hyundai club
CARtaUA - сервис поиска АЗС, СТО, шиномонтажа, автомоек на карте Украины

Вернуться   Хюндай - Украинский автоклуб HYUNDAI > Модельный ряд > Hyundai Tucson > Электроника

Ответ
 
Опции темы
Старый 20.05.2009, 18:12   #11
ser42
Пользователь
 
Аватар для ser42
 
Регистрация: 03.03.2008
Адрес: Винница
Сообщений: 168
Дополнительная информация
По умолчанию Re: Музыка без ключа....

На форуме Лачетти нашёл.
цитата: Ну и, заодно, раз полез в дебри сигналки, подключил к сигналке управление питанием магнитолы. Теперь магнитола выключается не при вытаскивании ключа с замка зажигания, а при постановке на охрану, и включается при снятии с охраны.
http://lacetti.com.ua/ipb/index.php?...ic=13227&st=60
__________________
ser42 вне форума   Ответить с цитированием
   
Доброжелатель
 
Скажи форуму спасибо :))
Старый 20.05.2009, 22:41   #12
VID
Гость
 
Аватар для VID
 
Сообщений: n/a
Дополнительная информация
По умолчанию Re: Музыка без ключа....

Цитата:
Сообщение от Ma®io Посмотреть сообщение
Я десь 2 місяці тому перепідключив магнітолу, щоб вона працювала без ключа... як виявилося, то ідея була не дуже хороша. Вся справа в тому, що рідна магнітола, при виключенні виключає дисплей і зупиняє музику, але не відключає чіп підсилювача. Як результат - 2 дні машину не заводив - акум посаджений повністю :(

Цю проблему я вирішив трохи іншим шляхом - знайомий електронщик спаяв часове реле, яке відключає магнітолу через 40 хв (тобто протягом 40 хвилин магнітолою ще можна користуватися ніби ключ в положенні АСС).


а що таке " чіп підсилювач", і де він знаходиться?
  Ответить с цитированием
Старый 21.05.2009, 00:13   #13
ser42
Пользователь
 
Аватар для ser42
 
Регистрация: 03.03.2008
Адрес: Винница
Сообщений: 168
Дополнительная информация
По умолчанию Re: Музыка без ключа....

Цитата:
Сообщение от DENGEL Посмотреть сообщение
На нашем фирменом СТО такие специ работают, что даже если случись чего с електроникой(тьху 3 раза) по гарантие, я всеравно к ним не поеду.

У тебя что уже были преценденты с ними?
Я вот что-то надумал ехать в Якушенцы ставить доводчики стекол у них.
__________________
ser42 вне форума   Ответить с цитированием
Старый 21.05.2009, 12:03   #14
Ma®io
Пользователь
 
Аватар для Ma®io
 
Регистрация: 20.10.2008
Адрес: Львів
Сообщений: 96
Дополнительная информация
По умолчанию Re: Музыка без ключа....

Цитата:
Сообщение от VID Посмотреть сообщение
а що таке " чіп підсилювач", і де він знаходиться?

Це мікросхема підсилювача в самій магнітолі. При виключенні магнітоли кнопкою (ключ в положенні АСС) ця мікросхема продовжує споживати стум (точно не пам"ятаю, але десь 150-250 мА), що і садить акум.
__________________
Ma®io
Ma®io вне форума   Ответить с цитированием
Старый 21.05.2009, 13:07   #15
VID
Гость
 
Аватар для VID
 
Сообщений: n/a
Дополнительная информация
По умолчанию Re: Музыка без ключа....

Цитата:
Сообщение от Ma®io Посмотреть сообщение
Це мікросхема підсилювача в самій магнітолі. При виключенні магнітоли кнопкою (ключ в положенні АСС) ця мікросхема продовжує споживати стум (точно не пам"ятаю, але десь 150-250 мА), що і садить акум.

я так зрозумів що ти залишив ключ в положенні АСС на два дні (не зачиняв машину)?
  Ответить с цитированием
Старый 21.05.2009, 13:55   #16
Ma®io
Пользователь
 
Аватар для Ma®io
 
Регистрация: 20.10.2008
Адрес: Львів
Сообщений: 96
Дополнительная информация
По умолчанию Re: Музыка без ключа....

Цитата:
Сообщение от VID Посмотреть сообщение
я так зрозумів що ти залишив ключ в положенні АСС на два дні (не зачиняв машину)?

Не зовсім так. Я підключив магнітолу так, щоб вона працювала без ключа. Тоді, залишивши машину на два дні, виявилося, що магнітолу можливо повністю вимкнути тільки шляхом знеструмлення (як це відбувається при витягуванні ключів).
__________________
Ma®io
Ma®io вне форума   Ответить с цитированием
Старый 21.05.2009, 17:38   #17
VID
Гость
 
Аватар для VID
 
Сообщений: n/a
Дополнительная информация
По умолчанию Re: Музыка без ключа....

