hyundai club
CARtaUA - сервис поиска АЗС, СТО, шиномонтажа, автомоек на карте Украины

Вернуться   Хюндай - Украинский автоклуб HYUNDAI > Регионы > Харьков

Ответ
 
Опции темы
Старый 14.01.2009, 16:52   #41
small
Пользователь
 
Аватар для small
 
Регистрация: 22.12.2008
Адрес: Харьков
Сообщений: 353
Дополнительная информация
По умолчанию Ответ: В Харькове есть ВИЗИР

Цитата:
Сообщение от SAVELIY Посмотреть сообщение
Готов быть тест пилотом. я всё равно езжу также как и ездил раньше, то есть максимально возможная скорость на данном участке дороги(правда учитывая погодные условия)

Поздно , пилотом буду Я . Тем более что каждое утро я их вижу на мосту . К слову , сегодня их уже там две авто стояли с расстоянием в 200 м , и в обоих ВИЗИР . Я позвонил по телефону доверия , сообщил номера авто ( пришлось разворачиваться и подъезжать к каждому авто ).
small вне форума   Ответить с цитированием
   
Доброжелатель
 
Скажи форуму спасибо :))
Старый 14.01.2009, 16:54   #42
small
Пользователь
 
Аватар для small
 
Регистрация: 22.12.2008
Адрес: Харьков
Сообщений: 353
Дополнительная информация
По умолчанию Ответ: В Харькове есть ВИЗИР

Цитата:
Сообщение от SAVELIY Посмотреть сообщение
Моему сотруднику сегодня пришло письмо с фото и протоколом, причем на фото машины вид сзади(как это они так скорость измеряют????) и крупным планом(кроме машины ничего не видно) где это было не понятно, может она вообще стояла.
Не знаю как кто, но я на такое фуфло вестись не собираюсь. пошли они все.........


Я уже писал вчера , что нашему финику такое тоже прислали . Юрист накатал телегу и сегодня мы отправили . Могу скинуть текст документа( только не знаю как вставить вёдовский файл).
small вне форума   Ответить с цитированием
Старый 14.01.2009, 20:02   #43
SAVELIY
Изучает правила
 
Аватар для SAVELIY
 
Регистрация: 22.06.2007
Адрес: Харьков
Сообщений: 368
Дополнительная информация
По умолчанию Ответ: В Харькове есть ВИЗИР

Цитата:
Сообщение от small Посмотреть сообщение
Я уже писал вчера , что нашему финику такое тоже прислали . Юрист накатал телегу и сегодня мы отправили . Могу скинуть текст документа( только не знаю как вставить вёдовский файл).

Просто скопируй текст и вставь в сообщение, чтобы не заморачиваться.
SAVELIY вне форума   Ответить с цитированием
Старый 14.01.2009, 21:09   #44
mdi
Пользователь
 
Аватар для mdi
 
Регистрация: 09.04.2008
Адрес: Харьков
Сообщений: 307
Дополнительная информация
По умолчанию Ответ: В Харькове есть ВИЗИР

так а кто в курсе где камера на Героев?
__________________
mdi вне форума   Ответить с цитированием
Старый 15.01.2009, 12:42   #45
Валерия
Член клуба
 
Аватар для Валерия
 
Регистрация: 04.03.2008
Адрес: Харьков
Сообщений: 857
Дополнительная информация
По умолчанию Ответ: В Харькове есть ВИЗИР

Цитата:
Сообщение от small Посмотреть сообщение
Я позвонил по телефону доверия , сообщил номера авто.

1.Что это за телефон и для чего он нужен?
2.На баллончик и я в доле.
3.Пилотом не буду... и не просите..
Валерия вне форума   Ответить с цитированием
Старый 15.01.2009, 13:46   #46
small
Пользователь
 
Аватар для small
 
Регистрация: 22.12.2008
Адрес: Харьков
Сообщений: 353
Дополнительная информация
По умолчанию Ответ: В Харькове есть ВИЗИР

Цитата:
Сообщение от Валерия Посмотреть сообщение
1.Что это за телефон и для чего он нужен?
2.На баллончик и я в доле.
3.Пилотом не буду... и не просите..


