hyundai club
CARtaUA - сервис поиска АЗС, СТО, шиномонтажа, автомоек на карте Украины

Вернуться   Хюндай - Украинский автоклуб HYUNDAI > Обо всем > Общая информация > Страхование и кредитование

Ответ
 
Опции темы
Старый 27.04.2009, 11:01   #31
НАСТА
Пользователь
 
Аватар для НАСТА
 
Регистрация: 06.03.2009
Адрес: Київ
Сообщений: 115
Дополнительная информация
По умолчанию Re: Страхова компанія "НАСТА"

Цитата:
Сообщение от Alexgreat Посмотреть сообщение
Да, кстати о праздновании годовщины клуба!!!
Страховая компания НАСТА в лице Олега Катерняка, обещала посодействовать в организации сего мероприятия. Но, я так понимаю ограничились только громкими словами?

Чому? НІ. Ми готуємо для вас дякі сюрпризи. Будемо разом святкувати! ))
Всім вдалого робочого тижня.

П.с. Якщо Олег Катерняк говорить, то це не просто слова!
НАСТА вне форума   Ответить с цитированием
   
Доброжелатель
 
Скажи форуму спасибо :))
Старый 29.04.2009, 12:58   #32
Alexgreat
Член клуба
 
Аватар для Alexgreat
 
Регистрация: 05.12.2007
Сообщений: 410
Дополнительная информация
По умолчанию Re: Страхова компанія "НАСТА"

Цитата:
Сообщение от NASTA Посмотреть сообщение
Чому? НІ. Ми готуємо для вас дякі сюрпризи. Будемо разом святкувати! ))
Всім вдалого робочого тижня.

П.с. Якщо Олег Катерняк говорить, то це не просто слова!

Олег, я думал что речь шла о спонсорской поддержке, а не о сюрпризах.
А тем временем сами готовимся к празднику...

Последний раз редактировалось Alexgreat; 29.04.2009 в 13:30.
Alexgreat вне форума   Ответить с цитированием
Старый 29.04.2009, 15:50   #33
НАСТА
Пользователь
 
Аватар для НАСТА
 
Регистрация: 06.03.2009
Адрес: Київ
Сообщений: 115
Дополнительная информация
По умолчанию Re: Страхова компанія "НАСТА"

Цитата:
Сообщение от Alexgreat Посмотреть сообщение
Олег, я думал что речь шла о спонсорской поддержке, а не о сюрпризах.
А тем временем сами готовимся к празднику...

Під словом "сюрпризи" я маю на увазі часткове фінансування організаційних питань для проведення дня народження Автоклубу (спонсорство).
НАСТА вне форума   Ответить с цитированием
Старый 19.05.2009, 16:59   #34
НАСТА
Пользователь
 
Аватар для НАСТА
 
Регистрация: 06.03.2009
Адрес: Київ
Сообщений: 115
Дополнительная информация
По умолчанию Re: Страхова компанія "НАСТА"

Приємно було познайомитись з такою позитивною командою на д.н. Автоклубу. Ви молодці!
НАСТА вне форума   Ответить с цитированием
Старый 29.05.2009, 22:27   #35
Andrew_VD
Член клуба
 
Аватар для Andrew_VD
 
Регистрация: 17.04.2008
Адрес: панаехал из деревни в Херсонской губернии
Сообщений: 1,003
Авто: Accent MC 1.4AT
Дополнительная информация
По умолчанию Re: Страхова компанія "НАСТА"

НАСТА, Олег, нам было тоже приятно с Вами познакомиться.
Ну и вопрос по существу:
Понимаю, что с аккредитацией Вашей СК в банках пока не всё сделано, тем более у таких умственно-отсталых, как "Простофинанс"... Они требуют, чтоб я на следующий год перестраховался в одной из трёх СК ("Універсальна", "Експрес Страхування", и моя горячолюбимая "Країна"). Но... По многим причинам хочу страховаться у Вас. В первую очередь потому, что Вы стали партнёром клуба, верю, что Вы относитесь к этому статусу так же серьёзно, как и мы
Вот и сама суть вопроса: Вам, как не новичку в страховании, должно быть известно, каким образом клиент может сопротивляться требованию банка и какими нормами закона (несмотря на условия Договора) может обосновывать свой выбор СК?
Заранее спасибо за ответ
Andrew_VD вне форума   Ответить с цитированием
Старый 01.06.2009, 13:53   #36
НАСТА
Пользователь
 
