hyundai club
CARtaUA - сервис поиска АЗС, СТО, шиномонтажа, автомоек на карте Украины

Вернуться   Хюндай - Украинский автоклуб HYUNDAI > Модельный ряд > Hyundai Santa Fe > Электроника

Ответ
 
Опции темы
Старый 02.02.2018, 22:06   #1
КОЛЕСИК
Член клуба
 
Аватар для КОЛЕСИК
 
Регистрация: 26.12.2008
Адрес: Кропивницький
Сообщений: 320
Авто: Santa Fe 2.2D AT Top Navi 4WD 2011 р в.
Дополнительная информация
По умолчанию Індикатор Повного приводу.

Чи вствновлював хто небуть світлодіодний індикатор Повного Приводу які виготовляють і встановлюють собі власники туксонів???? точно такий в нас навряд чи вийде інсталювати але щось подібне хотілося б мати ,в мене на туксоні був такий девайс -дуже корисна штуковина.
КОЛЕСИК вне форума   Ответить с цитированием
   
Доброжелатель
 
Скажи форуму спасибо :))
Старый 04.02.2018, 20:22   #2
Leksi
Член клуба
 
Аватар для Leksi
 
Регистрация: 08.10.2009
Адрес: Киев
Сообщений: 824
Дополнительная информация
По умолчанию

а что за индикатор? вроде когда подключается полный привод - лампа на приборке загорается. НЕ???? или я недопонимаю?
Leksi вне форума   Ответить с цитированием
Старый 05.02.2018, 11:44   #3
deemage
Пользователь
 
Аватар для deemage
 
Регистрация: 22.07.2016
Адрес: Киев, Осокорки
Сообщений: 33
Авто: Tucson 2.0, SantaFe CRDI
Дополнительная информация
По умолчанию

Полный привод Санты и Туксона - это небо и земля. Имхо, нет смысла на Санте за ним следить.
deemage вне форума   Ответить с цитированием
Старый 05.02.2018, 13:34   #4
КОЛЕСИК
Член клуба
 
Аватар для КОЛЕСИК
 
Регистрация: 26.12.2008
Адрес: Кропивницький
Сообщений: 320
Авто: Santa Fe 2.2D AT Top Navi 4WD 2011 р в.
Дополнительная информация
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от deemage Посмотреть сообщение
Полный привод Санты и Туксона - это небо и земля.

ну тут я б не був настільки категоричним ,в мене був туксон дизель 2008 року механіка наразі маю санта фе дизель автомат 2011 рв в електроніці я скажемо чесно не дуже а от механіка і все інше мені як інженеру по зубам ,так от по роботі я не побачив ніяких відмінностей по влаштуванню теж даже муфта практично однакова (і вони взаємозаміняємі!!) питання тільки в тому куди підключити сам індикатор??? і саме для того аби побачити як саме який відсоток і вяких ситуаціях підключається повний привід я хотів би встановити щось подібне, власне вже тільки для того аби бачити чи він працює є сенс його ставити .Хто прийшов на цей форум з туксон клубу добре знають що це за річ а хто не знає просто почитайте думаю багатьох зацікавить!!
КОЛЕСИК вне форума   Ответить с цитированием
Старый 05.02.2018, 14:10   #5
deemage
Пользователь
 
Аватар для deemage
 
Регистрация: 22.07.2016
Адрес: Киев, Осокорки
Сообщений: 33
Авто: Tucson 2.0, SantaFe CRDI
Дополнительная информация
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от КОЛЕСИК Посмотреть сообщение
так от по роботі я не побачив ніяких відмінностей

Ну так включите полный и покрутитесь по асфальту на Санте. Или дайте газ на льду в повороте. Что, нет никакой разницы?
deemage вне форума   Ответить с цитированием
Старый 05.02.2018, 20:38   #6
КОЛЕСИК
Член клуба
 
Аватар для КОЛЕСИК
 
Регистрация: 26.12.2008
Адрес: Кропивницький
Сообщений: 320
Авто: Santa Fe 2.2D AT Top Navi 4WD 2011 р в.
Дополнительная информация
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от deemage Посмотреть сообщение
включите полный и покрутитесь по асфальту на Санте

Ну наскільки мені відомо з включеним повним (маючи на увазі 4WD Lock ) по асфальту крутитись не рекомендовано ні на туксоні ні на санті причини описувати не буду, що до покрутитися на льдовому покритті то вже пробував безліч разів на туксоні і декілька раз на санті ,крім різниці в габаритах і різниці в роботі автомату і механіки відмінностей я поки що не помітив хоча скоріше за все різниця є але не принципова напруга на магніт муфти подається по алгоритму прописаному в ебу повного привода і саме цю подачу напруги її кількість і час коли вона подається хотілось би бачити на санті так як я бачив на туксоні (хто не знає то індикатор виконаний з низки світлодіодів різного кольру і по кількості горіння світлодіодів і кольру видно коли і на скільки відсотків підключено задній міст)

