hyundai club
CARtaUA - сервис поиска АЗС, СТО, шиномонтажа, автомоек на карте Украины

Вернуться   Хюндай - Украинский автоклуб HYUNDAI > Модельный ряд > Hyundai Elantra > Бортовой журнал

Ответ
 
Опции темы
Старый 22.12.2008, 18:39   #1
Павел Магнус
Пользователь
 
Аватар для Павел Магнус
 
Регистрация: 09.07.2008
Адрес: город герой - Киев
Сообщений: 22
Дополнительная информация
По умолчанию Черная Елантра 1.6 GLS - 2008

Переніс свій пост
У пятницю забрав свою елантру 1.6 GLS із салону , що на Новоконстянтинівській. Найбільше залишився незадоволений сервісом в автосалоні . Менеджери ніфіга там не роблять. Вобщем опишу все як було. Тиждень перед цим в суботу я прийшов до них і кажу хочу купити Елантру в такій то і такій комплектації. Мені менеджера шукали десь хвилин 20. Вобщем прийшов менеджер Вадім, подивився по компу і каже да є одна в такій комплектації але чорна, говорить бери а то скоро буде дорожче. Ну я й купив її . Брав за налічку в цей день же все і оплатив . Тоді ще вона коштувала 109 тисяч. Вадім цей каже хочете ми вам її зарееєструєм, кажу давай те ж відразу ж віддав всю суму, бо в самого і часу на це не було і бажання. Він каже, що зателефонує і в четвер а може і в середу можна буде забрати, кажу ок. Оформили всі документи і я почав чекати цього дня. Ні в середу ні в четвер мені ніхто так і не зателефонував . Я почав сам їх діставати. Вадім цей спершу не брав трубки пришлось виходить на нього через адміністраторшу . Вобщем ледве з ним звязався він мені й говорить, що не можемо поставити її на облік бо в вашого батька є несплачені штрафи , я батька хотів вписати в техпаспорт. Звоню батьку кажу їдь плати штрафи. То й поїхав в ГАІ там провірили по базі все ок, ніяких штрафів не має . Я знову звоню цьому Вадіму не бере трубки. Потім на вихідних був у відрядженні і цим питанням не займався. В понеділок сам звоню не бере трубки адміністраторша говорить що в Вадіма вихідні понеділок і вівторок і з ним звязаться не реально . В середу не витерпів поїхав сам в автосалон, знайшов цього Вадіма, він каже що всі доки були зроблені ще на минулому тижні але просто забув мені поздвонити і помилився що в батька був штраф . Каже можеш завтра забрати машину ми її помиєм і зранку забереш. Я в четвер не міг забрати бо був у відрядженні домовився на пятницю. Прийшов в пятницю зранку довелось знову десь годину чекати доки він там оформляв якісь свої документи. Я лаятись не став бо нікуди не спішив . Вобщем видали мою машину ніфіга не помита, ще й вся льодом покрита, ніфіга не видно чи є якісь царапини чи немає. От тут я вже й почав лаятись, вобщем майже дішло до того що я паслав і його і адміністратора . Ждав хвилин двадцять поки все розмерзнеться. Із салону виїхав із великим негативом і злий як собака . Машинку відігнав до батьків додому, бо зараз реально немає за що купти зимню ризину. Дорога в одну сторону 200 км. Машинка реально сподобалось, зручно і комофортоно, порівню з АВЕО та ВАЗ 21103 . Витрати бензину по компу 7л, при середній швидкості 85 км/чгод. Помив і постав у гараж. Тільки потім роздивився що не дали мені книжку по "руковдству автомобилем", не знаю як її правельно назвати . Оце думаю чи її нікому не дають чи це мені не дали. Якщо це тільки мені не дали завтра поїду заберу цю книжку і таки пошлю їх остаточно.
Павел Магнус вне форума   Ответить с цитированием
   
Доброжелатель
 
Скажи форуму спасибо :))
Старый 22.12.2008, 18:41   #2
Павел Магнус
Пользователь
 
Аватар для Павел Магнус
 
Регистрация: 09.07.2008
Адрес: город герой - Киев
Сообщений: 22
Дополнительная информация
По умолчанию Ответ: Черная Елантра 1.6 GLS - 2008

