hyundai club
CARtaUA - сервис поиска АЗС, СТО, шиномонтажа, автомоек на карте Украины

Вернуться   Хюндай - Украинский автоклуб HYUNDAI > Регионы > Львов

Результаты опроса: Чи будете брати участь в акції?
Так, буду грошима. 1 7.69%
Так, допоможу у розвозці груп. 3 23.08%
Так, допоможу і грошима і в розвозці груп. 6 46.15%
Ні, на жаль цього року не вийде. 3 23.08%
Голосовавшие: 13. Вы ещё не голосовали в этом опросе

Ответ
 
Опции темы
Старый 21.11.2007, 05:10   #1
marik
Гость
 
Аватар для marik
 
Сообщений: n/a
Дополнительная информация
По умолчанию Благодійність

Тут дружина ідею підкинула , на мій переказ інших форумів (вроді як Київські збираються подарунки зібрати для одного з вибраних дитячих будинків). І як результат питання до вас - а може і нам таку традицію започаткувати? На Миколая тепер для прикладу? А то всі буденно про акустику, тюнінг який поставити, пиво безалкогольне попити і т.д., а може приємність маленьку хоч організуєм?... в принципі все реально!!! Вибираєм в Сільпо-Арсені-МЕТРО-т.д. солодко\святковий подарунок в картонці + маленьку іграшку, виберем один з будинків дитячих, там думаю дітей до 100... Купляєм-відвозим... Я для прикладу 50 грн. без проблем пожертвую, ну признаюсь я просто не зовсім організатор, тому чекаю ваших думок Суму я орієнтовно написав, я навіть не знаю скільки реально Львівських є... Пишіть про свої думки\ідеї...
  Ответить с цитированием
   
Доброжелатель
 
Скажи форуму спасибо :))
Старый 21.11.2007, 05:28   #2
marik
Гость
 
Аватар для marik
 
Сообщений: n/a
Дополнительная информация
По умолчанию Re: Благодійність

Ще як варіант, скинутись на парочку б\у комп"ютерів, може в когось лишні запчастини без діла лежать... В мене особисто вінт на 20Гб. І ще варіант - дружина готова, якщо купити солодке-фрукти вроздріб, запакувати особисто, вийде явно дешевше і оригінально... Надіюсь на вашу підтримку - невже не прікольно відчути хоть щось приємне зроблене в нашій державі з (пііі-іі) політиками? Стільки дітей реально чекають чуда...

Последний раз редактировалось marik; 21.11.2007 в 05:33.
  Ответить с цитированием
Старый 21.11.2007, 12:54   #3
RST
Модератор Львовской ветки
 
Аватар для RST
 
Регистрация: 05.06.2006
Адрес: Львов
Сообщений: 927
Дополнительная информация
По умолчанию Ответ: Благодійність

+ + +
я ЗА! Молодець- хороша ідея....

ось сторінка: http://www.detdom.info/search_schools?oblast=13

Последний раз редактировалось RST; 21.11.2007 в 12:59.
RST вне форума   Ответить с цитированием
Старый 21.11.2007, 12:58   #4
RST
Модератор Львовской ветки
 
Аватар для RST
 
Регистрация: 05.06.2006
Адрес: Львов
Сообщений: 927
Дополнительная информация
По умолчанию Ответ: Благодійність

там і потреба дит будинків є

Последний раз редактировалось RST; 21.11.2007 в 13:01.
RST вне форума   Ответить с цитированием
Старый 21.11.2007, 16:00   #5
Dedok
Гость
 
Аватар для Dedok
 
Сообщений: n/a
Дополнительная информация
По умолчанию Re: Благодійність

Маленькая оговорка: лучше все же уточнить, что конкретно необходимо детдому. Из практики знакомых могу сказать, что в большинстве случаев всческого рода техника достается детям только, если работники детдомов техникой обеспечены и она лучше, чем та, что передается в дар :(
  Ответить с цитированием
Старый 21.11.2007, 23:31   #6
marik
Гость
 
Аватар для marik
 
Сообщений: n/a
Дополнительная информация
По умолчанию Re: Ответ: Благодійність

Цитата:
Сообщение от RST Посмотреть сообщение
...
ось сторінка: http://www.detdom.info/search_schools?oblast=13

Сайт нічого так, якщо таки зберемся можна на основі нього і вибрати... Є й інший варіант, є друг з Айсека (хто не знає - типу міжнародна студентська організація), він вже там років 8, правда вже інститут закінчили в 2003, знаю що пару років тому він в подібному участь брав, тобто є досвід, тобто може порадити щось...

Ідеї на рахунок що саме можна придбати\зробити:

1) Парочку б\у компів, знайомі продають з офісу за 350 уе орієнтовно дві штуки (ціна за оба) - проц атлон\целерон 1.1\1.7ГГц, оперативки по 512, вінчестери вроді 60 і 80, відео 64 і 128, монітори самсунги 17-ки (вроді 755\757);

2) Один простенький новий, в залежності по скільки і скільки людей скинеться, і в додаток проплатити мінімальний ОГО Інтернет на пів року чи рік...;

3) Варіант попростіше - телевізор, за 200 уе є нормальні;

4) Варіант ще попростіше, не вимагає можливого супорту в майбутньому, не треба переживати чи залишиться на місці техніка - взнати кількість дітей, які сеанси йдуть в кінотеатрах, викупити білети на один щось типу Шрека, діапазон глядачів по віку широкий на такі речі, при виході всім вручити по картонній коробочці з пару конфетами (купити готові\зібрати самим). Не займе від нас багато часу - купити білети, картонки з конфетами, 5 хв після сеансу всім на виході для прикладу вручити, так би мовити просто і надійно - теоретично мали б бути задоволені...