704-1581 Харьков
8-044-272-4659 ( для устрашения , а там разберуться с Харьковскими)
Жаловаться на : сотрудников ГАИ (хамят , не правильно себя ведут , не правильно составляют протокол и т.д.)
small вне форума   Ответить с цитированием
Старый 15.01.2009, 13:53   #47
small
Пользователь
 
Аватар для small
 
Регистрация: 22.12.2008
Адрес: Харьков
Сообщений: 353
Дополнительная информация
По умолчанию Ответ: В Харькове есть ВИЗИР

Образец заявления.
Начальнику Управління ДАІ
ГУМВС України в Харківській області полковнику міліції
Швидкому Ігору Івановичу
Україна, 61013, м.Харків, вул.Шевченко-26

Копія:
Прокурору Харківської області
Синчук Василю Людвиговичу
Україна, 61050, м.Харків, вул.Богдана Хмельницького - 4

ФИО, Адрес , Паспорт (серия , номер и кем выдан)



СКАРГА
на незаконні дії інспектора ДАІ
(У порядку ст.287 КпАП України)

12.01.2009 р. моєю матір`ю ФИО, у поштової скриньці за місцем моєї прописки, та місцем її постійного проживання, було знайдено Постанову АХ 021379 по справі про адміністративне правопорушення (далі Постанова) від 13.12.2008 р., складену ІДПС БДПС м. Харкова, старшиною міліції Гагіним Тарасом Миколайовичем на моє ім`я, про скоєння правопорушення передбаченого ч.1 ст.122 КпАП України.
В описової частині Постанови зазначено, що ніби то: «13.12.2008 р. о 09.06 керуючи автомобілем Хундай Туксон д/н ( гос.номер ), по вул. Полтавський шлях 198 рухався зі швидкістю 90 км/ч, чим перевисив встановлену швидкість на 30 км/ч.» (копія Постанови додається). Додатком до зазначеної Постанови, на аркуші формату А4 було прикріплене чорно-біле роздруковане фотографічне зображення заднієї частини автомобілю Хундай Туксон, державний номер ( гос.номер ), що належить мені на праві власності. У верхній частині цього зображення, поверх зображення вказаного автомобілю зазначені дата – 13.12.08, час 09:06:46, та скорость ↑ 090 км/ч.
Зазначені дії співробітника ДАІ є незаконними з таких підстав.

По-перше, 13.12.2008 р. я не проїжджав за наведеної у Постанові адресою вул. Полтавський шлях 198 бо така адреса мені не відома. На мапі м. Харкова я не знайшов адреси вул. Полтавський шлях 198. Відомі мені копію мапи м. Харкова з адресами будинків по вул. Полтавський шлях додаю.

По-друге, фотознімок мого автомобілю був зроблений співробітником ДАІ, а не спеціальним засобом в автоматичному режимі. Вважаю, що співробітник ДАІ був зобов`язаний після здійснення такої фото-фіксації, ніби то мого порушення правил дорожнього руху, якого взагалі не було, зупинити мій автомобіль, надати мені для ознайомлення зафіксоване порушення та скласти адміністративний матеріал в якому я, відповідно до діючого законодавства України маю право робити свої зауваження. Вважаю це грубим порушенням законодавства збоку співробітника ДАІ, оскільки я не реалізував своє законне право на зазначення та пояснення обставин правопорушення.

По-третє, з фотографічного зображення мого автомобілю не вбачається, як це зазначено в Постанові, що порушення ПДР відбулось саме на вул. Полтавський шлях в м. Харкові, оскільки на знімку немає ніяких об`єктів для ідентифікації місця порушення. Вважаю, що цей фотознімок міг бути зроблений інспектором ДАІ де завгодно, наприклад десь на трасі, де рух автотранспорту зі швидкістю 90 км/год. законодавчо не заборонений.

По-четверте, виникають сумніви, щодо оригінальності фотознімку, оскільки цифри з зазначенням швидкості руху візуально суттєво відрізняються по кольору та зовнішньому вигляду від інших цифрових та літерних позначень на знімку.

