hyundai club
CARtaUA - сервис поиска АЗС, СТО, шиномонтажа, автомоек на карте Украины

Вернуться   Хюндай - Украинский автоклуб HYUNDAI > Модельный ряд > Hyundai Accent > Бортовой журнал

Ответ
 
Опции темы
Старый 18.02.2010, 14:35   #1
maxxis
Пользователь
 
Аватар для maxxis
 
Регистрация: 17.03.2008
Адрес: Рівне
Сообщений: 33
Дополнительная информация
По умолчанию Hyundai accent 1.5 crdi vtg

ітак..дали мені сьогодні покататися..а саме зробити ТО-1

мдя...я тупо в шоці..
приїхав на 10 ранку як записаний не пускали..потом отдав ключі...чекав годину майстра...
но саме цікаве зохожу я і кажу - я записанй на 10 на то і вже 10-02, мені пацан кажде -тіпа пожди ща заберем давай ключі, я кажу я ще хотів турботаймер поставити і затонувати.... пауцан на мене дивиться тіпа як на лоха і каже..а нафік вам турботаймер - у вас турбіни нема) (нагадаю це авторизований сервіс центр хундай "Вест-Моторс") я кажу як нема в мене дізель з турбіною....пацан мені ..тіпа ти чє? у тебе турбіни нема...о чем ти?...я його беру зха руку і до менеджера питаю...скажіть вашому механіку чи єв менетурбіна чи нє?

менеджер йому каже - шо тіпа тож є..а пацан йому - то то ж не турбіна..то нагнетатель)))..тут я кажу є або турбіна або компресор..а шо таке нагрнітатель яне наю..а він...таки...ну еслі так то у вас компрессор)) я менеджеру тіпа...кажу не поняв я шось..а менеджер до пацана - я як працює компресор - парень - вінд ремня ( хоть це знає),....я кароч дальше не слухав того позору..але страшно стало отдавать машину тому мудаку... отдав...
дальше історія номер 2 ( "АРО - лох")
дождався я сервісніка той заповнив сервісну книжку і в попихах сказав суму, я заплатив підписався, і каже тіпа ви звиняйте у нас куча роботи на тоніровку самі їдьте але вже..ну я дибіл подписався заплатив завівся поїхав...а мені ніфіга не дали крім сервісної книжки - ні чека, ні списку виконаних робіт, ні прескруранту з вказанням вартості нормогодини....поїхав я тонуватися...тільки вернувся, поставив турбо таймер, на тонуванні на запрос дайте хоть чек ато блін 850 грн з атоніровку це піпец дорого...ті який чек...кажу товарний...вони в нас такого нема..я кажу мені треба... почали бумажку заповняти..а потом номера не знали..сказали в суботу приїхати забрати, поїду заберу.. ( правда ціна тонування в 850 грн це капец), поїду напевно на Вест -моторс требувати бумажки, і остатки масла ...ато розвели мене як лоха...

( за памілки не сваріть)
і після ТО шось шуршись..тіпа як защіта дісків...поїду скажу.

ітак ....процес двінувся - сьогодні поставлений біксенон..завтра вночі тестувать буду....світить за...бісь

на черзі діски і резіна..але скоріш за все після хими..а так...можливо музика покашо - ....двігатель не лізу 5 років.....бо на гарантії....хотя хто його знає....замовив обд2 розєм для діагностики..мож і прошию якось....якшо дамп скачаю...а от як його зробити....то треба почитати

ітого заправлено повний бак соляри, куплена нова зимова гума 185-65 14 Nokian hakkapelita r після встановлення якої якимось фантастичним випадком росход соляри зменшився на літру.... і накат краше..але при резких маневрах на асфальті срака виляє...розганяв до 140 шумна трошки..але намано..жду снігу боюся ментів

не в тему але на участку дороги з бабину до рівного розганяв робочу машинку мітсубісі л200 до 174 км на годину при паспортних 163....і чуствувалось якби дорога пряма довша була і не під гору то ще ожна було б....






нагадаю...машина не моя )) такшо зустрінете в місті то скорыш всього батька..а може і мене

ітого, хоча і не їжжу на акценті останнім часом..але купив світодіодні габарити де є багатенно діодів...класно світять..і купив реснички...тількишо наліпив...як виглядає...фіг його знаю.треба машину виганяти..а холодно. да і спати хочу..але вигляд трошки помінявся
maxxis вне форума   Ответить с цитированием
   
Доброжелатель
 
Скажи форуму спасибо :))
Старый 18.02.2010, 14:39   #2
maxxis
Пользователь
 
Аватар для maxxis
 
Регистрация: 17.03.2008
Адрес: Рівне
Сообщений: 33
Дополнительная информация
По умолчанию Re: Hyundai accent 1.5 crdi vtg

тiльки шо мучався і ставив діски....пізно правда..на годинник не дивився... проставочні кольца купив і проточив внутрішній 54.1 зовнішній 60.1 ох і намучився я з нимим..гемор ше той....але поставив..азвтра помию машинку і прокатаюсь і сфоткаю...

отакі вони...


