARtaUA - сервис поиска АЗС, СТО, шиномонтажа, автомоек на карте Украины

Вернуться   Хюндай - Украинский автоклуб HYUNDAI > Обо всем > Общая информация > Осторожно, ГАИцы на дороге!

Ответ
 
Опции темы
Старый 11.11.2008, 12:36   #1
dircat
Член клуба
 
Аватар для dircat
 
Регистрация: 04.03.2007
Адрес: Киев, Чоколовка
Сообщений: 560
Дополнительная информация
По умолчанию История с Форума Участников дорожного движения

Про троїх у формі на приватному авто та телефон довіри
Автор: Pulsar2000
Дата: 10.11.08 17:54

Неділя 09.11.2008 Івано-Франківська обл.

Спочатку в населенному пункті обігнала мене (я рухався із швидкістю 60км/год.) темна ауді. Після чого хвилини через 2 я бачу на дорозі скупчення машин та 3-х працівників у формі ДА?, а також вище згадану Ауді яка стояла на автобусній зупинці перпендикулярно до дороги. Мене також як і всіх зупинив працівник ДА? та попросив тех. паспорт та права. Дальше мені прийшлось чекати поки по черзі зайдуть та посидить а потім вийдуть водії двох попередніх автомобілів. В той час я набрав телефон довіри в Києві (80442723660) 11:02 пояснив ситуацію, що праівники даї в цивільній машині зупиняють автомобілі та вимагають документи. Встиг вказати що номер ауді 9899, побачивши що я комусь диктую їх номер, люди в формі сказали швидше сідати в авто, в той час мене в телефоні перепитали букви на номері. Я ще раз вернувся до номера щоб повністю прочитати його та попрямував на передне крісло ауді диктуючи номерний знак (АТ 9899 АК). Сівши, я ще раз, по прозьбі працівника телефону довіри, диктував номерний знак але продиктувати не зміг тому що людина у формі брутально вирвала мені з вуха пристрій "вільні руки" через який я телефонував. Дальше була перевірка тех.паспорта та прав потім попросив талон, захотів подивитись на мій страховий поліс та зробив тест на алкоголь, було питання де я проживаю та де працюю. Дальше бачучи що немає до чого придертись віддав мені тільки документи, а пристрій "вільні руки" залишався у нього. Потім близько 2-х хвилин я вимагав свій "блю туз", який таки отримав та попрямував у свій автомобіль, коли я уже сів і зібрався закривати двері до мене підбіг один з цих трьох у формі та зімість побажати "щасливої дороги" гукнув щоб я сказав тим що телефоную що це був начальник ДА? Лесів. Я закрив двері та поїхав дальше, в дорозі виявивши що мій пристрій "вільні руки" був пошкоджений а саме надламаний гачок, яким він фіксується за вухом. До речі під час перевірки документів маршрутний автобус не змаг зупинитись на зупинці для висадки пасажирів, тому що там стояла вищезгадана ауді.

Дальше я знову заталефонував за номером телефону довіри в Києві 80442723660 в цей раз я почав розказувати історію з моменту перевищення швидкості темного ауді в населеному пункті та людей у формі які зупиняли автомобілі та перевіряли документи. І почалось цікаве: по ту сторону телефону, як би мав і працювати телелефон довіри, зайняли не мою сторону конфлікту, а зовсім протилежну, почали виправдовувати їх і назвав пункт правил за якими вони мене зупинили, коли я попросив зачитити цей пункт, прцівник відмовився це зробити, скажави що я повинен сам йому це саказати. У відповідь я заперечив його слова і послався на "Положення про Державну автомобільну інспекцію Міністарства внутрішніх справ" на пункт де сказано про те що ДА? повина надавати правову допомогу учасникам руху. А я знання правил дорожнього руху довів на екзамені коли здавав на права. Коли я ще раз згадав, посадовій особі на тому кінці звязку, про перевищення швидкості в населенному пункті працівниками ДА?, він запитав з якою конкретно швидкістю рухався той автомобіль на що я відповів що більше 60км./год. бо я рухався 60 а вони обігнали. Дальше почалась довга суперечка під час якої працівник телефону довіри вимагав сказати з якою іменно швидкістю рухався автомобіль на що я разів з 10 - 15 сказав що більще 60км./год.
Закінчилась наша розмова тим що вищезгаданий працівник нагрубивши положив трубку порушуючи всі правила етикету тахорошого тону.

?хати мені було ще довго, тому я вирішив ще зателефонувати на телефон довіри у Івано-Франківській обл. 80342230573 час: 11:29. Розказав про 3-х осіб у формі на приватному авто. На що сержант з телефону сказав ніби то працівники ДА? добирались на роботу у приватному авто. А на питання яке право вони мали зупиняти водіїв, якщо вони їхали на роботу та невиконували службові обовязки, він відповів мені що потрібно було самому їх запитати. Також попросив продиктувати своє прізвище імя по батькові та адресу, но чомусь не запитав про номерний знак ауді....


