hyundai club
CARtaUA - сервис поиска АЗС, СТО, шиномонтажа, автомоек на карте Украины

Вернуться   Хюндай - Украинский автоклуб HYUNDAI > Модельный ряд > Hyundai Sonata > Sonata NF (2004-2008) > Двигатель и питание

Ответ
 
Опции темы
Старый 10.05.2013, 19:30   #31
myshka
Член клуба
 
Аватар для myshka
 
Регистрация: 02.09.2009
Адрес: Киев, Оболонь
Сообщений: 267
Дополнительная информация
По умолчанию

Вроде победили этого Джеки Чана! Был поставлен удлинитель (футорок) лямбды 2, уже несколько дней не загорается!
Чуть не забыл - тьху- тьху - тьху
__________________

Последний раз редактировалось myshka; 10.05.2013 в 20:11.
myshka вне форума   Ответить с цитированием
   
Доброжелатель
 
Скажи форуму спасибо :))
Старый 10.05.2013, 23:57   #32
ЮРА
АДМИНИСТРАТОР
 
Аватар для ЮРА
 
Регистрация: 15.12.1975
Адрес: КИЕВ, ВОСКРЕСЕНКА
Сообщений: 4,585
Авто: была Hyundai Sonata NF Facelift 2008 2.0 AT,
Дополнительная информация
По умолчанию

некоректно решил проблему - ставится эмулятор зонда и все...
__________________
Профессиональная установка, настройка, ремонт ГБО Stag, Zenit, КМЕ . Регулировка тепловых зазоров клапанов. Двигатель - ремонт и обслуживание, замена ГРМ, ходовая часть... установка доп. оборудования.
|093.315.58.15 (только viber) | 066.760.04.01| 093.315.58.85.

ЮРА вне форума   Ответить с цитированием
Старый 11.05.2013, 08:06   #33
myshka
Член клуба
 
Аватар для myshka
 
Регистрация: 02.09.2009
Адрес: Киев, Оболонь
Сообщений: 267
Дополнительная информация
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от ЮРА Посмотреть сообщение
некоректно решил проблему - ставится эмулятор зонда и все...

Во - первых, ни вижу ничего некорректного, во - вторых, сколько стоит эмулятор? И в третих, спасибо за совет, но прошло больше двух месяцев так никто ничего не подсказал (здесь) как решить эту проблему, кроме перепрошивки , а хотелось решить именно без нее!
__________________
myshka вне форума   Ответить с цитированием
Старый 11.05.2013, 09:34   #34
ЮРА
АДМИНИСТРАТОР
 
Аватар для ЮРА
 
Регистрация: 15.12.1975
Адрес: КИЕВ, ВОСКРЕСЕНКА
Сообщений: 4,585
Авто: была Hyundai Sonata NF Facelift 2008 2.0 AT,
Дополнительная информация
По умолчанию

myshka, я за тебя рад... только второй зонд к ощибке 2096 неотносится... эта ошибка фиксируется по первому зонду...
__________________
Профессиональная установка, настройка, ремонт ГБО Stag, Zenit, КМЕ . Регулировка тепловых зазоров клапанов. Двигатель - ремонт и обслуживание, замена ГРМ, ходовая часть... установка доп. оборудования.
|093.315.58.15 (только viber) | 066.760.04.01| 093.315.58.85.

ЮРА вне форума   Ответить с цитированием
Старый 11.05.2013, 09:37   #35
myshka
Член клуба
 
Аватар для myshka
 
Регистрация: 02.09.2009
Адрес: Киев, Оболонь
Сообщений: 267
Дополнительная информация
По умолчанию

Не буду спорить, у меня свое мнение
__________________
myshka вне форума   Ответить с цитированием
Старый 14.05.2013, 08:23   #36
not_sugar
Член клуба
 
Аватар для not_sugar
 
Регистрация: 15.12.2012
Адрес: Kharkiv
Сообщений: 337
Авто: Sonata FL 2.0 AT/ B7 Variant 2.0 TDI MT
Дополнительная информация
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от myshka Посмотреть сообщение
Не буду спорить, у меня свое мнение

Юра прав:
P2096 - Post Catalyst Fuel Trim System Too Lean Bank 1
Это ошибка по первой лямбде.
Вторая, насколько мне известно, просто смотрит на качество выхлопа после прохождения через катализатор.
Мне тоже поставили удлинитель второй лямбды после того, как срезали катализатор. Не помогло. Пришлось отключать программно.
not_sugar вне форума   Ответить с цитированием
Cказали cпасибо:
ЮРА (14.05.2013)
Старый 02.06.2013, 17:05   #37
Sonatoved
Пользователь
 