Аватар для НАСТА
 
Регистрация: 06.03.2009
Адрес: Київ
Сообщений: 115
Дополнительная информация
По умолчанию Re: Страхова компанія "НАСТА"

Цитата:
Сообщение от Andrew_VD Посмотреть сообщение
НАСТА, Олег, нам было тоже приятно с Вами познакомиться.
Ну и вопрос по существу:
Понимаю, что с аккредитацией Вашей СК в банках пока не всё сделано, тем более у таких умственно-отсталых, как "Простофинанс"... Они требуют, чтоб я на следующий год перестраховался в одной из трёх СК ("Універсальна", "Експрес Страхування", и моя горячолюбимая "Країна"). Но... По многим причинам хочу страховаться у Вас. В первую очередь потому, что Вы стали партнёром клуба, верю, что Вы относитесь к этому статусу так же серьёзно, как и мы
Вот и сама суть вопроса: Вам, как не новичку в страховании, должно быть известно, каким образом клиент может сопротивляться требованию банка и какими нормами закона (несмотря на условия Договора) может обосновывать свой выбор СК?
Заранее спасибо за ответ

Доброго дня. Мені надзвичайно приємним є факт Вашої лояльності по відношенню до нашої компанії. В свою чергу, страхова компанія НАСТА буде робити все для того, щоб Ви, як наш клієнт, залишились задоволені обслуговуванням, якістю та швидкістю прийняття рішень та іншими процесами.

Тепер трохи конкретики. Даю можливість Вам ознайомитись із Заявою, яку на сьогоднішній день часто використовують страхувальники. В даній заяві є чіткі посилання на ті чи інші Закони, що відстоюють права споживачів.

Заява
Між ________________ (назва банку), надалі Банк, та мною, _____________________ (ПІБ позичальника), __ ______________ 200__ року був укладений Кредитний договір №________ (Договір застави №). Відповідно до ст. 581 Цивільного Кодексу України предмет застави може бути застрахованим за згодою сторін. Працівником Банку був запропонований обмежений перелік страхових компаній, жодна з яких не відповідає моїм вимогам (бажано зазначити деякі з них), але працівник Банку в порушення моїх інтересів заявив, що договір страхування, укладений із страховиком, що не акредитований у Банку, не буде прийнятий до уваги та Банк зобов’яже мене розірвати такий договір та переукласти його з компанією, що пройшла акредитацію у Банку.

Звертаю Вашу увагу, що Банк порушує Закон України «Про захист від недобросовісної конкуренції», «Про захист економічної конкуренції», наполягаючи на страхуванні лише у акредитованих банком страхових компаніях. В разі подальшого обмеження мого вибору страхової компанії, я буду вимушений звернутися з заявою до Антимонопольного комітету України.

Крім того, відповідно до вимог статті 55 Закону України «Про банки та банківську діяльність» банкам забороняється вимагати від клієнта придбання будь-яких товарів чи послуг від банку або від спорідненої чи пов’язаної особи банку як обов’язкову умову надання банківських послуг. Стаття 6 Закону України «Про страхування» також засвідчує, що «Добровільне страхування у конкретного страховика не може бути обов’язковою передумовою при реалізації інших правовідносин.»

Зазначаю також, що Закон України «Про захист прав споживачів» передбачає наступне: «До договорів із споживачами про надання споживчого кредиту застосовуються положення цього Закону про несправедливі умови в договорах, зокрема положення, згідно з якими споживач зобов’язаний під час укладення договору укласти інший договір з третьою особою, визначеною кредитодавцем, крім випадків, коли укладення такого договору вимагається законодавством та/або коли витрати за таким договором прямо передбачені у складі сукупної вартості кредиту для споживача.

Таким чином, прошу надати роз’яснення стосовно дій працівника Банку відповідно до Закону України «Про звернення громадян» з посиланням на норми чинного законодавства. В свою чергу, в разі відмови у законному праві самостійного вибору страховика, буду змушений звернутись до Антимонопольного комітету України, НБУ, Комітету захисту прав споживачів, органів прокуратури, засобів масової інформації для захисту своїх прав та законних інтересів.

У разі конструктивної відповіді від банку чи іншої кредитної установи, Ви маєте можливість продовжити процес діалогу..
НАСТА вне форума   Ответить с цитированием
Старый 01.06.2009, 14:03   #37
НАСТА
Пользователь
 
Аватар для НАСТА
 
Регистрация: 06.03.2009
Адрес: Київ
Сообщений: 115
Дополнительная информация
По умолчанию Re: Страхова компанія "НАСТА"

Дану інформацію я надаю, посилаючись на те, що я є членом автоклубу Хюндай, роблячи акцент на особиті стосунки з іншими членами даної організації.

