hyundai club
CARtaUA - сервис поиска АЗС, СТО, шиномонтажа, автомоек на карте Украины

Вернуться   Хюндай - Украинский автоклуб HYUNDAI > Модельный ряд > Hyundai Accent > Accent X3, LC, MC (1994-2010) > Двигатель и питание

Ответ
 
Опции темы
Старый 20.03.2018, 13:55   #1
Molfar
Пользователь
 
Аватар для Molfar
 
Регистрация: 20.03.2018
Сообщений: 7
Дополнительная информация
Восклицание Цікава проблема.

Доброго дня шановне товариство. Прошу вашої допомоги у вирішенні проблеми. У моєї жінки Хундай Акцент 1.4 АКПП 2008 року. В положенні драйв і вижатній педалі тормоз машина продовжує рух. Якщо переключитися в положення паркінг або нейтрал, оберти двигуна взлітають до 7000 об/хв. Якщо двигун заглушити і запустити повторно проблема зникає, але на протязі дня таке відбувається знову. Комп’ютерна діагностика у офіціалів помилок не виявила і вони не знають де шукати проблему. Жінка боїться сідати за кермо майже не керованої машини. Прошу вашої допомоги порадою що це може бути і як її вирішити. Вибачте якщо даний пост розмістив не в тому розділі. Дякую

Последний раз редактировалось Molfar; 22.03.2018 в 01:14.
Molfar вне форума   Ответить с цитированием
   
Доброжелатель
 
Скажи форуму спасибо :))
Старый 21.03.2018, 00:16   #2
Molfar
Пользователь
 
Аватар для Molfar
 
Регистрация: 20.03.2018
Сообщений: 7
Дополнительная информация
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от Molfar Посмотреть сообщение
Доброго дня шановне товариство. Прошу вашої допомоги у вирішенні проблеми. У моєї жінки Хундай Акцент 1.4 АКПП 2008 року. В положенні драйв і видатній педалі тормоз машина продовжує рух. Якщо переключитися в положення паркінг або нейтрал, оберти двигуна взлітають до 7000 об/хв. Якщо двигун заглушити і запустити повторно проблема зникає, але на протязі дня таке відбувається знову. Комп’ютерна діагностика у офіціалів помилок не виявила і вони не знають де шукати проблему. Жінка боїться сідати за кермо майже не керованої машини. Прошу вашої допомоги порадою що це може бути і як її вирішити. Вибачте якщо даний пост розмістив не в тому розділі. Дякую

Molfar вне форума   Ответить с цитированием
Старый 21.03.2018, 10:35   #3
_val_
Член клуба
 
Аватар для _val_
 
Регистрация: 30.08.2011
Адрес: Шевченків край
Сообщений: 528
Авто: Accent MC 1.6 MT Elantra MD 1.8 MT
Дополнительная информация
По умолчанию

А яка педаль тормоза?? Натиснена і двигун гальма пересилює? Тоді як варіант система не бачить сигналу кінцевика педалі, або регулятор холостого ходу підклинює в одному напрямку і він лише відкривається (взагалі досить часта проблема з регуляторами) при вимкненні запалення ЕБУ його паркує і при перезапуску все приходить в норму.
Положення педалі гальма діагносується сканером, але видно буде лише коли проблема діюча. Регулятор холостого ходу перевіряється відповідним тестером, при потребі рухома частина виводиться з редуктору і все змащується спеціальним мастилом для пластику.
__________________
Діагностика та ремнот інжекторних авто. Іммобілайзери, одометри, чіптюнінг. тел.O63-3I498II
_val_ вне форума   Ответить с цитированием
Cказали cпасибо:
Molfar (21.03.2018)
Старый 21.03.2018, 12:04   #4
Molfar
Пользователь
 
Аватар для Molfar
 
Регистрация: 20.03.2018
Сообщений: 7
Дополнительная информация
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от _val_ Посмотреть сообщение
А яка педаль тормоза?? Натиснена і двигун гальма пересилює? Тоді як варіант система не бачить сигналу кінцевика педалі, або регулятор холостого ходу підклинює в одному напрямку і він лише відкривається (взагалі досить часта проблема з регуляторами) при вимкненні запалення ЕБУ його паркує і при перезапуску все приходить в норму.
Положення педалі гальма діагносується сканером, але видно буде лише коли проблема діюча. Регулятор холостого ходу перевіряється відповідним тестером, при потребі рухома частина виводиться з редуктору і все змащується спеціальним мастилом для пластику.

Я також грішу на РХХ. Але мене на офСТО запевнили що РХХ не може розкрутити двигун до 7000об/хв. А я думаю що може, в мене на W124 таке було, почистив РХХ, змастив і все ок.
Molfar вне форума   Ответить с цитированием
Старый 21.03.2018, 19:07   #5
ЮРА
АДМИНИСТРАТОР
 
Аватар для ЮРА
 
Регистрация: 15.12.1975
Адрес: КИЕВ, ВОСКРЕСЕНКА
Сообщений: 4,585
Авто: была Hyundai Sonata NF Facelift 2008 2.0 AT,
Дополнительная информация
По умолчанию

попробуйте отключить клапан холостого и без него проехать. какие будут изменения.
__________________
Профессиональная установка, настройка, ремонт ГБО Stag, Zenit, КМЕ . Регулировка тепловых зазоров клапанов. Двигатель - ремонт и обслуживание, замена ГРМ, ходовая часть... установка доп. оборудования.
|093.315.58.15 (только viber) | 066.760.04.01| 093.315.58.85.