Аватар для Sonatoved
 
Регистрация: 13.12.2009
Сообщений: 12
Дополнительная информация
По умолчанию

Так, как программно - всё таки перепрошивкой. Катаюсь с этой проблемой Р2096 уже 2 месяца, где-то 2800 км. Общий пробег 125000, 110000 на газу. Газ настройки проверял всё ОК, расход нормальный как обычно. Фильтра, свечи поменяны, машина огонь. Скидывал ошибку несколько раз через комп, опять появлялась после заводки через 10-20 км. Один раз сам чек потух, я аж ...ел, но недолго, через неделю и 700 км пробега опять загорелся. Короче, так как его всё таки победить правильно. А то один мне даже рассказывал, что надо катализатор менять. Помогите своим опытом. Имею Sonata 2008 FL 2.4 АТ.
Sonatoved вне форума   Ответить с цитированием
Старый 25.06.2013, 11:30   #38
igor2013
Пользователь
 
Аватар для igor2013
 
Регистрация: 12.06.2013
Сообщений: 34
Дополнительная информация
По умолчанию

Аналогичная проблема ! Акцент 2009 г.в. поставил ГБО и начал чек по этой 2096 ошибке бить! сказали что нужна перерошивка под Евро-2 . что делать?
igor2013 вне форума   Ответить с цитированием
Старый 26.06.2013, 15:13   #39
ntk_sfera
Член клуба
 
Аватар для ntk_sfera
 
Регистрация: 15.02.2013
Адрес: Киев
Сообщений: 375
Авто: Space Wagon 2.4GDI Changan Benni, 21011, 2141
Дополнительная информация
По умолчанию

или эмулятор или пере прошивка блока, на бензине я так понял такие ошибки не наблюдаются
ntk_sfera вне форума   Ответить с цитированием
Старый 26.06.2013, 16:59   #40
КОД
Участник
 
Аватар для КОД
 
Регистрация: 21.09.2009
Сообщений: 214
Дополнительная информация
По умолчанию ЧЕК

