hyundai club
CARtaUA - сервис поиска АЗС, СТО, шиномонтажа, автомоек на карте Украины

Вернуться   Хюндай - Украинский автоклуб HYUNDAI > Модельный ряд > Hyundai Accent > Accent X3, LC, MC (1994-2010) > Прохождение ТО

Ответ
 
Опции темы
Старый 02.08.2010, 13:59   #171
Vivazos
Член клуба
 
Аватар для Vivazos
 
Регистрация: 22.04.2008
Сообщений: 1,533
Дополнительная информация
По умолчанию Re: ТО в ГАИ

А подскажите плиз, знающие люди
Как говорится, сами мы не местные... Вобщем регистрация у меня донецкая, но машинка покупалась в Киеве и оформлялась в мрео (не помню какое), которое занимается некиевлянами... Вопрос: а можно там же и техосмотр пройди?
З.Ы. Сори если баян, сразу не нашла...
Vivazos вне форума   Ответить с цитированием
   
Доброжелатель
 
Скажи форуму спасибо :))
Старый 02.08.2010, 15:12   #172
romadone
Член клуба
 
Аватар для romadone
 
Регистрация: 26.08.2008
Адрес: Южная Пальмира
Сообщений: 6,063
Дополнительная информация
По умолчанию Re: ТО в ГАИ

Vivazos, http://www.autoconsulting.com.ua/article.php?sid=17016
__________________
romadone вне форума   Ответить с цитированием
Старый 03.08.2010, 09:38   #173
POMKA
Пользователь
 
Аватар для POMKA
 
Регистрация: 13.04.2010
Адрес: Столица Киевской Руси
Сообщений: 188
Дополнительная информация
По умолчанию Re: ТО в ГАИ

Цитата:
Сообщение от Vivazos Посмотреть сообщение
А подскажите плиз, знающие люди
Как говорится, сами мы не местные... Вобщем регистрация у меня донецкая, но машинка покупалась в Киеве и оформлялась в мрео (не помню какое), которое занимается некиевлянами... Вопрос: а можно там же и техосмотр пройди?
З.Ы. Сори если баян, сразу не нашла...

Ксюха, если у тебя машина на гарантии - то сейчас услугу ТО ГАИ предлагают прямо на станциях при прохождении плановых ТО!
__________________
Дизель как наркотик: раз попробуешь, потом уже не сможешь отказаться !
POMKA вне форума   Ответить с цитированием
Старый 03.08.2010, 17:41   #174
MAWR
Пользователь
 
Аватар для MAWR
 
Регистрация: 05.11.2008
Сообщений: 68
Дополнительная информация
По умолчанию Re: ТО в ГАИ

27/07/10 сделал по честному ТО2012 СТО ШКОДА (все кроме хвыли в одном здании)
Зелена хвыля - 150грн.
ГАИ+Налоги+СТО+Банк=450грн.
Бэз пыли и шуму, на диванчике в холодке кондея, медленно потягивая кофе все заняло 1ч 30мин. Было бы быстрее, но Гайцы буксовали отправлять меня снимать штраф в свое родное МРЭО или нет, через весь город.... Не поверите но сжалились и выдали талон без снятия, оригинал моей платежки был при мне. Величайший респект сотрудникам обеих структур!
MAWR вне форума   Ответить с цитированием
Старый 25.08.2010, 11:46   #175
alexandrZ
Пользователь
 
Аватар для alexandrZ
 
Регистрация: 07.09.2009
Адрес: Киев
Сообщений: 168
Дополнительная информация
По умолчанию Re: ТО в ГАИ

А кто подскажет сколько на самом туполева стоит ТО ? (имею ввиду та часть ТО что надо проходить на СТО), и есть ли у них смысл его проходить? или лучше поехать на сто? тогда подскажите где в раене новоконстантиновской есть и сколько стоит?
alexandrZ вне форума   Ответить с цитированием
Старый 02.10.2010, 01:16   #176
trantor
Пользователь
 
Аватар для trantor
 
Регистрация: 20.05.2009
Адрес: Киев
Сообщений: 1,342
Дополнительная информация
Сообщение Re: ТО в ГАИ

