hyundai club
CARtaUA - сервис поиска АЗС, СТО, шиномонтажа, автомоек на карте Украины

Вернуться   Хюндай - Украинский автоклуб HYUNDAI > Обо всем > Общая информация > Осторожно, ГАИцы на дороге!

Ответ
 
Опции темы
Старый 21.12.2010, 21:02   #1
Shifferok
Пользователь
 
Аватар для Shifferok
 
Регистрация: 29.08.2009
Сообщений: 321
Дополнительная информация
Восклицание У Хмельницькому державтоінспектор погрожував водієві зброєю

У Хмельницькому державтоінспектор погрожував водієві зброєю

Принаймні так запевняють свідки подій, що відбувалися на Львівському шосе минулої суботи. А ось правоохоронці заперечують подібний інцидент. За їх словами, немає жодного документу, який би підтвердив обвинувачення хмельницьких водіїв в бік інспектора

У суботу, 18 грудня, опівдні на Львівському шосе в напрямку до центру автоінспектор зупинив автомобіль. В ході спілкування, як стверджують очевидці, інспектор запропонував водієві вийти з машини, а після відмови дістав та направив на нього табельну зброю.

За версією працівників дорожної автоінспекції, сутичка виникла між двома водіями. Екіпаж втрутився, щоб розборонити скандалістів та звільнити проїжджу частину від автомобілів. Зброю інспектори не застосовували, оскільки не було приводу — водії лише сварились. Не було і підстав для затримання, тому що опору не чинили. Подія тривала не більше десяти хвилин.

Даний інцидент активно обговорюють на форумі автомобілістів roadcontrol.org.ua. «Pеально боюсь после такого на улицу выходить — тем более за рулем ехать», пише один з відвідувачів.

Згідно з версією подій, яка викладена на форумі, інспектор кілька разів штовхнув водія у груди, щойно той вийшов з машини. До чоловіків приєднався ще один водій, з яким у зупиненого сталась сутичка. Після цього зупиненого водія кинули на землю і почали бити вдвох. Вагітну дружину водія, яка намагалась розборонити бійку, інспектор кілька разів вдарив у живіт. Автор повідомлення на форумі розповідає, що міліціонери знімали події на відео. Водія доставили у відділення міліції, де його протримали кілька годин. Втім, жодних документів, заяв та протоколів не склали.

- Я зв'язався з цим інспектором, він розповів, що під час патрулювання даної вулиці інспектори втрутились у сутичку двох водіїв, щоб запобігти виникненню протиправних дій. Ніяких порушень не було, — розповів «ВСІМ» інспектор з профілактичної роботи відділу дорожної автоінспекції Руслан Безручко. — Якби водій звернувся до відділення міліції, написав би скаргу чи заяву, що йому погрожували. Чим він може підтвердити свої слова? Якби звернення було, по факту проводили б службове розслідування, винних би притягнули до відповідальності. Наразі такого розслідування немає. По даній ситуації ніхто не звертався. Якщо він має докази, підтвердження своїх слів, то хай їх надає. Інакше це можна розцінити як безпідставні звинувачення або як те, що водій хоче помститися інспекторові.

Сам водій розповідає про випадок неохоче:

- Те, що написано на форумі, те і сталось. Пістолет інспектор приставив мені прямо до голови. А потім направив його на мою вагітну дружину, щоб я вийшов з машини.

Він зупинив машину через знак, потім йому не сподобалось те, що талон техогляду був за 2010 рік. Я показав йому талон на 2012 рік, він попросив документи. А коли я поцікавився підставою вимоги, той відповів, що тут вказує він. Потім сказав вийти з машини. Коли я відмовився, він просто підійшов і дістав пістолет. Спрямував мені його у голову і сказав вийти з машини. Поруч зі мною, на передньому сидінні, сиділа моя дружина. Я вийшов. Далі я нічого не робив. Якби став щось робити, то мені приписали б супротив органам міліції.

Також на форумі вказується, що за випадком спостерігали багато людей. Тому редакція ділового тижневика «ВСІМ» просить хмельничан, які щось бачили або чули стосовно даної події, звертатися до редакції за телефоном: 78-98-38.
__________________
НЕНАВИЖУ ГАЙЦОВ !!!!!!!!!!!!!!!!
Shifferok вне форума   Ответить с цитированием
   
Доброжелатель
 
Скажи форуму спасибо :))
Старый 22.12.2010, 00:47   #2
kym
Пользователь
 
Аватар для kym
 
Регистрация: 11.05.2007
Адрес: Киев. Чоколовка
Сообщений: 3,693
Авто: Туксон
Дополнительная информация
По умолчанию Re: У Хмельницькому державтоінспектор погрожував водієві зброєю

"не верю" (с) потому что не видел

посмотрите ютубы - как только водила начинает быковать, так сразу все менты-казлы и в салоне беременная жена .....

и сразу пиар в инете - обидели!...

скажу опять словами классика: "а был ли мальчик?"......
__________________
Подскажу где живёт дядя Гугель....
kym вне форума   Ответить с цитированием
Старый 22.12.2010, 00:55   #3
Dim_ka
Член клуба
 
Аватар для Dim_ka
 
Регистрация: 02.06.2009
Адрес: Киев
Сообщений: 859
Дополнительная информация
По умолчанию Re: У Хмельницькому державтоінспектор погрожував водієві зброєю

kym, все может быть в нашем "гондурасе".Конечно,переврать могли изрядно,но и такого,чтоб удивило или вызвало шок,в изложенном нет,все до безообразия естественно и жизненно.Чему бы я точно не поверил,еслиб вдруг написали,что гаишники вручают водителям цветы.

