hyundai club
CARtaUA - сервис поиска АЗС, СТО, шиномонтажа, автомоек на карте Украины

Вернуться   Хюндай - Украинский автоклуб HYUNDAI > Модельный ряд > Hyundai Santa Fe > Двигатель и питание

Ответ
 
Опции темы
Старый 01.11.2021, 17:37   #1
КОЛЕСИК
Член клуба
 
Аватар для КОЛЕСИК
 
Регистрация: 26.12.2008
Адрес: Кропивницький
Сообщений: 320
Авто: Santa Fe 2.2D AT Top Navi 4WD 2011 р в.
Дополнительная информация
По умолчанию Рокіт і вібрації в діапазоні 1500 об /хв

З моменту покупки машини мене турбували вібрації і рокіт при обертах близьких до 1500 об/хв і швидкість при цьому завжди десь близько 60 км/год, так як всі мої автівки в технічному плані завжди були близькими до ідеалу , ці вібрації з рокотом схожим на звук перфоратора чи звук двигуна літака не давали мені спокою було замінено все по ходовій частині ,правий пром вал всі ступиці, пішипник підвісного всі подушки двигуна, (тут тілики передня була в більш менш доброму стані всі інші були з надривами) тож замінивши все це вібрації і рокіт майже зникли але ж не до кінця, Я розумів що в такому діапазоні обертів двигуна і швидкості цілком логічними були резонансні коливання тож я почав шукати в підкапотному просторі (а звук йшов саме звідти) все що могло резонувати, Каталізатор вихлопу може але помилки не висвічує і двигун дуже жвавий і динамічний в роботі , тож залишилася вся навіска включаючи декоративні деталі. Кришку двигуна я вже давно вствив в мамки кусочки м'якої гуми бризнув туди силіконової змазки і вона фіксується чітко і не вібрує, залишався повітрозабірник і власне короб повітряного фільтру, насамперед я на всі стики наклеїв звичайний побутовий ущільнювач для вікон і дверей потім розсвердлив отвори під кліпси свердлом на 10 і замінив кліпси на десяті , потім зафіксував нижню кришку повітозабірника самонарізами (бо вона не сиділа щільно і цілком могла торохтіти при резонуванні!) потім на "вході" короба повітряного фільтра теж наклеїв ущільнювач аби фільтр щільно притискався коли короб замикається защіпками, ну і на кінець я проклеїв всі рівні поверхні віброїзолом 3 мм. Сказати що я був вражений результатом це нічого не сказати!!! Рокіт і вібрації просто зникли!!! Тепер я накінець то маю спокій . і задоволення від машини зросли ще більше! фото викладу пізніше
__________________
Творіть добро! принаймні спробуйте......

Последний раз редактировалось КОЛЕСИК; 01.11.2021 в 18:53. Причина: додавання фото
КОЛЕСИК вне форума   Ответить с цитированием
Cказали cпасибо:
Fly17 (01.11.2021), Notek (19.01.2022)
   
Доброжелатель
 
Скажи форуму спасибо :))
Ответ


Здесь присутствуют: 1 (пользователей: 0 , гостей: 1)
 

Ваши права в разделе
Вы не можете создавать новые темы
Вы не можете отвечать в темах
Вы не можете прикреплять вложения
Вы не можете редактировать свои сообщения

BB коды Вкл.
Смайлы Вкл.
[IMG] код Вкл.
HTML код Выкл.




Текущее время: 15:24. Часовой пояс GMT +3.

Powered by vBulletin® Version 3.8.8 Beta 4
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions, Inc. Перевод: zCarot