hyundai club
CARtaUA - сервис поиска АЗС, СТО, шиномонтажа, автомоек на карте Украины

Вернуться   Хюндай - Украинский автоклуб HYUNDAI > Модельный ряд > Hyundai i30/i30CW > Бортовой журнал

Ответ
 
Опции темы
Старый 18.04.2011, 23:53   #1
WildCat
Член клуба
 
Аватар для WildCat
 
Регистрация: 09.10.2010
Адрес: Київ
Сообщений: 497
Авто: i30 FL 1.6 CRDi 6MT
Дополнительная информация
По умолчанию i30 1.6 CRDi 6MT Champagne Silver (2010)

Отже, бортовий журнал.
У серпні минулого року здав на права і одразу почав вивчати питання, що можна купити. В принципі, ідея купити авто зародилась набагато раніше, але було прийняте рішення до отримання прав цю тему не піднімати.
Почав з розгляду найдешевших нормальних варіантів. На початку однією з головних вимог був дизельний двигун (хоча тоді я був ще не впевнений у тому, який тип пального обрати). Продивився я майже все: Lanos, Logan, Symbol, M11, A13, Accent, Rio, Fabia. Власне, коли я починав вибір, то одразу пішов дивитись авто “найнадійнішого” виробника — Fabia Combi. Тоді у прайсі на сайті ЄК вона значилась по ціні ~135 000 (за 1.4 Tdi), але, як виявилось, старий кузов вже розпродали, а нових дизелів не було (немає їх і зараз). Десь місяць я витратив на те щоб продивитись різні варіанти і окреслити коло вибору (та ж Fabia відпала, бо я не зміг в ній нормально сісти), і сформував набір характеристик авто.
1. Дизель
2. Хетч/універсал
3. Коробка — механіка
4. Наявність 6 подушок безпеки
5. Ну і комплекс індивідуальних характеристик: посадка, чіткість роботи коробки, інтер'єр, зовнішній вигляд.
Тому довелось підняти цінову планку (спочатку до 130, а потім і до 160).
Зрештою окреслив основне коло:
1. i30 — чесно, спочатку подобався лише за ТХ, і дивитись його я йшов без особливого ентузіазму, бо орієнтувався на дорестайл, але коли побачив FL, то машинка мені одразу сподобалась, а коли сів то, мабуть, вже тоді і вирішив що візьму її. Сподобалось все: посадка, солідний інтер'єр без пластикових сріблястих вставок “під метал”, я б сказав "домашній", оглядовість, наявність майже всього необхідного функціоналу “з коробки”, солідний і водночас спортивний зовнішній вигляд. Але в той час дизелів не було, та й до ціни майже у 160 000 я був морально не готовий. Наближався новий рік і зіграли 2 фактори — зовсім не хотілось розпочинати водіння взимку і під новий рік дилери могли влаштувати акцію.
2. Fusion — непоганий варіант, головна фіча - кліренс, на нього саме йшла акція, але дизель виключно під замовлення (чекати 4 місяці), і мене задавила жаба платити такі гроші за це авто. Тим більше, що ціна фіксувалася у євро (тоді він саме був в районі 1.20), тобто я б отримав додаткові втрати на конвертації. В березні 2011 дизельний варіант коштував вже 150 000.
3. Roomster — за ТХ просто супер, спірний дизайн, але не було дизеля (скільки разів я це повторив для різних моделей?), остаточно вибув у січні, коли ЄК вирішив підняти на нього ціни на $2000. Дизеля досі немає.
4. Venga — власне, чи не єдине авто з того що я розглядав, яке мені подобалось більше за i30 (якщо точніше, я очікував на ix20 — брата Venga). Але слабший двигун, жлобська комплектація та космічна ціна відвернули мене від неї (а ix20 до нас досі не доїхав). Вже коли замовив i30, з'явилась інфа по дизелю Venga. Зараз вже думаю, добре що не взяв це авто — все ж на трасі довжина авто 4.2-4.3 м це, мабуть, комфортний мінімум.
5. 308 — вийшов на нього випадково (хтось на autoua написав про привабливу ціну), до цього Peugeot та Citroen повністю випали з поля зору, що, в принципі, й не дивно — салони розташовані чорт зна де. Плюсів було багато: низька стартова ціна (130 000 а з усіма потрібними фічами виходило десь 145), можливість взяти авто у нульовий кредит (1 рік), але мінуси зрештою переважили. Повторюватись не хочу, бо все вже виклав тут і тут.
6. C4 – тут ситуація була складніша ніж з 308. Тому що авто, яке мені раніше здавалось виродком, при детальному розгляді виявилось дуже й дуже симпатичним. Інша ніж у 308 посадка зняла проблему бокових дзеркал, сидіння складались краще, екстер'єр — красиво, інтер'єр — супер, фіксована серцевина керма, РК-дисплей для спідометра, як і у i30 ненав'язливий салон. Реально я 2 тижні не знав що робити — якби були гроші взяв би і C4 і i30. Але не склалось — в авто були лише 2 подушки безпеки, не було USB і на задньому ряду відверто мало місця через скошений дах.
Поки я все це розглядав, настав грудень, тому я вирішив перенести купівлю на березень. Ну і коли я зрозумів, що ix20 можна чекати дуже довго, а Hyundai організував акцію, то подумавши один день я одразу пішов і замовив свій i30 (трохи намучився з вибором кольору - це окрема історія ). Після перегляду всіх доступних кольорів зупинився на Champagne Silver.