Последний раз редактировалось КОЛЕСИК; 05.02.2018 в 20:41.
КОЛЕСИК вне форума   Ответить с цитированием
Старый 05.02.2018, 20:50   #7
deemage
Пользователь
 
Аватар для deemage
 
Регистрация: 22.07.2016
Адрес: Киев, Осокорки
Сообщений: 33
Авто: Tucson 2.0, SantaFe CRDI
Дополнительная информация
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от КОЛЕСИК Посмотреть сообщение
відмінностей я поки що не помітив хоча скоріше за все різниця є але не принципова

Разница в настройке электроники этих автомобилей просто огромна, странно, что вы её не замечаете. Позволю себе повториться - не нужен Санте колхоз.
deemage вне форума   Ответить с цитированием
Cказали cпасибо:
КОЛЕСИК (05.02.2018)
Старый 05.02.2018, 21:27   #8
КОЛЕСИК
Член клуба
 
Аватар для КОЛЕСИК
 
Регистрация: 26.12.2008
Адрес: Кропивницький
Сообщений: 320
Авто: Santa Fe 2.2D AT Top Navi 4WD 2011 р в.
Дополнительная информация
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от deemage Посмотреть сообщение
не нужен Санте колхоз.

Ви не повірите пане Дмитре але я теж завжди був проти "колхозу" але індикатор який розробив і втілив в життя на туксоні пан beleg85це не просто не колхоз, це дуже фахова і гарно інстальована розробка яку впевнений можуть взяти на озброєння виробники авто !! повірте я без перебільшень.доречі цій розробці декілька років і вона досі партіями виробляється і встановлюється на туксонах і до війни активно купувалася російськими туксоноводами. Що до відмінностей алгоритму роботи П/П санта фе то як раз запропонований індикатор показав би наскільки вона продуманіша чи недолуга в санта фе.. доречі алгоритм роботи П/П перших туксонів і більш пізніших версій теж дуже відрізняється!!
Ну і накінець я ж не агітую чи вимагаю чи нав'язую індикатор в санта клубі . ,
мені просто стало цікаво чи хтось переймався цим питанням серед сантаводів.
КОЛЕСИК вне форума   Ответить с цитированием
Старый 06.02.2018, 20:52   #9
Leksi
Член клуба
 
Аватар для Leksi
 
Регистрация: 08.10.2009
Адрес: Киев
Сообщений: 824
Дополнительная информация
По умолчанию

я так понимаю, что никто из сантоводов таким не заморачивался.... что до полного привода - даже на сухом асфальте если активно "наступить" - разница сразу ощутима. что до видеть, какое напряжение подается на муфту - не представляю, как мне это поможет при вождении....
Leksi вне форума   Ответить с цитированием
Старый 06.02.2018, 21:16   #10
КОЛЕСИК
Член клуба
 
Аватар для КОЛЕСИК
 
Регистрация: 26.12.2008
Адрес: Кропивницький
Сообщений: 320
Авто: Santa Fe 2.2D AT Top Navi 4WD 2011 р в.
Дополнительная информация
По умолчанию

Те що ніхто не заморочувався цим питанням я вже зрозумів ,саме цікаве те що коли на туксонклубі пан beleg85 встановив собі індикатор то до тих пір поки на "покатушках" клубні не побачили як це зроблено і як це працює здебільшого всі писали що цей індикатор річ зовсім непотрібна і таке інше але після презентації хлопці не встигали виконувати замовлення я попав в третю групу замовлень на сьогодні включаючи російських сантаводів виготовлено і встановленобільше 500 індикаторів..на російському форумі МИХ МИХ розробив свій індикатор але в нього просто декілька лампочок а тут розроблена "бігаюча" лінійка світлодіодів яка досить інформативно показує як працює привід ,дуже шкода що сантаводи - електронщики ,думаю такі є серед власників не робили нічого подібного..
А те що санта фе на голову вищий за туксон в цьму я впевнився буквально з перших кілометрів тут ніяких заперечинь немає.
КОЛЕСИК вне форума   Ответить с цитированием
Ответ


Здесь присутствуют: 1 (пользователей: 0 , гостей: 1)
 
Опции темы

Ваши права в разделе
Вы не можете создавать новые темы
Вы не можете отвечать в темах
Вы не можете прикреплять вложения
Вы не можете редактировать свои сообщения

BB коды Вкл.
Смайлы Вкл.
[IMG] код Вкл.
HTML код Выкл.




Текущее время: 17:28. Часовой пояс GMT +3.

Powered by vBulletin® Version 3.8.8 Beta 4
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions, Inc. Перевод: zCarot