По - п’яте, як слідує з Постанови, саме я – ФИО, 13.12.2008 р. о 09.06 керував автомобілем Хундай Туксон д/н ( гос.номер ) по вул. Полтавський шлях 198 в м. Харкові. Вважаю ці відомості надуманими та такими, що не відповідають дійсності, оскільки інспектор ДАІ не зупинив автомобіль, не перевірив документи на право керування транспортним засобом, та не встановив особу, що на той час керувала.

По-шосте, Постанова АХ 021379 по справі про адміністративне порушення, складена з процесуальними порушеннями щодо оформлення, а саме – не заповнені наступні графи Постанови:
- відсутні відомості щодо документу, який засвідчує особу;
- оскільки Постанову відправлено поштою, в Постанові відсутні відомості про вихідний номер та дата надіслання.

По-сьоме, виникають сумніви щодо своєчасної повірки (не сертифікація!) приладу «Візир» серійний номер відповідно до Постанови – 0711202, яка повинна провадитись кожні півроку.
Наказом №45 МВС України від 03.02.1992 р. (вступив в чинність 01.03.1992 р.) чітко встановлено, що для фіксації перевищення швидкості потрібно користуватись тільки повіреними приладами, точність яких підтверджується метрологічним свідоцтвом. Відповідно до вимог ст.2, 9 та 15 Закону України «Про метрологію та метрологічну діяльність» при відсутності вищезазначеного метрологічного свідоцтва, показання приладів фіксації швидкості руху не можуть бути відповідними доказами.
Слід вказати, що відповідно до ст.19 Конституції України, посадова особа органу державної влади (а співробітник ДАІ, який складає протокол про адміністративне правопорушення, виконує саме функції такої особи) має діяти виключно у межах, способом і у порядку, прямо передбаченими законом України.
Як вбачається з зазначеного, Постанова АХ 021379 по справі про адміністративне порушення, а також засоби отримання доказів щодо адміністративного порушення, - законодавством України не передбачені. За таких умов вчинення цих дій посадовою особою, є неприпустимим з точки зору Конституції та законодавства України.
До цього слід додати, що і сам протокол про адміністративне правопорушення складений безпідставно та не відповідає вимогам законодавства України.

На підставі викладеного, керуючись ст.287 КпАП України, -

ПРОШУ:

1). Постанову АХ 021379 по справі про адміністративне правопорушення, передбачене ч.1 ст.122 КпАП України, щодо мене – ФИО, скасувати, за відсутністю у моїх діях складу зазначеного правопорушення.
2). Провести службове розслідування, щодо правомірності винесення ІДПС БДПС м. Харкова, старшиною міліції Гагіним Тарасом Миколайовичем, відносно мене Постанови АХ 021379 по справі про адміністративне порушення та й взагалі притягнення мене до адміністративної відповідальності.
3). Надіслати мені копію документів, щодо своєчасної повірки приладу «Візир», серійний номер 0711202.
4). Дослідити фотознімок мого автомобілю Хундай Туксон д/н ( гос.номер ) зроблений ніби то 13.12.2008 р. приладом «Візир» серійний номер 0711202, на предмет фальсифікації, та надіслати результати дослідження на мою адресу.
5). Надати письмову відповідь на поставлені мною запитання в строк, встановлений Законом України «Про звернення громадян» за адресою мого проживання.

У випадку незадоволення моїх законних вимог, щодо скасування Постанови АХ 021379 по справі про адміністративне правопорушення, передбачене ч.1 ст.122 КпАП України, щодо мене – ФИО, я буду вимушений звернутися до суду з обов`язковим залученням до судового процесу представників засобів масової інформації, з метою освітлення порушень чинного законодавства представниками ДАІ.

„13” січня 2009 р.

З повагою,
ФИО.