Отже, авто - 151 800 грн.. Одразу замовив сигналку (ZX-940) та захист двигуна — 1617 грн. (потрапив на акцію по сигналках).
Їжджу вже майже місяць, поки не дуже активно — звикаю. Купив каучукові килимки на Перова (в салон і в багажник), сумарно, якщо не помиляюсь, 530 чи 550 грн..
Плюси - подобається майже все. Головний, величезний плюс — двигун. Я людина спокійна, але навіть мене він просто таки провокує на швидку їзду.
Мінуси: слабенька шумоізоляція, відсутність круїзу (і поки не зрозуміло як його ставити), немає підлокітника — поки не буду доставляти.
Кермо на швидкості легке, але якщо на рівній дорозі це мінус, то коли потрібно постійно оминати ямки це вже плюс.
Зараз думаю одягти чохли — заодно отримаю кишені на спинках передніх сидінь.
Витрати палива на перші 109 км (в т.ч. кілометри до продажу): 6.7 л/100км (за БК), середня швидкість 18 - км/год. Цими днями здійснив першу дальню поїздку (всього 414 км), швидкість 60-80 км/год, витрати палива за БК — 3.4 л/100 км. Чесно кажучи абсолютно неочікуваний результат — якось пізніше зроблю реальний замір — зараз не хотів змішувати пальне. Поки залито 20 л ДП євро на заправці "Барс", решта долита на Лукойлі.

P.S. Хочу висловити особливу подяку хлопцям, на основі інфи від яких я не побоявся купити дизель: romadone, engin_r, belorus, denrad, **ACC*CR**, vinsanta. Саме вони розвіяли 100% легенд про дизель від продавців у салонах.

Ніби все. Якщо комусь потрібно більше інформації - звертайтесь, буду писати тут.

Последний раз редактировалось WildCat; 19.04.2011 в 10:37.
WildCat вне форума   Ответить с цитированием
   
Доброжелатель
 
Скажи форуму спасибо :))
Ответ


Здесь присутствуют: 1 (пользователей: 0 , гостей: 1)
 
Опции темы

Похожие темы
Тема Автор Раздел Ответов Последнее сообщение
i30 2.0 CRDi kr_oleg Отзывы, тесты, обзоры, советы 18 20.08.2014 10:57
[Продам] Продам I30 конец ноября 2010 г. Срочно!!! alex_ss Продам 0 29.10.2013 03:38
i30, 1.6 DOHC, 5MT, 2010 equilibrium Бортовой журнал 4 06.01.2012 20:22
i30 1.6MT GLS 2008 г.в. Sever Бортовой журнал 2 21.10.2010 16:21

Ваши права в разделе
Вы не можете создавать новые темы
Вы не можете отвечать в темах
Вы не можете прикреплять вложения
Вы не можете редактировать свои сообщения

BB коды Вкл.
Смайлы Вкл.
[IMG] код Вкл.
HTML код Выкл.




Текущее время: 21:52. Часовой пояс GMT +3.

Powered by vBulletin® Version 3.8.8 Beta 4
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions, Inc. Перевод: zCarot