5) Ще простіше - поцікавитись про вже існуючі плани в інших організаціях, той же Айсек для прикладу, думаю є купа інших - просто скинутись і долучитись до них з їхніми ідеями;

6) Ну і найпростіше - нічого не робити....

Вот я один за сьогодні маю такі ідеї, якщо всі подумають, можна це перетворити в реальність...
  Ответить с цитированием
Старый 22.11.2007, 02:20   #7
RST
Модератор Львовской ветки
 
Аватар для RST
 
Регистрация: 05.06.2006
Адрес: Львов
Сообщений: 927
Дополнительная информация
По умолчанию Ответ: Благодійність

выдержка с Сайта http://mykolaj.com.ua/goodmen.php?id=12

Ми просимо Вас долучитись до цієї акції і надати благодійну фінансову чи матеріальну допомогу. Допомога у будь-якому вигляді, будь-яка сума, буде дуже корисною.
- висвітлення акції у засобах масової інформації та друк інформаційних матеріалів (буклетів, листівок, календариків, оголошень);
- книжки, листівки, солодощі, іграшки, фарби, зошити, ручки, олівці – все це є складовими подарунків від Святого Миколая;
- надання транспорту дозволить розвезти подарунки по адресах потребуючих дітей;

а про то кто скинется - посмотри сколько во Львове зарегестрировалось народу....10? по 50 грн- врядли комп получится...скорей все таки что то типа подарков (сладких) макс- ТВ если по 100 скинуться...самый простой вариант побыть извозчиками - и, как побочный эФФФект, реклама клубу

ПРЕДЛОЖЕНИЕ: соберемся вечерком на часик -обсудим? я ко всем Львовянам(из клуба)обращаюсь
RST вне форума   Ответить с цитированием
Старый 22.11.2007, 02:26   #8
RST
Модератор Львовской ветки
 
Аватар для RST
 
Регистрация: 05.06.2006
Адрес: Львов
Сообщений: 927
Дополнительная информация
По умолчанию Ответ: Благодійність

топик в во Львовской конференции, посвященный именно таким мероприятиям: "Святий Миколай мандрує Україною"
RST вне форума   Ответить с цитированием
Старый 22.11.2007, 02:47   #9
RST
Модератор Львовской ветки
 
Аватар для RST
 
Регистрация: 05.06.2006
Адрес: Львов
Сообщений: 927
Дополнительная информация
По умолчанию Ответ: Благодійність

http://sn.org.ua/donations/index.html

Я хочу допомогти як фізична особа

1 — Ви можете принести солодощі, іграшки, дитячі книжки, канцтовари чи дитячий одяг в „пункти” пакування подарунків у будь-якому обласному центрі; попередньо сконтаткуйтеся з координатором акції в цій області.
2 — Ви можете долучитися до пакування та розвезення подарунків у конкретному регіоні напередодні 19 грудня; для цього контактуйте з координатором акції в конкретній області.
3 — Ви можете надати транспорт для розвезення подарунків; якщо у Вас є така можливість, повідомте будь-ласка заздалегідь координатора всеукраїнської акції.
4 — Ви можете залишити грошову пожертву у скриньках акції „Святий Миколай мандрує Україною”, що розміщені у християнських храмах.


Координатори в областях: Львів
Михайло Германюк тел.: 8 050 371 20 25
RST вне форума   Ответить с цитированием
Старый 22.11.2007, 04:08   #10
marik
Гость
 
Аватар для marik
 
Сообщений: n/a
Дополнительная информация
По умолчанию Re: Благодійність

Говорив з своїм другом з Айсека, сказав що там декілька днів тому якраз йшла переписка про організацію відповідної акції, завтра напише щось детальніше, так як він в Києві, а нам треба знати про ситуацію у Львові. Так само коротка цитата з переписки:

"
[23:22] Vasyl Matyashovskyy: ще як варіант є там акція "Миколай про тебе не забуде" його проводять в богословській академії - то там все те саме що ми робили продовжують
[23:22] Vasyl Matyashovskyy: і можна їм докупити там фруктів
[23:22] Vasyl Matyashovskyy: чи ще щось
[23:23] Vasyl Matyashovskyy: доречі актуально - ви можете помогти розвезти подарунки,
[23:23] Vasyl Matyashovskyy: самі зробити це, підвезти інших миколайчиків
[23:23] Vasyl Matyashovskyy: можете організувати помогти вечірку для тих хто працював над акцією
..."

Так що в принципі спільна "картина" в нас RST вимальовується вже, кінотеатр теж реально в принципі, на дітей 30-40 організувати, ну тут ще треба автобус їх відвезти - привезти... Що вирішується не так вже й складно... Єдине АЛЕ - нас поки що тільки двоє відреагувало :(

Пропоную переходити до більш реальнішого - треба знати що ми можем зібрати і чи хтось готовий надати транспорт ( Hyundai-чик )... І будем підсумовувати результат. В мене зарплата приходить в перших числах, 100грн. не проблема, як і можу помогти Сонькою розвозити подарунки... Гроші нам треба зібрати до кінця першого тижня грудня, ну думаю до числа 10-го макс.

Результат:
Авто = 1 (marik)
Бюджет = 100грн.
  Ответить с цитированием
Ответ


Здесь присутствуют: 1 (пользователей: 0 , гостей: 1)
 
Опции темы

Ваши права в разделе
Вы не можете создавать новые темы
Вы не можете отвечать в темах
Вы не можете прикреплять вложения
Вы не можете редактировать свои сообщения

BB коды Вкл.
Смайлы Вкл.
[IMG] код Вкл.
HTML код Выкл.




Текущее время: 17:30. Часовой пояс GMT +3.

Powered by vBulletin® Version 3.8.8 Beta 4
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions, Inc. Перевод: zCarot