hyundai club
CARtaUA - сервис поиска АЗС, СТО, шиномонтажа, автомоек на карте Украины

Вернуться   Хюндай - Украинский автоклуб HYUNDAI > Модельный ряд > Hyundai Accent > Бортовой журнал

Ответ
 
Опции темы
Старый 03.12.2008, 20:11   #1
zvaldemar
Пользователь
 
Аватар для zvaldemar
 
Регистрация: 17.11.2008
Адрес: Київ, Харківський
Сообщений: 93
Дополнительная информация
Радость Accent 1.5CRDi '08

Ура, нарешті в мене є своє перше авто. 28 листопада забрав з Паритету на Автозаводській свою машинку. Менеджер Катя виконала свої обовязки на відмінно. Традиційно ніяких знижок, 3% на встановлення сигналізації і магнитоли за майже 1000 грн, було як форменне знущання. Добре що всі колеса були правильного розміру і одного виробника, та окреме дякую за набір автомобіліста. Поки що за декілька днів по київських пробках було наїжджено майже 450 км. Порівняно з Авео на якому я відїздив як пасажир майже рік, в акценті подобається набагато більше. Лише одного разу робота абс на рівному місці здивувала та налякала, і ручник треба не забути нагадати підтягнути на то0, а так...
zvaldemar вне форума   Ответить с цитированием
   
Доброжелатель
 
Скажи форуму спасибо :))
Старый 22.07.2009, 17:41   #2
zvaldemar
Пользователь
 
Аватар для zvaldemar
 
Регистрация: 17.11.2008
Адрес: Київ, Харківський
Сообщений: 93
Дополнительная информация
По умолчанию Re: Accent 1.5CRDi '08

Пройшов майже 30 000 км. За весь цей час машина тільки одного разу викинула фортель з електрикою (відремонтовано по гарантії), і все. Навіть немає про що писати, їздимо по дорогах, заправляємось в середньому раз в тиждень. За цей час Акцентик побував майже по всій Україні, дорогу Київ - Львів - Київ ганяє майже на автопілоті, тепер готуємось до поповнення в сім'ї. Встигли вже поцарапати бампер на стоянці, з обох боків, ніяк руки не дойдуть поїхати на Чіпевей. Більша частина солярки була родом з ВОГ, відсотків 30 - Шел, один єдиний раз ОККО, щоб його пальнуло, думав або двигун відвалиться, або вікна повилітають так гарчало і вібрувало.

Справно їздили по горах, в принципі, добиралися всюди куди нам було потрібно, в загальному, оглядаючись на досвід експлуатації моєму Акценту я поставлю тверду 4, чому не 5 - хоч він і повністю виправдав всі наші з дружиною очікування, але залишилось враження, що щось не так, немає відчуття цілісності авто, можна навіть пафосно сказати породи, є певні вади до яких я звик, але які не дають того відчуття повного кайфу за кермом.
Миниатюры
Нажмите на изображение для увеличения
Название: DSCN0935.JPG
Просмотров: 89
Размер:	466.6 Кб
ID:	16235   Нажмите на изображение для увеличения
Название: DSCN0936.JPG
Просмотров: 49
Размер:	442.8 Кб
ID:	16236   Нажмите на изображение для увеличения
Название: DSCN0923.JPG
Просмотров: 53
Размер:	216.0 Кб
ID:	16237  
zvaldemar вне форума   Ответить с цитированием
Старый 26.07.2009, 13:46   #3
zvaldemar
Пользователь
 
Аватар для zvaldemar
 
Регистрация: 17.11.2008
Адрес: Київ, Харківський
Сообщений: 93
Дополнительная информация
По умолчанию Re: Accent 1.5CRDi '08

ТО-30000

Як і обіцяв, в суботу проходив планове ТО-30. "Сіє таінство" за звичкою було пройдено на Автозаводській, в Паритеті. В п'ятницю ввечері передзвонили, підтвердити чи в силі залишається мій запис на суботу. В суботу приїхав на півгодини раніше, приймальник Олег відразу взяв машину в роботу. Під час прийому треба було самому нагадати, що заміна салонного фільтра, балансування коліс та розвал сходження мені не потрібна (салонний фільтр міняю сам частіше, а балансування та розвал роблю у знайомих). Ще пожалівся на порваний верхній пильник стійки стабілізатора, на що отримав відповідь "та це не суттєвий вузол, ось якби порвався пильник півосей". Про колодки сказали що їх ще надовго вистачить, хоч це тішить, манеру їзди не треба міняти. Масло LM HD 5w40, в принципі норма, до зими, швидше всього, я буду проходити то-45, там буде 5w30.