Тушкан 2 вд 2,0 механіка колір тіал блу дійсний корейський автомобільчик .И так моя історія все сталось дуже давно після купівлі тушкана 2008 рік . Якось раз в мене загорівся чек , ну думав буває--- (екологія ,бензин, і хз ще щось!!??) поїхав зняли помилочку (пробой іскри в 1 циліндрі) але не тут то було, вскорі він загорівся знову причому загорався як на високих так і на низьких обертах роки2 назад загнав на СТО АТЛ Чернігів на діагностику ну думав доктор скаже в чому справа -зняли помилку дали гарно газу не загорається, промили форсуночки заміна свічок, масла фільтрів, лямда1, кабель високовольтний ( а ні все одно він загорається через кілька десятків километрів, десь 60-100 поміняв всі види бензину свічок, масла фільтрів ,і ще різної лабуди (так на всяк випадок!) ні нічого не допомогає все теж такий чек горить та не відключається ,підозра була навіть на те що іноді підмигував ЕСП іноді не можна його було виключити ну думав може десь контакт слабенький. Взяв рідину для контактів облазив все (по типу ВДешки) нічого горить, знімав я чек разів з 20 (ну розхід палива то значно і не змінювався але-ж ( авто то працює на аварійному режимі чек горить.) Перевіряв я навіть компресію, регулював клапана – в мене вони без гидрокомпенсаторів там ставляться пластинки регульвачні шайби….. ні не воно- можна було так і далі їздити але якось цей чек муляє….. в око ліве  ну в чому причина? . Їздив я і на 92, і на 95 і різні заправки і паливний фільтр А ні нічого не допомагає. Дурню в науку дядько Гугл Шерстив багато читав немало промивав датчики повітря який стоїть на повітряному фільті –їде гарно оберти стабільні тряски нема (в чому суть проблеми не міг зрозуміти )їздив і на прошивку нічого не допомогло Звичайно коли знімали 1 лямду вони мають таку властивість прикипати до колектора зламали ключі викрутили-від експериментів на різному паливі лямда червонавід нагару ну думаю ось вона причина- ні поставили нову все таж «Ж» що робити я вже змирився зі своїм чеком. І якось Одного разу(забіжу вперед я не рекламний агент різних фірм мені запропонували бутилу з присадкою для масла та коробки Харківської фірми- думав Та ладно!!!! Фігня якась?) але все ж залив нажаль фото в мене зараз нема. Ну залив я 3 місяці назад А так спробую, шо за Х… ну невірю я дуже в цю Гадость… хоча і використовував колись Хадо на мотоциклі і результат все-таки був (для поршневої групи в циліндр під свічку видавлюєш тюбик заводиш… і так далі. А це в масло ну думав тертя вся лабуда пробіг 135 тищь спробую залив все гуд . тиск в нормі там все кудись тудись Маслом користуюсь корейським в баночках ЗІК воно само по собі Угарає це факт!.
Але переваг у ньому більше ніж вад омиває гарно та і якось авто резвійше- для мене (звичайно це як кому але для мене зік синтетика саме то і переходить поки що назбираюсь_ ну це для мене» моя думка суб’єктивна» –був один період я про таке думав бо почався великий розхід 1 л на 10 000 км пробігу хоча і кажуть та це норма для мене це якось було багато, але після того як на СТО поміняв прокладку кришки головки (виявляється була пробита) від переходу на інше відмовився масло зникати перестало а побачити що прокладка пробита майже неможливо всі елементи двигуна закриті кришками колектором і побачити це я не міг звичайно капати воно не капало ручейків нема але-ж… поміняв все припинилось думав може вигарає і мотор вже пускає через те що їжжу на низких обертах на 5 передачі 2000 іноді більше менше. Економлю я так бензус. Відступив я багато звичайно від «ЧЕКА» але це для того щоб було зрозуміло всі мої підозри і сумніви.
Все сталось після заливки цієї Харківської , «Лабуди» проїхав я 150 км від Чернігова до Києва (там я міняв масло – все як завжди чек горить але машинко стало якось тише працювати ну думав здається швидкість набирає гарно газу ще менше ) покатався ще по Києву накатав 50 км Зразу навіть не помітив тільки на завтра Чек не горить!!!!!! Ну перша «мисля» да ладно може лампочка загоріла, а ні заглушив включив запалення індикатор світиться… заваджу гасне так звик до нього що дума » Галюна» спіймав ні все так і Є. Отака історія
А тепер «ВАПРОС» питання? ЯК? Присадка яка немає нічого з електронікою Впливає на ЧКЕ???
Ну думав зникло навантаження на мотор вирівняло компресію ну змащувальні властивості може щось там продавило( ну якусь систему Датчик) все одно поясніть ЯК в чому прикол?? Я не рахую себе там якимиось профі в знанні моторів алеі не аматор першокласник(робив може з пару сотень різних двигунів)?
Пояніть мені такому «тупуватому» ЯК??? Машина це не фокус покус? Там все підпорядковується механіці , фізиці –якщо вирівняло компресію до 14атмасфе то вона в мене і була не менше 11ат. Мисля в студію Хочете недовіряти присадкам та це ваше право (та і не всі присадки стану «ГУД») але мене ця присадка переконала її я не називаю бо буде виглядати як Реклама –відношень до неї я взагалі ніяких не маю фірми постачальника не знаю 100% знаю що розробка вітчизняна знайти можна не кругом попала в руки випадково…
Якщо навіть комусь захочеться спробувати можу підсказати де купляв і як виглядає може комусь і допоможе розрахована на 20 000км іде і в коробку і в двигун в коробку ще не залив бо 1 пляшечки більше ніж потрібно в масло мого дівигуна.
Кардан в спину кидати не потрібно, висловив лише свій досвід хто не вірить може приїхати та побачити.
КОД вне форума   Ответить с цитированием
Ответ


Здесь присутствуют: 1 (пользователей: 0 , гостей: 1)
 

Похожие темы
Тема Автор Раздел Ответов Последнее сообщение
Ошибка P2096 Post Catalist fuel....... Олег82 Двигатель и питание 0 28.12.2014 17:57
Ошибка P2096 Post Catalist fuel....... Олег82 Двигатель и питание 3 28.12.2014 17:16
Победа над торпедным "сверчком" MalamSerg Кузов и салон 17 08.03.2012 15:51
Протерся лак над лобовым Chapa Кузов и салон 9 16.06.2011 17:24
Была ПОБЕДА, стала ..БЕДА chill Кузов и салон 13 20.05.2008 12:16

Ваши права в разделе
Вы не можете создавать новые темы
Вы не можете отвечать в темах
Вы не можете прикреплять вложения
Вы не можете редактировать свои сообщения

BB коды Вкл.
Смайлы Вкл.
[IMG] код Вкл.
HTML код Выкл.




Текущее время: 15:31. Часовой пояс GMT +3.

Powered by vBulletin® Version 3.8.8 Beta 4
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions, Inc. Перевод: zCarot