Додатки:
1). Заява про поновлення строків оскарження Постанови про адміністративне правопорушення.
2). Копія отриманої мною Постанови АХ 021379 по справі про адміністративне порушення від 13.12.2008 р.
3). Копія роздрукованого та отриманого мною зображення автомобілю Хундай Туксон д/н ( гос.номер ) зроблений 13.12.2008 р. о 09.06 приладом «Візир» серійний номер 0711202.
4) Копія мапи м. Харкова з адресами будинків по вул. Полтавський шлях. Джерело «Харків. Золоті сторінки. 2007»
small вне форума   Ответить с цитированием
Старый 15.01.2009, 14:11   #48
KostyanK
Член клуба
 
Аватар для KostyanK
 
Регистрация: 02.04.2008
Адрес: Харьков
Сообщений: 507
Дополнительная информация
По умолчанию Ответ: В Харькове есть ВИЗИР

small, Спасибо, какраз вовремя
__________________
"Мало выпить много не бывает, бывает маленько многовато перепить."
KostyanK вне форума   Ответить с цитированием
Старый 15.01.2009, 14:12   #49
Валерия
Член клуба
 
Аватар для Валерия
 
Регистрация: 04.03.2008
Адрес: Харьков
Сообщений: 857
Дополнительная информация
По умолчанию Ответ: В Харькове есть ВИЗИР

Цитата:
Сообщение от small Посмотреть сообщение
704-1581 Харьков
8-044-272-4659 ( для устрашения , а там разберуться с Харьковскими)
Жаловаться на : сотрудников ГАИ (хамят , не правильно себя ведут , не правильно составляют протокол и т.д.)

Все равно я не поняла зачем Вы звонили по этим телефонам и сообщали номера машин в Визирами....
Валерия вне форума   Ответить с цитированием
Старый 15.01.2009, 14:24   #50
small
Пользователь
 
Аватар для small
 
Регистрация: 22.12.2008
Адрес: Харьков
Сообщений: 353
Дополнительная информация
По умолчанию Ответ: В Харькове есть ВИЗИР

Цитата:
Сообщение от Валерия Посмотреть сообщение
Все равно я не поняла зачем Вы звонили по этим телефонам и сообщали номера машин в Визирами....

Дело в том что :1

1) Они стоят на мосту , где нельзя останавливаться , не говоря чтоб стоять .
2) Я жаловался не на ВИЗИР ( это не то ) - а на то, что совим присутствием они создают аварийную ситуацию . Они потом тупо перестраиваются на встречную полосу через две сплошных и на мосту , тем самым сами нарушая закон .
3) На мосту было несколько аварий в хлам ( машины улетали с трассы ) - может даже из- за таких как они . Я один раз чуть сам не въехал в одного из гайцов . Понятное дело я ехал 160 км/ч , а он в вечернее время решил развернуться( приспичило по маленькому ) . Я только потом поня ( когда его проехал ) что мог в него въехать , ведь не видел его ( ни габаритов , ни поворота )
4) Пусть им пополоскают мозги - а там видно будет .

Сидеть и смотреть как они набивают себе карманы за счёт автомобилистов - я не буду .
small вне форума   Ответить с цитированием
Ответ


Здесь присутствуют: 1 (пользователей: 0 , гостей: 1)
 

Похожие темы
Тема Автор Раздел Ответов Последнее сообщение
Визир в Украине не является достоверным доказательством в судах Vsevolod Осторожно, ГАИцы на дороге! 0 18.06.2013 16:00
Честный Визир Jam Осторожно, ГАИцы на дороге! 16 11.10.2009 17:18
Объективен ли «Визир»? Суд принял решение провести экспертизу Giallorossi Осторожно, ГАИцы на дороге! 24 16.06.2009 14:39
Каждый водитель желает знать где сидит Визир Giallorossi Осторожно, ГАИцы на дороге! 0 03.06.2009 11:04
И опять про Визир kym Автомобильные новости 5 28.04.2009 16:08

Ваши права в разделе
Вы не можете создавать новые темы
Вы не можете отвечать в темах
Вы не можете прикреплять вложения
Вы не можете редактировать свои сообщения

BB коды Вкл.
Смайлы Вкл.
[IMG] код Вкл.
HTML код Выкл.




Текущее время: 14:59. Часовой пояс GMT +3.

Powered by vBulletin® Version 3.8.8 Beta 4
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions, Inc. Перевод: zCarot