Скиньте, плз, в личку координаты нормального ускорителя для прохожения ТО ГАИ в Киеве, бо оба моих чтото совсем не детские суммы заломили за это дело...
__________________
trantor вне форума   Ответить с цитированием
Старый 02.10.2010, 12:00   #177
ProuD
Член клуба
 
Аватар для ProuD
 
Регистрация: 07.01.2009
Адрес: КИЕВ
Сообщений: 333
Дополнительная информация
По умолчанию Re: ТО в ГАИ

Цитата:
Сообщение от trantor Посмотреть сообщение
Скиньте, плз, в личку координаты нормального ускорителя для прохожения ТО ГАИ в Киеве, бо оба моих чтото совсем не детские суммы заломили за это дело...

Поддерживаю,тоже нужен "ускоритель", если у когото есть знакомые,скиньте координаты,пожалуйста
__________________
4pets.com.ua
ProuD вне форума   Ответить с цитированием
Старый 07.10.2010, 17:25   #178
trantor
Пользователь
 
Аватар для trantor
 
Регистрация: 20.05.2009
Адрес: Киев
Сообщений: 1,342
Дополнительная информация
По умолчанию Re: ТО в ГАИ

Вобщем прошел, сумма конечно получилась поболее ожидаемой, в основном из-за повсеместного применения пластиковых талонов и подорожания всех услуг, но в разумных рамках и штрафы позакрывали все за полцены. Т к получилась общая сумма скопом со штрафами, то называть ее не имеет смысла, или надо полностью все пересчитывать, могу только сказать: не теряйте квитанцию об оплате транспортного сбора, т к придется выложить (если в киеве) на 100-120 грн больше... По времени: вчера отдал все что надо - сегодня талон получил (выдали 10 месяцем, хотя старый уже на 5 мес был просрочен) и квитанцию про оплату транспортного сбора за этот год, ушло 20 минут чтоб туда доехать и столько же чтоб сегодня все забрать, ну и справку сам делал вчера, т к дешевле чем у ускорителя (30 минут+150грн). Вобщем если кому надо по быстрому - обращайтесь...
__________________
trantor вне форума   Ответить с цитированием
Старый 11.10.2010, 15:23   #179
Plaxa
Пользователь
 
Аватар для Plaxa
 
Регистрация: 19.04.2009
Адрес: Киев
Сообщений: 154
Авто: 1.4 МТ 2008
Дополнительная информация
По умолчанию Re: ТО в ГАИ

trantor
Скажите сколько вышло без штрафов, мед.справки и транспортного сбора, чтобы ориентироваться в ценах.. можно в личку.
Plaxa вне форума   Ответить с цитированием
Старый 24.10.2010, 12:22   #180
vlytvyn
Пользователь
 
Аватар для vlytvyn
 
Регистрация: 09.08.2008
Адрес: Івано-Франківськ
Сообщений: 125
Авто: Hyundai Accent MC 1.4MT
Дополнительная информация
По умолчанию Re: ТО в ГАИ