Не піду я до них по книжку вже скачав в інтернеті все класно розписано із картинками.
Павел Магнус вне форума   Ответить с цитированием
Старый 23.12.2008, 19:25   #3
Rebel
Пользователь
 
Аватар для Rebel
 
Регистрация: 04.03.2008
Адрес: Киев, Русановка
Сообщений: 89
Дополнительная информация
По умолчанию Ответ: Черная Елантра 1.6 GLS - 2008

Что я могу сказать - бывает, щас новая Елка база 138 000 стоит(((
__________________
Rebel вне форума   Ответить с цитированием
Старый 26.12.2008, 17:26   #4
Volder
Пользователь
 
Аватар для Volder
 
Регистрация: 22.04.2008
Адрес: Киев
Сообщений: 22
Авто: Hyundai Elantra_2008г.в.
Дополнительная информация
По умолчанию Ответ: Черная Елантра 1.6 GLS - 2008

Поздравляю с новым приобретением.
Volder вне форума   Ответить с цитированием
Старый 26.12.2008, 18:16   #5
_Denis_
Гость
 
Аватар для _Denis_
 
Сообщений: n/a
Дополнительная информация
По умолчанию Ответ: Черная Елантра 1.6 GLS - 2008

Как впечатления после Десятки? у меня просто тоже сейчас ВАЗ 21104 хочу Элку!
  Ответить с цитированием
Старый 30.04.2009, 01:45   #6
Тар-Асс
Пользователь
 
Аватар для Тар-Асс
 
Регистрация: 28.03.2009
Адрес: Київ
Сообщений: 100
Дополнительная информация
По умолчанию Re: Черная Елантра 1.6 GLS - 2008

Цитата:
Сообщение от Павел Магнус Посмотреть сообщение
Не дали мені книжку по "руковдству автомобилем", не знаю як її правельно назвати . Оце думаю чи її нікому не дають чи це мені не дали.

"Книжку" цю дають.

Я недавно дома щось дуже шукав, то знайшов на дні шухляди такий мануал для свого давно проданого "Москвіча 2141" 1991 року Якщо ще тоді Совети цю "Книжку" давали, то зараз і поготів усі дають.

P.S. Я купував машину приблизно в той же час, що й ти. На Автозаводській, 24 у "Паритет". То вони мені ще й "Набір водія" дали у фірмачній сумці. І навіщо? Тоді ж машини у них відривали з руками - останні неділі "до кризових" цін. Черги стояли, як в СССР.
Я вже такий радий був, що взяв машину, бо на наступний день ціна вже збільшувалась на 10%. Кінець дня, салон закрився, я останній покупець. Задоволений, як слон, що встигнув, а вони мені ще й сумку презентують!

5+ cалону за це.
А ти кажеш - книжка
Тар-Асс вне форума   Ответить с цитированием
Ответ


Здесь присутствуют: 1 (пользователей: 0 , гостей: 1)
 
Опции темы

Похожие темы
Тема Автор Раздел Ответов Последнее сообщение
[Куплю] Крышка багажника, черная, Акцент МС 2008 NickZ Куплю 0 16.11.2015 15:47
"Серая волна" 1.6 GLS AT - 9/2008 rrlagic Бортовой журнал 19 22.10.2013 08:49
Elantra 1.6 MT GLS, Steel Gray, 2008 olgerd Бортовой журнал 21 18.09.2011 12:37
Черная Елантра 1.6 GL - 2011 года. Dim@siK Бортовой журнал 3 30.05.2011 19:17
i30 1.6MT GLS 2008 г.в. Sever Бортовой журнал 2 21.10.2010 16:21

Ваши права в разделе
Вы не можете создавать новые темы
Вы не можете отвечать в темах
Вы не можете прикреплять вложения
Вы не можете редактировать свои сообщения

BB коды Вкл.
Смайлы Вкл.
[IMG] код Вкл.
HTML код Выкл.




Текущее время: 11:23. Часовой пояс GMT +3.

Powered by vBulletin® Version 3.8.8 Beta 4
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions, Inc. Перевод: zCarot