hyundai club
CARtaUA - сервис поиска АЗС, СТО, шиномонтажа, автомоек на карте Украины

Вернуться   Хюндай - Украинский автоклуб HYUNDAI > Модельный ряд > Hyundai Santa Fe > Ходовая и трансмиссия

Ответ
 
Опции темы
Старый 30.05.2020, 19:24   #1
КОЛЕСИК
Член клуба
 
Аватар для КОЛЕСИК
 
Регистрация: 26.12.2008
Адрес: Кропивницький
Сообщений: 320
Авто: Santa Fe 2.2D AT Top Navi 4WD 2011 р в.
Дополнительная информация
По умолчанию Реанімація стійок стабілізатора CTR

Недавно перебирав всю ходовку з заміною сайлентблоків , важелів розвальних болів, стійок і втулок стабілізатора. Сьогодні перебираючи Б/В запчастини вирішив реанімувати стійки стабілізатора (відразу скажу я не сторнник такого підходу але було цікаво що з цього вийде . стояли стійки CTR в них велике і маленьке пружинне кільце на пильнику і пластиковий картридж який випресовується! як що зняти (виковиряти) стопорну пластикову втулку!тті що на фото праворуч! фото я не робив але ось з інтернету пальці з пластикових картриджів теж легко вибиваються не зайвим правда буде нагріти картридж феном перед випресовкою, Палець я відполірував на войлочному кругу з пастою ДОІ. Картридж старанно вимив всередині а зовні паяльником впаяв 6 пластинок з консервної банки пластинки розміром 13х6 мм потім змастивши корпус стійки всередині запресував назад картридж з уже вставленим в нього змащеним пальцем!і вже потім вставив стопорну пластикову втулку, результат мене просто приголомшив! , палець ледь рухається! заклав нову змазку одів пильник який перед тим теж вимив і змастив силіконовим мастилом , одів пружинки і стійка як нова!, Все це робилося не для того аби заощадити на запчастинах, хоча це теж причина, це робилося аби запобігти передчасному виходу із строю цих стійок, бо стійки стабілізатора виходять з ладу через малу кількість змазки і негерметичність пильника тож усунувши ці дві причини можна збільшити строк експлуатації майже вдвічі! не зайвим буде нагадати, що розбиті втулки стабілізатора прискорюють вихід з ладу стійок бо зявляються удари, а це вже зовсім інші навантаження . PS намагайтесь купувати стійки стабілізатора в яких на пильнику ДВА! пружинних хомутика (великий і малий!) таке технічне рішення забезпечує кращу герметичність вузла!
__________________
Творіть добро! принаймні спробуйте......

Последний раз редактировалось КОЛЕСИК; 04.06.2020 в 11:44.
КОЛЕСИК вне форума   Ответить с цитированием
   
Доброжелатель
 
Скажи форуму спасибо :))
Старый 30.05.2020, 19:37   #2
Адвокат
Пользователь
 
Аватар для Адвокат
 
Регистрация: 15.04.2019
Сообщений: 36
Дополнительная информация
По умолчанию

Норм, походит! Что то подобное делал раньше
Адвокат вне форума   Ответить с цитированием
Cказали cпасибо:
КОЛЕСИК (30.05.2020)
Старый 31.05.2020, 16:00   #3
КОЛЕСИК
Член клуба
 
Аватар для КОЛЕСИК
 
Регистрация: 26.12.2008
Адрес: Кропивницький
Сообщений: 320
Авто: Santa Fe 2.2D AT Top Navi 4WD 2011 р в.
Дополнительная информация
По умолчанию

Сьогодні реанімував шарові опори, так як свого часу вже ставив їх я, ставив я оригінал і коли ставив то відразу заклав туди якісної змазки то пройшовши 34 тис. вони ще в досить нормальному стані тому я їх випресував з старих ричагів очистив і на пресі підпресував завальцовку в нижній частині шарової пальці ледь рухаються! замінив змазку одів пильник очистив пофарбував з балончика цинковим грунтом і поклав на зберігання! До речі оригінальний ричаг дещо міцніший і товщий в порівнянні з аналогом СТR які я поставив в зборі! так що старі сайленти випресував все очистив і пофарбував. Звісно що роблю подібні речі бо мені подобається сам процес я завжди любив "крутити гайки" з іншої сторони краще ті зекономлені гроші залити в бак.
__________________
Творіть добро! принаймні спробуйте......
КОЛЕСИК вне форума   Ответить с цитированием
Cказали cпасибо:
Dubis (31.05.2020), Fly17 (05.06.2020)
Старый 04.06.2020, 10:52   #4
Penitrator
Член клуба
 
Аватар для Penitrator
 
Регистрация: 24.02.2016
Адрес: стольный град Киев
Сообщений: 508
Авто: Accent MC 2006-2010, sedan
Дополнительная информация
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от КОЛЕСИК Посмотреть сообщение
Звісно що роблю подібні речі бо мені подобається сам процес я завжди любив "крутити гайки" з іншої сторони краще ті зекономлені гроші залити в бак.

Сам в воссторге от процесса кручения и мне уже явно стало не хватать гаража, карантин немного подсобил в этом.
Penitrator вне форума   Ответить с цитированием
Cказали cпасибо:
КОЛЕСИК (04.06.2020)
Старый 16.06.2020, 09:19   #5
Адвокат
Пользователь
 
Аватар для Адвокат
 
Регистрация: 15.04.2019
Сообщений: 36
Дополнительная информация
По умолчанию

Вчера менял справа стойки стаба, что могу сказать, год назад мне показалось что родная стучит, купил новую -кореастар. Поставил, разницы не ощутил ( заводская была ещё отличная). Проехал 20 т км и появился сильный стук. Оказалось стойка очень сильно люфтит. Начал ее снимать - не получалось, гайка прикипела к пальцу от коррозии, снял при помощи болгарки, осмотр показал - разболтаны оба пальца, смазки не осталось, металл гаек - хуже не придумать. Установил обратно оригинальную - все супер! К чему я это, стойки кореастар брать нельзя, качество никакое, их потом даже снять нормально не получится
Адвокат вне форума   Ответить с цитированием
Cказали cпасибо:
isuzumu97 (30.08.2022), КОЛЕСИК (16.06.2020)
Ответ


Здесь присутствуют: 1 (пользователей: 0 , гостей: 1)
 
Опции темы

Ваши права в разделе
Вы не можете создавать новые темы
Вы не можете отвечать в темах
Вы не можете прикреплять вложения
Вы не можете редактировать свои сообщения

BB коды Вкл.
Смайлы Вкл.
[IMG] код Вкл.
HTML код Выкл.




Текущее время: 11:30. Часовой пояс GMT +3.

Powered by vBulletin® Version 3.8.8 Beta 4
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions, Inc. Перевод: zCarot