Цитата:
Сообщение от Ma®io Посмотреть сообщение
Не зовсім так. Я підключив магнітолу так, щоб вона працювала без ключа. Тоді, залишивши машину на два дні, виявилося, що магнітолу можливо повністю вимкнути тільки шляхом знеструмлення (як це відбувається при витягуванні ключів).

на скільки я знаю у звичайної автомагнітоли (1дін) два плюсових провода, один для підключення через замок запалення , інший- напряму до "+". А як у цій магн., як ти підключив, відєднував провід від замка запалення?Витягувати магнітолу складно? і що за часове релє?
  Ответить с цитированием
Старый 21.05.2009, 20:17   #18
Ma®io
Пользователь
 
Аватар для Ma®io
 
Регистрация: 20.10.2008
Адрес: Львів
Сообщений: 96
Дополнительная информация
По умолчанию Re: Музыка без ключа....

Цитата:
Сообщение от VID Посмотреть сообщение
на скільки я знаю у звичайної автомагнітоли (1дін) два плюсових провода, один для підключення через замок запалення , інший- напряму до "+". А як у цій магн., як ти підключив, відєднував провід від замка запалення?Витягувати магнітолу складно? і що за часове релє?

Попробую пояснити. Значить мова є про стокову магнітолу. Вона теж має 2 плюсові входи живлення. Перший (червоний) це постійний "+". 2-й (жовтий) це від замка, на ньому струм є тільки тоді, коли ключ в положенні "АСС" або "ON".
При моїй першій спробі, я підключив магнітолі обидва входи прямо від акума (ніяких додаткових дротів тягнути не треба, оскільки там вже є підведений постійний "+" (червоний).
Такий спосіб підключення виявся поганий, бо магнітола не може сама повністю виключитися (при відключенні через замок вона виключається, зарахунок знеструмлення після витягування ключів з замка - так само як прикурювач).
От після цього і виникла ідея зробити часове реле, яке буде виключати магнітолу примусово через деякий час після витягування ключів з замка.

Я можу намалювати схематичний малюнок підключення, якщо комусь цікаво.
__________________
Ma®io
Ma®io вне форума   Ответить с цитированием
Старый 22.05.2009, 21:49   #19
VID
Гость
 
Аватар для VID
 
Сообщений: n/a
Дополнительная информация
По умолчанию Re: Музыка без ключа....

Цитата:
Сообщение от Ma®io Посмотреть сообщение
Попробую пояснити. Значить мова є про стокову магнітолу. Вона теж має 2 плюсові входи живлення. Перший (червоний) це постійний "+". 2-й (жовтий) це від замка, на ньому струм є тільки тоді, коли ключ в положенні "АСС" або "ON".
При моїй першій спробі, я підключив магнітолі обидва входи прямо від акума (ніяких додаткових дротів тягнути не треба, оскільки там вже є підведений постійний "+" (червоний).
Такий спосіб підключення виявся поганий, бо магнітола не може сама повністю виключитися (при відключенні через замок вона виключається, зарахунок знеструмлення після витягування ключів з замка - так само як прикурювач).
От після цього і виникла ідея зробити часове реле, яке буде виключати магнітолу примусово через деякий час після витягування ключів з замка.

Я можу намалювати схематичний малюнок підключення, якщо комусь цікаво.


а чому між акумом та маг. непоставить якийсь механічний вимикач (тумблер), щоб вручну знеструмлювать магнітолу...
  Ответить с цитированием
Старый 24.05.2009, 00:29   #20
DENGEL
Пользователь
 
Аватар для DENGEL
 
Регистрация: 22.02.2009
Адрес: Винница
Сообщений: 563
Авто: VW Passat B7 1,8TSI MT
Дополнительная информация
По умолчанию Re: Музыка без ключа....

Цитата:
Сообщение от ser42 Посмотреть сообщение
У тебя что уже были преценденты с ними?

Ставил у них сигнализацию и парктроник. 5-ть раз возвращался, чтоб по людски сделали. Думал поубиваю
DENGEL вне форума   Ответить с цитированием
Ответ


Здесь присутствуют: 1 (пользователей: 0 , гостей: 1)
 
Опции темы

Похожие темы
Тема Автор Раздел Ответов Последнее сообщение
открыть машину без ключа LES Отзывы, тесты, обзоры, советы 36 19.04.2012 15:44
Музыка в авто ПОПСА! без флуда ujn Аудио енд Видео 9 04.08.2011 15:04
включение фар без ключа. как? chastener Электроника 10 06.12.2009 19:15
Стеклоподъемники без ключа - вариант номер два mr.Stealth Электроника 6 07.07.2009 14:50
Стеклоподъемник без ключа Lexx Электроника 5 21.06.2009 12:49

Ваши права в разделе
Вы не можете создавать новые темы
Вы не можете отвечать в темах
Вы не можете прикреплять вложения
Вы не можете редактировать свои сообщения

BB коды Вкл.
Смайлы Вкл.
[IMG] код Вкл.
HTML код Выкл.




Текущее время: 12:24. Часовой пояс GMT +3.

Powered by vBulletin® Version 3.8.8 Beta 4
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions, Inc. Перевод: zCarot