hyundai club
CARtaUA - сервис поиска АЗС, СТО, шиномонтажа, автомоек на карте Украины

Вернуться   Хюндай - Украинский автоклуб HYUNDAI > Модельный ряд > Hyundai Santa Fe > Ходовая и трансмиссия

Ответ
 
Опции темы
Старый 15.07.2020, 17:54   #1
Dmitriyf11
Пользователь
 
Аватар для Dmitriyf11
 
Регистрация: 15.07.2020
Адрес: Вінниця
Сообщений: 6
Авто: Santa Fe 2.2 CRDI 2008
Дополнительная информация
По умолчанию Повний привід

Всім привіт) Пару місяців тому, купив Santa Fe 2008 року 2.2 дизель. При покупці був вибір або повний привід але стан гірший, або передній привід але стан хороший. Так як для мене повний привід це тільки хороший бонус, то я вирішив взяти передній привід зате в гарному стані.
До машини на даний момент питань немає (поміняв на всяк випадок всі росхідники і їзджу), все працює добре, але я задаюсь питанням чи можна на передньо приводну версію поставити повний привід?. Не знайшов подібної темки на форумі...
Якшо так, то що по грошам це стає ? Чи можливо на передньо приводну версію не можливо встановити повний привід?
Дякую за ваші відповіді.
Dmitriyf11 вне форума   Ответить с цитированием
   
Доброжелатель
 
Скажи форуму спасибо :))
Старый 15.07.2020, 20:01   #2
КОЛЕСИК
Член клуба
 
Аватар для КОЛЕСИК
 
Регистрация: 26.12.2008
Адрес: Кропивницький
Сообщений: 320
Авто: Santa Fe 2.2D AT Top Navi 4WD 2011 р в.
Дополнительная информация
По умолчанию

Пане Дмитре, я вас здивую теми про те як з монопривідного "паркетника" зробити повнопривідний є майже у всіх "паркетних клубах" і практично у всіх вердикт однаковий ,і звучить це так: - краще продати монопривід докласти ті гроші які потрібно буде вкласти в дооснащення і купити повнопривідну модель, Це повязано з тим, що потрібно міняти і дооснастити дуже багато складових ,із найдорожчих : коробка передач-заміна : роздатка + : кардан+ муфта П/П+ підрамник задній -заміна; Важелі підрамника-заміна; ступиці задні-заміна; задній редуктор+; задні гранати комплект+ вихолпна система-заміна; електропроводкаП/П+; мізки П/П+; так що роби висновки!
__________________
Творіть добро! принаймні спробуйте......
КОЛЕСИК вне форума   Ответить с цитированием
Cказали cпасибо:
Penitrator (17.07.2020)
Ответ


Здесь присутствуют: 1 (пользователей: 0 , гостей: 1)
 
Опции темы

Ваши права в разделе
Вы не можете создавать новые темы
Вы не можете отвечать в темах
Вы не можете прикреплять вложения
Вы не можете редактировать свои сообщения

BB коды Вкл.
Смайлы Вкл.
[IMG] код Вкл.
HTML код Выкл.




Текущее время: 20:49. Часовой пояс GMT +3.

Powered by vBulletin® Version 3.8.8 Beta 4
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions, Inc. Перевод: zCarot