hyundai club
CARtaUA - сервис поиска АЗС, СТО, шиномонтажа, автомоек на карте Украины

Вернуться   Хюндай - Украинский автоклуб HYUNDAI > Модельный ряд > Hyundai Santa Fe

 
 
Опции темы
Старый 21.01.2021, 23:59   #1
Sokol23
Пользователь
 
Аватар для Sokol23
 
Регистрация: 21.01.2021
Адрес: Сумы
Сообщений: 3
Авто: Santafe 2, акпп, 2.2 дизель
Дополнительная информация
По умолчанию Кто что знает по акпп санта фе 2 ?

Коллектив привет Всем ,такое дело на Санта фе 2 2006 год 2.2 дизел Полетела коробка автомат,через отверстие возле колокола вытекло все масло ,позвонили специалисту сказал это скорее всего навернулся насос масляный ,и выперло все масло ,порекомендовали специалиста но говорят что он не особо ремонтирует ,а если не может сремонтировать то куда то отправляет .потом позвонил знакомому он про него не сильно отозвался говорит что лучше напрямую отправить на Мастер Сервис в Харьков.но почитал отзывы про них так там почти все негативные отзывы,может кто знает кто хорошо ремонтирует коробки автомат ,подскажите может кто знает Хорошего адекватного специалиста ,куда нужно туда и отправим ,За ранее спасибо Вам !
Sokol23 вне форума  
   
Доброжелатель
 
Скажи форуму спасибо :))
Старый 22.01.2021, 12:43   #2
КОЛЕСИК
Член клуба
 
Аватар для КОЛЕСИК
 
Регистрация: 26.12.2008
Адрес: Кропивницький
Сообщений: 320
Авто: Santa Fe 2.2D AT Top Navi 4WD 2011 р в.
Дополнительная информация
По умолчанию

Дозаповніть профіль! рік випуску і тип приводу . Судячи з тексту і інформації в профілі в тебе 5- ступка (з щупом рівня рідини) не можу сказати нічого поганого про цю коробку у всякому разі нарікань на них досить мало .в мене ось стоїть 6-ступка (без щупа) то я вже знімав її зробив повну ревізію замінив фільтр і замінив "бублик2 (гідротрансформатор) також посадив на клей болти шестерні (це недолік цієї модифікації) що до твоєї коробки то думаю краще відправити в сервіс де на цьому знаються ..Також пораджу ось цей сайт кращого сайту по автоматам я не знаю там знайдеш і свою коробку ТУТ
__________________
Творіть добро! принаймні спробуйте......
КОЛЕСИК вне форума  
Старый 13.05.2021, 22:50   #3
SantaRus
Пользователь
 
Аватар для SantaRus
 
Регистрация: 25.06.2013
Сообщений: 43
Авто: Santa Fe 2.2 CRDI 6АТ 4WD 2012 197 л.с.
Дополнительная информация
По умолчанию

КОЛЕСИК,
У нас с Вами одинаковые автомобили, скажите в чем причина Ваших профилактических работ с АКПП? И самое главное: когда разобрали - БОЛТЫ были хорошо затянуты?
__________________
Santa Fe FL 2.2CRDI 6AT

Последний раз редактировалось SantaRus; 13.05.2021 в 23:36.
SantaRus вне форума  
Старый 14.05.2021, 18:34   #4
КОЛЕСИК
Член клуба
 
Аватар для КОЛЕСИК
 
Регистрация: 26.12.2008
Адрес: Кропивницький
Сообщений: 320
Авто: Santa Fe 2.2D AT Top Navi 4WD 2011 р в.
Дополнительная информация
По умолчанию

Доброго дня! знімав коробку з причин не критичної вібрації в діапазоні 1500 об/хв а я звик до того що всі мої машини завжди були в технічному стані близькі до ідеалу, тож вирішив зняти коробку замінити "бублик" і заодно замінити фільтр а почитавши історії про відкручені болти моя впевненість зросла ще більше!, болти були всі затягнуті добре окрім одного який був затягнутий дещо слабувато фрікціони всі в доброму стані підшипники теж принаймні на вигляд вони були цілі без люфтів раковин на роликах і таке інше , чашка диференціалу теж була в задовільному стані, єдине чого я тоді же не знав що потрібно було замінити "цвітну" втулку масляного насоса але то вже таке. В цілому я залишився задоволений тим що я там побачив заодно зробив повну заміну мастила, Тепер я розумію що можна було їздити на ній ще тисяч 60-80 легко але мене турбували більше всього болти так як є версія що вони відкручуються через підвищену вібронавантаженість а в мене була незначна вібрація. Наразі коробка працює добре вібрація майже відсутня але я пробував покататися на других сантах і заспокоївся в мене краще!
__________________
Творіть добро! принаймні спробуйте......
КОЛЕСИК вне форума  
Cказали cпасибо:
SantaRus (25.05.2021)
 


Здесь присутствуют: 1 (пользователей: 0 , гостей: 1)
 
Опции темы

Ваши права в разделе
Вы не можете создавать новые темы
Вы не можете отвечать в темах
Вы не можете прикреплять вложения
Вы не можете редактировать свои сообщения

BB коды Вкл.
Смайлы Вкл.
[IMG] код Вкл.
HTML код Выкл.




Текущее время: 10:25. Часовой пояс GMT +3.

Powered by vBulletin® Version 3.8.8 Beta 4
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions, Inc. Перевод: zCarot