Проведення державного технічного огляду ТО 2010 в м. Івано-Франківську.Вирішив описати в подробицях, як я проходив державний технічний огляд автомобіля ТО-2010 і отримав Талон про проходження державного технічного огляду.
Згідно дати зазначеної на звороті минулого талона ТО(який я пройшов в вересні 2008р.) я мав пройти новий ТО 2010 до 16 вересня 2010р.
Почав займатися даним питанням в кінці серпня 2010р.
1. Спочатку купив аптечку затверджену наказом МОЗ України від 07.07.98р. №187 http://zakon.rada.gov.ua/cgi-bin/law...?nreg=z0465-98 . Довго шукав таку аптечку(основна проблема була в тому, що майже всі аптечки йдуть невкомплектовані в повній мірі, зокрема немає 2 одиниць буторфанолу). Знайшов таку аптечку в аптеці напроти Універмагу "Прикарпаття"(зі сторони центрального входу). Адреса аптеки Дністровська, 4. Приємна дівчина продала мені дану Автомобільну аптечку-1 за 62 грн.
2. Наступний крок - купівля 2 кілограмового вогнегасника ВП-2. В мене до цього був якийсь польський вогнегасник порошковий 1кг. АВС фірми KAMELMAG(який дійсний до перезарядки аж 5! років до 2013р.).Забрав даний вогнегасник додому, стоїть тепер в квартирі. Я знайшов потрібний мені вогнегасник вітчизняного виробництва в спеціалізованому по пожежній безпеці магазині на вул. Лепкого, 51(біля паспортного столу та Центрального міського відділу міліції). Кажуть що цей магазин колишнього пожежника. Тут я знайшов сертифікований з документами 2 кілограмовий порошковий вогнегасник ВП-2 за 120 грн. Його потрібно перезаряджати кожен рік. Дана послуга коштує в цьому магазині 50 гривень.
3. Наступний крок- купівля страхівки(автоцивілки). Вибрав вже втретє страхову компанію "Універсальну". З моїм водійським стажем 2 роки та мотором 1.4 обійшлося дане задоволення в 156 гривень(оформив страхівкуна один рік до вересня 2011року, страхівка оформлена з франшизою 510 гр.). Зараз в "Універсальній" акція з "Окко". Сума витрачена в страховій компанії переводиться на карточку "Окко" Фішка клієнта даної програми у відношенні один до одного(одна гривня-один бал). Правда мені чомусь не перевели 156 балів на мою карточку "Окко", номер якої я вказав при оформленні автоцивілки. Напевно забрали собі мої бали. Мене ще в страховій компанії повідомили, що з вересня діють нові тарифні ставки, і що мені ще пощастило заплатити по старих тарифах.
4. Наступний крок - медична довідка. Спочатку я оримав довідку-сертифікат в обласному клінічному психоневрологічному диспансері про придатність до керування транспортним засобом. Даний диспансер знаходиться в м.Івано-Франківську, вул. Софіївка 39, тел.:(0342) 6-89-80. Працює з 08:00год. Потрібно мати з собою паспорт громадянина України, воєнний квиток(приписне), 20 грн. заплатити за бланк і послуги. Отримавши даний сертифікат я поїхав вже в 08:30 в обасний наркодиспансер(м. Івано-Франківаськ, вул. Млинарська, 21). Даний заклад видає сертифікати про придатність водіїв до керування ТЗ(провіряють чи не наркоман та алкоголік). Дакий сертифікат не можна отримати більше ніде в місті. Тут також можна пройти і медкомісію(кардіолога, окуліста, терапевта, нарколога, здати кров та сечу на аналіз). Дана медкомісія обійшлася мені в 151 грн. і 2 години витраченого часу. Єдиний недолік що в даному наркодиспансері не можна зробити флюрографію. Тому довелося зробити флюрографію в міській поліклініці №3 на вул. І.Франка, 30. Там сучасне обладнання, результат за 10 хвилин, плюс заносять все в комп'ютер і при нагоді зможуть в будь-який момент роздрукувати результат. Коштує така послуга 15 грн. Отже в 14:00год. цього ж дня в мене на руках була справжня медична довідка, яка мені обійшлася в 20+151+15=186грн.
5. Наступний крок - отримання протоколу перевірки технічного стану автомобіля. В Івано-Франківську виявилося що саме ДАІ не проводить таку перевірку, яка коштує навіть в Києві 45гривень, а зразу відправляє до приватних СТО. Я, пошукавши саме дешеве СТО, зупинився на ТзОВ "АТП-12629" м.Івано-Франківськ, вул. Юності,52 тел. 0342-55-48-77. В них такий протокол-сертифікат перевірки технічного стану автомобіля коштує 80 грн. Дешевше я не зміг знайти. На УА "Холдингу" в м. Івано-Франківську така послуга коштує 170 грн.(з них 30 грн. обовязкова мойка автомобіля). ТзОВ "АТП-12629" працює з 08:00 , процедура огляду зайняла 20 хвилин. В мене машина не затонована і на момент перевірки не було до чого причепитися.
6. Останній крок - сплата податків та отримання талона в ДАІ.Так як я зареєстрований в м. Івано-Франківську то поїхав в суботу на 08:00 в міське ДАІ, що на вул. Січинського, 5 а (0342) 75-92-28. В понеділок та неділю міське ДАІ не працює! Я взяв з собою паспорт(плюс 2 світлокопії), ідентифікайний код(плюс 2 світлокопії), медичну довідку(плюс 2 світлокопії), протокол перевірки технічного стану автомобіля, звичайно водійське посвідчення(плюс 2 світлокопії) та технічний паспорт автомобіля(плюс 2 світлокопії). Вогнегасник, аптечка, знак аварійної зупинки завжди в машині. Ксерокопії потрібно обов'язково зробити наперед, тому що в міському ДАІ Франківська ніде не можна зробити копії документів. Прибувши на місце я спочатку пішов платити податки. Виявилося це можна зробити тільки в одній касі АКБ "Плюс-Банк", що на території міського ДАІ. Дочекавшись своєї черги, касирка почала рахувати мені податки і озвучила суму 355 грн. Все що я зміг взнати про цю суму, що з цих 355грн. - 140 грн.(транспортний збір) податок за мій об'єм мотора за два роки 2009 і 2010р., 80грн. оплата за пластиковий талон. Паперових талонів вже немає в наявності в Івано-Франківську. Решта 117 грн. це ніби послуги ДАІ(перевірка по базі на штрафи, роздруківка пластикового талону...) та 18 грн. послуги банку.
Отримавши ці квитанції я пішов на другий поверх до капітана Заліського який мав мені вже накінець видати талон. Почекавши трохи в черзі я потрапив до нього і на його прохання дав оригінал китанції про сплату транспортного збору за 09-10роки, оригінал квитанції сплати за пластиковий талон, оригінал квитанції за послуги ДАІ, копію сплати транспортного збору в 2008році за 08рік, копію медичної довідки(оригінал він навіть не дивився), копію страхівки, оригінал протоколу технічного огляду автомобіля, здається показав водійське посвідчення і технічний паспорт. Після цього він вирішив подивитися ще сам на автомобілі, закрив кабінет і вийшов на вулицю. Зокрема він перевірив на око тонування, наявність вогнегасників, аптечок і перевірив чи не прострочені в нас ТО. Багатьох позавертав. А в кого було все в порядку сказав щоб заплатили ЩЕ по 35 гривень! в касу і приходили до нього в кабінет по талони. На питання що то за 35 гривень, відповідь була що в касі знають за що.
Отже, оплативши в касі ще 35 грн. + 6 грн. послуги банку я накінець отримав свій ПЛАСТИКОВИЙ талон і поїхав звідти.