Последний раз редактировалось Dim_ka; 23.12.2010 в 00:02.
Dim_ka вне форума   Ответить с цитированием
Старый 22.12.2010, 07:19   #4
Конопля1
Пользователь
 
Аватар для Конопля1
 
Регистрация: 12.06.2010
Адрес: Донецкая обл. г. Торез
Сообщений: 9
Дополнительная информация
По умолчанию Re: У Хмельницькому державтоінспектор погрожував водієві зброєю

Мне, правда ,к голове пистолет не приставляли, но газ обещал применить и пытался проникнуть в машину. Но я всегда замыкаюсь в машине и включаю телефон на запись видео ...........................

Последний раз редактировалось kym; 22.12.2010 в 10:05. Причина: не спамим
Конопля1 вне форума   Ответить с цитированием
Старый 22.12.2010, 13:00   #5
Sl5vik
Пользователь
 
Аватар для Sl5vik
 
Регистрация: 05.06.2007
Адрес: Львів
Сообщений: 248
Авто: Hyundai Accent 1.5 CRDI VGT
Дополнительная информация
По умолчанию Re: У Хмельницькому державтоінспектор погрожував водієві зброєю

Я скоріше повірю, що гаєр таке зробив ніж в те, що нічого не було......... Згадайте скільки було випадків, коли гаєри били водія (навіть з відео на 1+1 і інших каналах), забирали в водіїв ЖиПиеСи, а ще факи показували, матом крили - ну це дрібниці....

А з новими правилами, які зараз готують, водій буде винен вже тільки за те що підійшов до машини.... тим пі...м тільки влади добавляють, а вони в більшості своїй бидло, яке знущається над "слабшими" від себе і показує яке воно круте...., а як попадається якийсь "крутий" то і свистки ковтають і жезли зразу в одному місці... Дуже показово, коли повільно їде колона, стоять гаєри і не можна обганяти, в цей час ту всю колону обганяє якийсь "великий бобік" створюючи аварійну ситуацію, а ті ......... відвертаються ніби нічого не бачили і потім зупиняють якогось камаза...

Все більше хочеться купити собі кулемет..........., бо інакше порядку не буде ніколи....
Sl5vik вне форума   Ответить с цитированием
Старый 29.12.2010, 17:10   #6
Friendly
Член клуба
 
Аватар для Friendly
 
Регистрация: 26.06.2007
Адрес: Киев
Сообщений: 1,668
Авто: Hyundai Accent
Дополнительная информация
По умолчанию Re: У Хмельницькому державтоінспектор погрожував водієві зброєю

Цитата:
Сообщение от Sl5vik Посмотреть сообщение
Я скоріше повірю, що гаєр таке зробив ніж в те, що нічого не було.........

Все більше хочеться купити собі кулемет..........., бо інакше порядку не буде ніколи....

А сколько быдлоты и мажоров на дороге ты не смотрел? А теперь еще ментам чуть шо на тебе видео, на тебе законы. Не злите их. Ну купи кулемет и перестрелаяй всех всех всех! И шо?

Среди ментов придурков хватает, впрочем как и среди водителей! Так что начни с себя и купи не кулемет а будь добрее. Глядишь и мир изменится к лучшему!
__________________
Friendly вне форума   Ответить с цитированием
Старый 31.12.2010, 10:38   #7
Sl5vik
Пользователь
 
Аватар для Sl5vik
 
Регистрация: 05.06.2007
Адрес: Львів
Сообщений: 248
Авто: Hyundai Accent 1.5 CRDI VGT
Дополнительная информация
По умолчанию Re: У Хмельницькому державтоінспектор погрожував водієві зброєю

Цитата:
Сообщение от Friendly Посмотреть сообщение
А сколько быдлоты и мажоров на дороге ты не смотрел? А теперь еще ментам чуть шо на тебе видео, на тебе законы. Не злите их. Ну купи кулемет и перестрелаяй всех всех всех! И шо?

Среди ментов придурков хватает, впрочем как и среди водителей! Так что начни с себя и купи не кулемет а будь добрее. Глядишь и мир изменится к лучшему!


Я ж чітко написав, що бидлоту вони не рухають, бо бидлота їм "вломить тягла", а звичайного водія і без порушення буде "грати" до посиніння...
ГАЄРИ=Бидло, яке думає що йому все можна, а насправді вони мають ОХОРОНЯТИ НАШІ ПРАВА...... Відриватися на "слабшому" завжди легко...

П.С. Я не злий, але я страшно хочу справедливості!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! І якщо справедливість можна тільки вистріляти, то я за!!!!!!!

Последний раз редактировалось Sl5vik; 31.12.2010 в 10:43.
Sl5vik вне форума   Ответить с цитированием
Ответ


Здесь присутствуют: 1 (пользователей: 0 , гостей: 1)
 

Ваши права в разделе
Вы не можете создавать новые темы
Вы не можете отвечать в темах
Вы не можете прикреплять вложения
Вы не можете редактировать свои сообщения

BB коды Вкл.
Смайлы Вкл.
[IMG] код Вкл.
HTML код Выкл.




Текущее время: 04:34. Часовой пояс GMT +3.

Powered by vBulletin® Version 3.8.8 Beta 4
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions, Inc. Перевод: zCarot