Номерні знаки, телефони та час в який зробленні дзвінки, вказані для полегшення знаходження осіб з якими я мав справу поспілкуватись...

http://www.bmwua.net/saiphorum/read....02818&t=202818
dircat вне форума   Ответить с цитированием
   
Доброжелатель
 
Скажи форуму спасибо :))
Старый 11.11.2008, 15:07   #2
Buggy
Пользователь
 
Аватар для Buggy
 
Регистрация: 20.08.2007
Адрес: Донецк
Сообщений: 336
Дополнительная информация
По умолчанию Ответ: История с Форума Участников дорожного движения

Покупаю в салон видеокамеру, и цифровой диктофон в карман, на крышу ставлю "вулкан" вообще страх потеряли "блюстители порядка" мать их!!!!!!!!!!!! Что-ж после 16 будет ...
__________________
Бог создал людей сильными и слабыми, полковник Кольт сделал всех равными!
Buggy вне форума   Ответить с цитированием
Старый 11.11.2008, 16:36   #3
AcidSly
Модератор Днепропетровкой ветки
 
Аватар для AcidSly
 
Регистрация: 23.11.2006
Адрес: Днепропетровск
Сообщений: 3,354
Авто: Accent 1,4 MT (2006)
Дополнительная информация
По умолчанию Ответ: История с Форума Участников дорожного движения

А выходить наверное из своего авто было и не нужно, тем более садиться к ним в машину (на каком основании) тогда бы эти .... и не забирали гарнитуру и т.д.
Хотя черт его знает, могло бы быть и хуже
__________________
«Omne tulit punctum qui miscuit utile dulci»
Днепропетровск Мой БЖ
AcidSly вне форума   Ответить с цитированием
Старый 11.11.2008, 18:30   #4
Alexgreat
Член клуба
 
Аватар для Alexgreat
 
Регистрация: 05.12.2007
Сообщений: 410
Дополнительная информация
По умолчанию Ответ: История с Форума Участников дорожного движения

По телефону довиры лучше не звонить, так как не однократно доказано что там сидят такие же ублюдки как и те которые стоят на дорогах, можно сделать ещё хуже себе самому. Лучше собирать доказательства и свидетелей и писать заявление в прокуратуру, но и тут не факт что у вас что то получится по всем известным нам причинам.

Всем удачи!
Alexgreat вне форума   Ответить с цитированием
Старый 11.11.2008, 22:24   #5
Def461
Пользователь
 
Аватар для Def461
 
Регистрация: 10.04.2008
Адрес: Харьков
Сообщений: 435
Дополнительная информация
Сообщение Ответ: История с Форума Участников дорожного движения

Цитата:
Сообщение от AcidSly Посмотреть сообщение
А выходить наверное из своего авто было и не нужно, тем более садиться к ним в машину (на каком основании) тогда бы эти .... и не забирали гарнитуру и т.д.
Хотя черт его знает, могло бы быть и хуже

+1 Согласен на все 100%. На основании чего требовали покинуть автомобиль?
__________________
Техноманьякбездефисовипауз
Def461 вне форума   Ответить с цитированием
Старый 12.11.2008, 01:55   #6
marlboro
Пользователь
 
Аватар для marlboro
 
Регистрация: 05.10.2008
Адрес: файне місто ТЕРНОПІЛЬ
Сообщений: 48
Дополнительная информация
По умолчанию Ответ: История с Форума Участников дорожного движения

ху...рити таких $ук нада в сартирах!
__________________
УСВІДОМЛЕННЯ ЗАЛЕЖНОСТІ - ПЕРШИЙ КРОК ДО ТВОЄЇ СВОБОДИ!
marlboro вне форума   Ответить с цитированием
Старый 12.11.2008, 14:26   #7
Вадо
Пользователь
 
Аватар для Вадо
 
Регистрация: 06.08.2008
Адрес: Винница, Свердловский массив
Сообщений: 80
Дополнительная информация
По умолчанию Ответ: История с Форума Участников дорожного движения

Подобные ситуации случаются постоянно, бороться с ними, на данный момент не возможно. Так как в нашем государстве, ты виновен в любом случае, а власть имущие этим пользуються без всякого зазрения совести.
__________________
ЖИЗНЬ НАЧИНАЕТСЯ ПОСЛЕ 5000 об/мин
Вадо вне форума   Ответить с цитированием
Старый 16.11.2008, 21:27   #8
WinI
Член клуба
 
Аватар для WinI
 
Регистрация: 02.04.2008
Сообщений: 611
Дополнительная информация
По умолчанию Ответ: История с Форума Участников дорожного движения

Дороги нынче опасные! что дальше будет,штафы уже подняли,будут одним за другим останавливать без причины !
WinI вне форума   Ответить с цитированием
Старый 17.11.2008, 13:23   #9
McFly
Член клуба
 
Аватар для McFly
 
Регистрация: 16.03.2008
Адрес: Киев
Сообщений: 265
Дополнительная информация
По умолчанию Ответ: История с Форума Участников дорожного движения

Цитата:
Сообщение от Def461 Посмотреть сообщение
+1 Согласен на все 100%. На основании чего требовали покинуть автомобиль?

Ну а чт оделать если он заберет доки и сядет в свой авто.. и будет сидеть..
хош не хош а идти все равно придется
McFly вне форума   Ответить с цитированием
Ответ


Здесь присутствуют: 1 (пользователей: 0 , гостей: 1)
 
Опции темы

Похожие темы
Тема Автор Раздел Ответов Последнее сообщение
On-line экзамен (тестирование) по правилам дорожного движения Украины. wwa FAQ 19 22.01.2014 19:20
Утверждены изменения в правила дорожного движения voin29 Автомобильные новости 5 19.02.2013 02:06
Как нельзя общаться с участниками дорожного движения Klaus Осторожно, ГАИцы на дороге! 3 23.12.2010 01:44
Правила дорожного движения Lion FAQ 0 20.11.2008 11:04
Правила дорожного движения с исправлениями для Москвы Lion Юмор 1 19.05.2008 18:24

Ваши права в разделе
Вы не можете создавать новые темы
Вы не можете отвечать в темах
Вы не можете прикреплять вложения
Вы не можете редактировать свои сообщения

BB коды Вкл.
Смайлы Вкл.
[IMG] код Вкл.
HTML код Выкл.




Текущее время: 19:35. Часовой пояс GMT +3.

Powered by vBulletin® Version 3.8.8 Beta 4
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions, Inc. Перевод: zCarot