Ось ще два документи, що допоможуть Вам..
Вложения
Тип файла: pdf 14359.pdf (99.4 Кб, 22 просмотров)
Тип файла: pdf 14360.pdf (159.7 Кб, 19 просмотров)
НАСТА вне форума   Ответить с цитированием
Старый 01.06.2009, 14:10   #38
ИГОРЬОК
Изучает правила
 
Аватар для ИГОРЬОК
 
Регистрация: 20.02.2008
Адрес: ВИШНЕВОЕ/КИЕВ/
Сообщений: 3,303
Авто: туксон 2,7 ГБО BRC
Дополнительная информация
По умолчанию Re: Страхова компанія "НАСТА"

НАСТА,
Но "простофинанс"-не банк!Нужно учитывать при написании заявы!
ИГОРЬОК вне форума   Ответить с цитированием
Старый 01.06.2009, 15:12   #39
Kalan
Пользователь
 
Аватар для Kalan
 
Регистрация: 25.02.2008
Адрес: Киев
Сообщений: 2,629
Дополнительная информация
По умолчанию Re: Страхова компанія "НАСТА"

Олег, привет!
Выше было написано, что у Вас есть перестрахование, а партнером является "Ингосстрах" (у нас представлена ввиде компании "Инго" если не ошибаюсь) взаимносвязана ли Ваша компания с "Инго"
__________________
Kalan вне форума   Ответить с цитированием
Старый 01.06.2009, 15:45   #40
wwa
Пользователь
 
Аватар для wwa
 
Регистрация: 10.05.2008
Адрес: красавица Полтава
Сообщений: 4,229
Дополнительная информация
По умолчанию Re: Страхова компанія "НАСТА"

Цитата:
Сообщение от Andrew_VD Посмотреть сообщение
Понимаю, что с аккредитацией Вашей СК в банках пока не всё сделано, тем более у таких умственно-отсталых, как "Простофинанс"... Они требуют, чтоб я на следующий год перестраховался в одной из трёх СК ("Універсальна", "Експрес Страхування", и моя горячолюбимая "Країна").

Andrew_VD, позволю себе поделиться с одноклубниками личным опытом.
Я не утруждал себя перепиской с банком который навязывал мне свою страховую.
Естественно, что при получении кредита я страховался в предложенной страховой "закусив удила" но уже на следующий год, невзирая на уговоры и угрозы банка, страховался в СК которой доверяю.
Таким же образом страховал и машину жены.
Поверьте мне, кроме угроз, никаких действий банки не предпринимали.
ИМХО никто не имеет права навязывать мне, за мои же деньги, то что я изначально не хочу.
Цитата:
Сообщение от ИГОРЬОК Посмотреть сообщение
НАСТА,
Но "простофинанс"-не банк!Нужно учитывать при написании заявы!

ИГОРЬОК, машина жены как раз таки в кредите "ПростоФинанс" и уже два года я страхую машину в неакредитованной СК.
__________________
Фотоотчёт Майские праздники на Эльбрусе!
Удачи всем! Фотоальбом Полтава


wwa вне форума   Ответить с цитированием
Ответ


Здесь присутствуют: 1 (пользователей: 0 , гостей: 1)
 
Опции темы

Похожие темы
Тема Автор Раздел Ответов Последнее сообщение
СК "НАСТА" Днепропетровск lisovoy_vv Днепропетровск 2 26.03.2014 13:30
Страхова компаныя "МИСТО" Natak Страхование и кредитование 0 29.05.2009 12:58
цивілка в СК "НАСТА" Julia Страхование и кредитование 0 21.01.2009 19:01
«Страхова компанія «Альфа Страхування»??? ZaMiS Страхование и кредитование 30 25.12.2008 19:49

Ваши права в разделе
Вы не можете создавать новые темы
Вы не можете отвечать в темах
Вы не можете прикреплять вложения
Вы не можете редактировать свои сообщения

BB коды Вкл.
Смайлы Вкл.
[IMG] код Вкл.
HTML код Выкл.




Текущее время: 23:27. Часовой пояс GMT +3.

Powered by vBulletin® Version 3.8.8 Beta 4
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions, Inc. Перевод: zCarot