Копію квитанції сплати транспортного збору треба зберігати, щоб пред'явити її в ДАІ при наступній сплаті транспортного збору.

Між іншим, по нових правилах транспортний збір треба платити до 01 липня того року коли проходиш ТО автомобіля. Тобто, якщо я проходив ТО в 2008 році, то я мав заплатити транспортний збір до 01 липня 2010 року(за 09 і 10 рік) i тримати біля себе ці квитанції. Але в ДАІ на це не звернули увагу. Я заплатив транспортний збір в кінці серпня 2010р.

Всього:
Медична довідка 186грн.
Автоцивілка 156грн.
Протокол технічного стану автомобіля 80грн.
Податки в ДАІ(з пластиковим талоном) 396грн.
Аптечка 62 грн.
Вогнегасник 120грн.
vlytvyn вне форума   Ответить с цитированием
Ответ


Здесь присутствуют: 1 (пользователей: 0 , гостей: 1)
 

Похожие темы
Тема Автор Раздел Ответов Последнее сообщение
Регистрация в ГАИ анDрей Белая Церковь 7 21.10.2011 19:27
Фото от ГАИ anatolY Осторожно, ГАИцы на дороге! 123 31.08.2009 19:25
Акция от ГАИ... UFG1 Киев 4 05.07.2009 00:04
Засады ГАИ Артур Пирожков Осторожно, ГАИцы на дороге! 13 25.06.2009 12:23
Оформления в ГАИ Shurkis Отзывы, тесты, обзоры, советы 3 02.10.2008 14:38

Ваши права в разделе
Вы не можете создавать новые темы
Вы не можете отвечать в темах
Вы не можете прикреплять вложения
Вы не можете редактировать свои сообщения

BB коды Вкл.
Смайлы Вкл.
[IMG] код Вкл.
HTML код Выкл.




Текущее время: 03:03. Часовой пояс GMT +3.

Powered by vBulletin® Version 3.8.8 Beta 4
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions, Inc. Перевод: zCarot