тыльки шо потестив резыну ы заодно пофоткав на календарик

скажу одне гудить як на возы... вібрує..по-ходу незбалансована...але до 100 км на год не чуствуєтья..швилкість набирає класно і хорошо..на дубенській трасі до 200 дуже бистро так набрала...може ізза того шо трошки менші колеса...чесно кажучи не наю..але трясе і гуже шумить дуже сильно....придеться обесшумить салон..чи не наю шо робити навіть


















maxxis вне форума   Ответить с цитированием
Старый 18.02.2010, 14:41   #3
maxxis
Пользователь
 
Аватар для maxxis
 
Регистрация: 17.03.2008
Адрес: Рівне
Сообщений: 33
Дополнительная информация
По умолчанию Re: Hyundai accent 1.5 crdi vtg

ітак пройшов був ТО 30 000км на сервісі Вест моторс
залишив машину..так як по роботі дали іншу то по роботі їздив десь до 17 годин залишив же її десь в 9 ранку.

позвонили по телефону сказали міняти передні колодки....лоханувся...був трошки іншим дуже зайнятим согласився...

ітого заміна масла фільтра масляного, топлівного, повітряного і фільтра салону, + заміна передніх колодок і все....ітого майже 2000 грн..і майже робочий день...

приїхав забирати машину спішив забрав..
поставив на роботі...ввечері забирати машину кручу стартером не заводиться...ще раз кручу...секунд 5 крутить потім схвачує...
іду тихенько дизель гріється довго більше 2000 оборотів не кручу.
вранці заводити а роботу та сама фігня з 2гого разу після 10 секунд крутіння заводиться...прогріваю..прогріла..їду на роботу....плететься передімною жигуль деб 30 км...думаю обжену...2 передача газу дав....вона неохотно набирає обороти...і о чудо..коли я оказуюсь на встречній полосі і стрелка тахометра заходить за 2000 оборотів.....газ перестає откликаться і капец....машина аж присідає.....я по тормозам і назад за жигуль.....кароч проснувся дуже бистро..

їду на сервіс.... провожу там вже пів дня з 9 ранку і десь до 13 години....оказуєтсья рішили нахімічить....кароч наколхозили....при мені ще разок..потім поміняли топлівний фільтр..2 раза..завелась і поїхала..нормально тепер вже..

я баран...як приймав машину на уровень масла не подивився.... сьогодні вранці достаю щуп.....а там вуаля....рівень масла дес ще на половину вище максимума....їду на СТО, кажу шо така фігня.... з мене роблять такого собі дурачка....кажуть заглуши мотор достають щуп...і там якраз чуть нижче максимума..кажутьь он норма....машина ще 2 хвилини стоїть достає щуп...і там те саме норма....завтра вранці провірю ще раз..саме вранці коли машина постоїть, мені знаомі механіки кажуть шо я...самі знаєете хто і шо щуп провіряється на холодній машині зранку...

що в такому випадку робити...бо чесно кажучи цей сервіс взагалі е подобається..уже 3 ТО і мені поміняли масло по схемі -1ТО SHEL 2ТО ESSO 3 ТО ZIC(шо за масл о хз..якесь китайське), нікои расходнікі старі не залишають....остатки масла теж....притому що передімною робив ТО знаомий на тушкані там само так йому все щробили поміняли масло на мобіл, і залишили остаток...чому така дискримінація не розумію..

що порадите з рівнем масла?
maxxis вне форума   Ответить с цитированием
Старый 19.02.2010, 10:56   #4
maxxis
Пользователь
 
Аватар для maxxis
 
Регистрация: 17.03.2008
Адрес: Рівне
Сообщений: 33
Дополнительная информация
По умолчанию Re: Hyundai accent 1.5 crdi vtg

сьогодні злили мені масло....покатаюсь...ато як няк мотор іноді кручу....а високий рівень то е погано в такому режимі
maxxis вне форума   Ответить с цитированием
Ответ


Здесь присутствуют: 1 (пользователей: 0 , гостей: 1)
 
Опции темы

Похожие темы
Тема Автор Раздел Ответов Последнее сообщение
Куплю Hyundai Accent 1.5 crdi Priests Куплю 3 30.01.2017 14:20
[Продам] Hyundai Accent 1.5 CRDi 2008 Константин. Продам 0 24.02.2015 16:56
[Продам] Hyundai Accent 1,5 crdi Денис Бойченко Продам 0 24.05.2012 00:35
Hyundai Accent CRDI Xan Днепропетровск 1 25.10.2010 12:40
hyundai accent crdi Leonid Ходовая и трансмиссия 9 15.01.2009 17:38

Ваши права в разделе
Вы не можете создавать новые темы
Вы не можете отвечать в темах
Вы не можете прикреплять вложения
Вы не можете редактировать свои сообщения

BB коды Вкл.
Смайлы Вкл.
[IMG] код Вкл.
HTML код Выкл.




Текущее время: 01:07. Часовой пояс GMT +3.

Powered by vBulletin® Version 3.8.8 Beta 4
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions, Inc. Перевод: zCarot