Коротше кажучи, півтори години очікування, 1190 грн. Однією з неприємних несподіванок стала комісія банку Хрещатик, до цього часу такого небуло. Поведінка машини після ТО кардинально не помінялась, все на своїх місцях.

Скан наряду викладу трохи згодом
zvaldemar вне форума   Ответить с цитированием
Старый 13.06.2010, 20:17   #4
zvaldemar
Пользователь
 
Аватар для zvaldemar
 
Регистрация: 17.11.2008
Адрес: Київ, Харківський
Сообщений: 93
Дополнительная информация
По умолчанию Re: Accent 1.5CRDi '08

67000 км

Закінчилась епопея зі страховою та ремонтом бампера. Дякую Володі ака $corpioN за те, що підказав правильних людей. Колір бампера ідеальний, єдина різниця - я бачу фактуру, хоча всі 11 знайомих, з якими ми обмивали кінець ремонту, сказали, що це з розряду "після чіпування стало не 110 коней, а 111... "

Салон машини було вперше піддано ретельному чищенню з демонтажем всіх сидінь, ваніш+поліролька для пластику зробили своє діло.

А по техніці, проблема виникла тільки після цієї зими, потік передній амортизатор, будемо міняти.
zvaldemar вне форума   Ответить с цитированием
Старый 03.11.2010, 00:38   #5
zvaldemar
Пользователь
 
Аватар для zvaldemar
 
Регистрация: 17.11.2008
Адрес: Київ, Харківський
Сообщений: 93
Дополнительная информация
По умолчанию Re: Accent 1.5CRDi '08

85 000 км...

Продовжуємо бігати. Заміна передніх амортизаторів, каяба як виявилось була не зовсім каябою, хоча вже 15 тисяч пройшло після заміни, поки що все добре.

Ввечері виявив, що у мене не горить підсвітка номера і заодно габарити по правому борту, короткий огляд - згоріли обидві лампи підсвітки номера та запобіжник заднього правого габарита на 10А. Епіцентр - дві лампи - 8 грн, запобіжник взяв зі запасних.

На наступне літо треба купити нові шини - рідні піреллі сказали арівідерчі.

Машинка далі продовжує сумлінно виконувати свої завдання
zvaldemar вне форума   Ответить с цитированием
Старый 09.06.2012, 21:45   #6
zvaldemar
Пользователь
 
Аватар для zvaldemar
 
Регистрация: 17.11.2008
Адрес: Київ, Харківський
Сообщений: 93
Дополнительная информация
По умолчанию Re: Accent 1.5CRDi '08

126000 км, Політ нормальний. З часу останнього допису по машині нічого не робилося крім заміни масла.

Дружина почала натякати що добре було б поміняти машину. Після огляду ринку висновок невтішний - машину нема на що міняти. Прийнятні варіанти починаються від 30000 у.о. Все інше - або бензин або шило-на-мило. Так що машинка буде у нас і надалі, швидше за все другою у сім'ї.
zvaldemar вне форума   Ответить с цитированием
Cказали cпасибо:
сталкер (24.01.2014)
Ответ


Здесь присутствуют: 1 (пользователей: 0 , гостей: 1)
 
Опции темы

Похожие темы
Тема Автор Раздел Ответов Последнее сообщение
Б/Ж Accent Чорний 1.5CRDI VGT 14.03.2007, Volander volander Бортовой журнал 38 30.03.2015 22:33
Accent 1.5CRDI серебристый liseko Бортовой журнал 13 12.06.2010 15:13
SDSS - Accent 1.5CRDI SDSS Бортовой журнал 10 10.01.2009 23:01
Какой расход с кондёром у Accent 1.5CRDI? E_V1 Двигатель и питание 15 31.07.2008 12:47

Ваши права в разделе
Вы не можете создавать новые темы
Вы не можете отвечать в темах
Вы не можете прикреплять вложения
Вы не можете редактировать свои сообщения

BB коды Вкл.
Смайлы Вкл.
[IMG] код Вкл.
HTML код Выкл.




Текущее время: 02:44. Часовой пояс GMT +3.

Powered by vBulletin® Version 3.8.8 Beta 4
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions, Inc. Перевод: zCarot