ЮРА вне форума   Ответить с цитированием
Cказали cпасибо:
Molfar (22.03.2018)
Старый 22.03.2018, 01:13   #6
Molfar
Пользователь
 
Аватар для Molfar
 
Регистрация: 20.03.2018
Сообщений: 7
Дополнительная информация
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от ЮРА Посмотреть сообщение
попробуйте отключить клапан холостого и без него проехать. какие будут изменения.

Дякую, спробую. А при відключеному РХХ двигун запуститься? Недавно на моєму Мерседесі були завищені оберти двигуна, не 7000тис слава Богу, а приблизно 1500 об.хв Проблема була в датчику положення дросельноі заслонки.Замінив і все ок..
Molfar вне форума   Ответить с цитированием
Старый 22.03.2018, 10:21   #7
_val_
Член клуба
 
Аватар для _val_
 
Регистрация: 30.08.2011
Адрес: Шевченків край
Сообщений: 528
Авто: Accent MC 1.6 MT Elantra MD 1.8 MT
Дополнительная информация
По умолчанию

Для 7000 обертів повинна бути відповідна кількість повітря, а вона через закритий дросель не пройде. ЕБКдвигуа ж має понижати значення обертів зменшенням позиціїї регулятора холостого ходу. Но це за умови якщо він справний і відсутні інші чинники, що навпаки будуть відкривати РХХ наприклад невірне значення розрідження в впускному колекторі буде відкривати РХХ і оберти ростимуть.
Взагалі ремонтувати авто через інтернет - що сексом по телефону займатись )))
__________________
Діагностика та ремнот інжекторних авто. Іммобілайзери, одометри, чіптюнінг. тел.O63-3I498II
_val_ вне форума   Ответить с цитированием
Cказали cпасибо:
Molfar (22.03.2018)
Старый 22.03.2018, 12:20   #8
Molfar
Пользователь
 
Аватар для Molfar
 
Регистрация: 20.03.2018
Сообщений: 7
Дополнительная информация
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от _val_ Посмотреть сообщение
Для 7000 обертів повинна бути відповідна кількість повітря, а вона через закритий дросель не пройде. ЕБКдвигуа ж має понижати значення обертів зменшенням позиціїї регулятора холостого ходу. Но це за умови якщо він справний і відсутні інші чинники, що навпаки будуть відкривати РХХ наприклад невірне значення розрідження в впускному колекторі буде відкривати РХХ і оберти ростимуть.
Взагалі ремонтувати авто через інтернет - що сексом по телефону займатись )))

Та воно то так, а що робити коли навіть так звані офіціали розвели руками і не знають причини. Я є в Українському Мерседес—Бенц клубі і нашим машинам вже понад 20 років і я вам скажу, що в багатьох випадках різного роду неполадки вирішуються саме через форум.
Molfar вне форума   Ответить с цитированием
Старый 22.03.2018, 13:17   #9
_val_
Член клуба
 
Аватар для _val_
 
Регистрация: 30.08.2011
Адрес: Шевченків край
Сообщений: 528
Авто: Accent MC 1.6 MT Elantra MD 1.8 MT
Дополнительная информация
По умолчанию

"навіть офіціали" - це смішно. Все залежить від спеціаліста. В офіціалів може бути людина, що вміє лише помилки стирати, а поряд в 100 метрах в гаражі дядя Вася чудово орієнтується в принципах роботи матмоделі ЕБК Bosch.
__________________
Діагностика та ремнот інжекторних авто. Іммобілайзери, одометри, чіптюнінг. тел.O63-3I498II
_val_ вне форума   Ответить с цитированием
Cказали cпасибо:
ЮРА (22.03.2018)
Старый 22.03.2018, 23:47   #10
Molfar
Пользователь
 
Аватар для Molfar
 
Регистрация: 20.03.2018
Сообщений: 7
Дополнительная информация
По умолчанию

[QUOTE=_val_;653055]"навіть офіціали" - це смішно. Все залежить від спеціаліста. В офіціалів може бути людина, що вміє лише помилки стирати, а поряд в 100 метрах в гаражі дядя Вася чудово орієнтується в принципах роботи матмоделі ЕБК Bosch.[/QUOTE
Мене цікавила виключно компютерна діагностика....Цікавив як то кажуть діагноз, а як і чим лікувати я знаю і вмію сам...
Molfar вне форума   Ответить с цитированием
Ответ


Здесь присутствуют: 1 (пользователей: 0 , гостей: 1)
 

Ваши права в разделе
Вы не можете создавать новые темы
Вы не можете отвечать в темах
Вы не можете прикреплять вложения
Вы не можете редактировать свои сообщения

BB коды Вкл.
Смайлы Вкл.
[IMG] код Вкл.
HTML код Выкл.




Текущее время: 02:56. Часовой пояс GMT +3.

Powered by vBulletin® Version 3.8.8 Beta 4
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions, Inc. Перевод: zCarot